Horoskop dzienny 2 listopada 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 2 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Całkiem możliwe, że dziś ktoś złoży Ci propozycję nie do odrzucenia. Zatrzymaj się jednak na chwilę i nie podejmuj decyzji zbyt pochopnie. Przy bliższym przyjrzeniu się sprawie, może się bowiem okazać, że nie jest to tak niesamowita okazja jak się początkowo wydawało. Mądrym doradcą okaże się tu zaufany Byk lub Wodnik.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Coś lub ktoś może dziś zatrzymać Cię w domu. Jeśli tak się stanie, to nie walcz z przeznaczeniem, ponieważ wszystko dzieje się w jakimś celu. Rozmowa z jakąś bliską i starszą od Ciebie kobietą przyniesie ulgę lub stanie się początkiem do ważnych zmian. Słuchaj rad.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś nie spiesz się przesadnie, ponieważ przez to tylko dołożysz sobie pracy. Postaraj się też być bardziej pomocnym, szczególnie dla tych, którzy otaczają Cię na co dzień. W kwestiach finansowych szykuje się wyż, nie zachłyśnij się jednak nadmiarem pieniędzy. Lepiej je odłożyć niż wydać na głupoty.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś będzie dokładnie tak jak lubisz – spokojnie i bez większych niespodzianek. Brak pośpiechu bardzo dobrze na Ciebie wpłynie i sprawi, że będzie Ci się chciało powrócić do jakichś zapomnianych projektów. Może w końcu je zrealizujesz? Dobrym kompanem na dzisiejszy dzień będzie Lew oraz Koziorożec.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Postaraj się dziś nie wplątywać w żadne towarzyskie afery i nie dyskutuj z ludźmi, o których wiesz, że i tak nie przekonasz ich do zmiany zdania. Szkoda Twoich nerwów, zdrowia oraz czasu. Co do kwestii zdrowotnych to zadbaj o żołądek. Jedz mądrze i zrób sobie jakiś dobroczynny, ziołowy napar (na przykład z mięty, dziurawca czy rumianku).

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś nie staraj się przekonywać innych na siłę, że masz rację. Może bowiem być dokładnie na odwrót. Zastanów się więc i wysłuchaj argumentów drugiej strony. Kompromis może się tu okazać doskonałym rozwiązaniem. Samotne Panny powinny się dziś rozglądać, mogą bowiem natknąć się na miłość życia.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś uważaj na wydatki i nie przesadzaj, szczególnie z tymi na ten moment niepotrzebnymi. Jeśli masz jakiś problem, to Wszechświat zrzuci Ci małą podpowiedź lub wsparcie. W każdym razie, wszystko skończy się dobrze więc głowa do góry 🙂 Dobrym towarzyszem na dzisiejszy dzień będzie Baran i Lew.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Raz z górki, raz pod górkę – wiadomo. Choć chciałoby się, żeby zawsze było dobrze, to niestety dzisiejszy dzień będzie raczej z gatunku tych gorszych. Coś Ci nie wyjdzie, coś się nie ułoży, ktoś źle coś zrozumie, a Ty w pewnym momencie z bezradności rozłożysz ręce… W razie totalnej załamki, zwróć się do zaufanego Koziorożca lub Raka. Z pewnością pomogą.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś będziesz mieć nieco spokojniejszy dzień. Postaraj się więc to wykorzystać, ponieważ bycie non stop na najwyższych obrotach wcale dobrze na Ciebie nie wpływa. Polecamy zjeść coś dobrego, poleniuchować i przekazać część swoich obowiązków komuś innemu. Świat się nie zawali jeśli na chwilę wysiądziesz z tego pędzącego pociągu zwanego życiem 😉

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś będziesz bardzo empatyczny, w związku z czym może najść Cię ochota na bezwarunkową pomoc czy przyłączenie się do walki o lepsze jutro dla Ciebie, bliskich czy kogoś zupełnie obcego. W każdym razie pokażesz jak wielkie masz serce. Zacznij działać, a możliwe, że pociągniesz za sobą większą ilość chętnych do naprawiania świata 🙂

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś będziesz myślał nieszablonowo, co okaże się bardzo przydatne! Wpadniesz bowiem na pomysł, który początkowo może wydawać Ci się szalony, jednak po namyśle i konsultacjach może się okazać, że zmieni on na lepsze Twoje życie. Nie bój się działać, Wszechświat ma co do Ciebie jeszcze wiele niesamowitych planów 🙂

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Jeśli masz z kimś konflikt, który zaczyna powoli przekształcać się w coś niebezpiecznego lub bardzo nieprzyjemnego to jest to dobry dzień na zakończenie tej farsy. Pamiętaj, że lepiej mieć przy sobie przyjaciół niż wrogów. Schowaj więc dumę w kieszeń i wyciągnij rękę na zgodę.

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT