Horoskop dzienny 1 listopada 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 1 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj    na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś będziesz miał w sobie sporo śmiałości i chęci do figli oraz żartów 🙂 Domownicy powinni się więc mieć na uwadze! W całej tej spontaniczności powstrzymaj się jednak od zakupów przez Internet, może się bowiem okazać, że kupiłeś kota w worku. Na dodatek bardzo drogiego!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś możesz mieć nieco słabszy dzień. Nie zmuszaj się więc do szaleństw ani niepotrzebnych wyjść. Zostań na kanapie w towarzystwie koca, bliskich i swoich zwierzaczków. Miej też pod ręką rozgrzewającą herbatkę z miodem i cytryną oraz coś słodkiego – przyda się na poprawę nastroju 😉

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś uważaj na słowne zaczepki, którymi ktoś będzie próbował Cię sprowokować. Nie daj się, ponieważ lepiej sprawdzi się tu brak reakcji. Zaufaj nam! Co do samopoczucia, to Gwiazdy podpowiadają, że będzie spokojnie, sielankowo i bez większych niespodzianek.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zamiast kolejny raz coś sobie obiecywać, zacznij w końcu działać. Marzenia nie spełniają się bowiem same, czasem trzeba troszkę im pomóc 🙂 W kwestiach finansowych delikatna poprawa. Wyznacz jednak priorytety i nie wydawaj kasy na byle co.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś jest dobry dzień na drobne porządki. Posegreguj papiery, zadbaj o rośliny lub wybierz zdjęcia do wywołania czy powiększenia. Niektóre Lwy zamiast porządków dosłownych, zajmą się natomiast porządkami w sercu i życiu. Podejmujcie decyzje śmiało i bez wyrzutów sumienia, Gwiazdy Wam sprzyjają!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś nie warto ryzykować ani stawiać wszystkiego na jedną kartę. Szczególnie w kwestiach finansowych oraz zawodowych. Co do spraw zdrowotnych natomiast, to zwróć uwagę na swoich bliskich. W razie gdybyś dostrzegł, że coś jest nie tak – działaj od razu nie czekając na pogorszenie się sytuacji.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś uważaj na żołądek. Nie przejadaj się i unikaj ciężkich dań. Nie jedz też potraw z nieznanego źródła. Pozwól sobie za to na trochę lenistwa – relaks i odpoczynek są jak najbardziej wskazane 🙂 Dobrym kompanem na dziś będzie Byk lub Wodnik.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś skup się na bliskich i spędź z nimi trochę czasu. Pobawcie się, pograjcie w coś, upieczcie ciasto, pooglądajcie razem coś ciekawego, pogadajcie o tym jak minął tydzień i po prostu bądźcie razem. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. No chyba, że na krótki spacer 🙂

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

To może być dość nieprzewidywalny dzień. Niektóre plany mogą się zmienić, więc miej w zanadrzu opcję B, szczególnie w tych ważniejszych sprawach. Co do Strzelców singli, to mają one dziś sporą szansę na to by poznać kogoś, kto zrobi na nich wprost piorunujące wrażenie.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś przekonasz się jak duże wsparcie masz w bliskich. Dostrzeżesz, że mimo kilku kłótni czy nieporozumień, w razie potrzeby staną oni za Tobą murem i pomogą bez proszenia o rewanż. Dodatkowo ten dzień będzie wręcz elektryzował się od miłości oraz namiętności, koniecznie to wykorzystaj 🙂

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

To świetny dzień na porządny wypoczynek i zadbanie o siebie. Jeśli pozwalają Ci na to siły i okoliczności to wyjdź na spacer lub poćwicz trochę w domu. Możesz też spokojnie pozwolić sobie na jakieś internetowe zakupy, które poprawią Ci nastrój. Kwestie finansowe idą bowiem ku lepszemu!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś jest doskonały dzień na eksperymenty w kuchni. Sprawdź więc zapasy i wyczaruj z nich coś pysznego. Może przekona Cię to, że naprawdę masz talent i świetny smak 🙂 Dobrym towarzyszem do rozmowy, chociażby przez telefon będzie bliski spod znaku Panny, Wodnika lub Barana.

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT