Horoskop dzienny 29 marca 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 29 marca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś możesz mieć wrażenie, że ktoś próbuje wywrzeć na Ciebie zły wpływ i prawdopodobnie będziesz miał rację! Bądź więc asertywny i nie daj się wciągnąć w żadne gry. Dodatkowo uważaj na niepewne osoby – najlepiej z nimi nie rozmawiaj i nie dawaj im pożywki do tworzenia nowych towarzyskich sensacji. Dobrym kompanem na dzisiejszy dzień będą Ryby.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Gwiazdy dzisiaj nie będą zbyt przychylne dla Byków. Miej się zatem na baczności, gdyż Twoje starania oraz wysiłki mogą zakończyć się niepowodzeniem. Przygotuj się więc na każdy z możliwych obrót zdarzeń, by uniknąć nagłego rozczarowania. Jednak nie rezygnuj z podejmowania prób, bo nic nie jest przesądzone!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Posiadasz dość dobrą pamięć, lecz zdarza Ci się zapominać o niektórych sprawach. Dzisiaj miej się na baczności, gdyż możesz zapomnieć o czymś naprawdę banalnym oraz intuicyjnym. Dlatego dobrym rozwiązaniem będzie zrobienie sobie listy zadań, które masz do wykonania, a następnie postępowanie według niej. Powodzenia!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Kto nie ma szczęścia w miłości, ten ma szczęście w kartach i grach. A może można mieć szczęście w jednym i drugim? Dzisiaj prawdopodobnie będzie Ci sprzyjać powodzenie w jednym z nich. Dlatego może warto wybrać się po los na loterię? Jednak pamiętaj, by nie dać się zbytnio ponieść chęci wygranej i w odpowiednim momencie zakończyć grę.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Jeżeli potrzebujesz więcej stabilności finansowej, wypatruj wokół siebie liczby 8. Dzisiaj bowiem jest ona Twoją szczęśliwą liczbą i jeśli zdołasz ją dostrzec, będzie sprzyjać Ci szczęście w kwestiach związanych z pieniędzmi. Zajmij się codziennymi zadaniami, jak zazwyczaj, bo może ona czekać wszędzie i w każdym momencie!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dzisiaj Twój układ trawienny będzie potrzebować lekkostrawnej diety. Dlatego postaraj się jeść głównie nabiał i warzywa i uważaj, by posiłki nie były za bardzo przetworzone. Warto także ograniczyć spożycie mięsa, gdyż zbyt częste jego jedzenie nie jest zdrowe, a nawet wręcz przeciwnie. Nie zapominaj także o regularnych badaniach morfologicznych!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago! Jeżeli jeszcze nie zdążyłaś pogodzić się ze swoimi decyzjami, dzisiaj jest na to idealny moment. Zaufaj sobie i zdaj się na swoją intuicję, która działa prawidłowo i rzadko Cię zawodzi. Jeżeli masz wątpliwości, co do swojego postępowania, daj sobie jeszcze trochę czasu na przemyślenia oraz spokojne, opanowane działanie.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dzisiaj Twój próg bólu może zostać nieco obniżony, dlatego unikaj sytuacji, w których będziesz narażony na silne bodźce. Jeżeli masz umówioną wizytę u dentysty, zastanów się nad przełożeniem jej na inny dzień lub weź znieczulenie. Warto, żebyś miał dziś przy sobie choćby niewielki fragment bursztynu, który łagodzi ból oraz wszelkie stany zapalne.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dzisiaj postaw na sprawianie sobie przyjemności i pielęgnowanie swoich potrzeb. Mogą być to zarówno niewielkie gesty, jak przyrządzenie sobie smacznej przekąski, jak i większe, jak kupienie sobie nowego, ekskluzywnego ubrania. Cokolwiek wybierzesz, pamiętaj, że zasługujesz na to i jesteś wart swojej uwagi!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś może dopaść Cię nieco bojowy nastrój, co zauważy każdy, kto w jakikolwiek sposób Ci podpadnie. Dodatkowo męczyć Cię będą sprawy związane z pracą lub finansami. Po południu postaraj się jakoś zrelaksować, ponieważ jeśli nadal będziesz tak zirytowany, to rykoszetem może oberwać się domownikom. A nie chcesz nikogo nieumyślnie skrzywdzić, prawda?

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Masz dobrą pamięć do wyrządzonych Ci krzywd i choć starasz się żyć w zgodzie z innymi ludźmi, czasami negatywne wspomnienia nie pozwalają Ci na to. Dzisiaj jednak postaraj się przemyśleć na nowo bolesne sytuacje i dać szansę osobom, które zaszły Ci za skórę. Być może zdążyli już zrozumieć swoje błędy.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dzisiaj urządź sobie dzień szczerości. Jeżeli masz jakieś problemy, to nie tłum ich w sobie. Masz w końcu z kim pogadać, prawda? Poza tym, po Tobie wszystko widać jak na dłoni – także smutek czy strach. Prędzej czy później, bliscy domyślą się, że coś jest nie tak i nie będą zadowoleni, że ukrywałaś przed nimi tak ważne sprawy.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT