22 listopada 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 22 listopada 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś Twoja rodzina będzie potrzebować Twojej obecności. W związku z tym nie zapominaj o rozmowie, ani czułości, której tak dużo w sobie posiadasz. Zorganizowanie wspólnego wieczoru przy herbacie oraz kawałku ciasta może okazać się kluczem do ujrzenia uśmiechów na twarzach najbliższych.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Nie są Ci obce wycieczki, ani satysfakcjonujące, długie zakupy. Dlatego dzisiaj miej oczy szeroko otwarte i rozglądaj się za okazjami, a na pewno uda Ci się upolować coś naprawdę godnego uwagi! Biura podróży oraz ulubione sklepy czekają na Ciebie. Tylko uważaj, by nie wydać wszystkich oszczędności!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Tego dnia prawdopodobnie spotkasz się z sytuacją, w której Twoja impulsywność będzie usiłowała dać się mocno we znaki. Koniecznie pamiętaj wówczas o tym, że czasami warto jest zacisnąć pięści i poskromić słowa, które cisną się na usta. Dzięki temu unikniesz trudnej konfrontacji o nieprzyjemnych skutkach.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dzisiejsza aura nie będzie dla Ciebie sprzyjająca. Możesz bowiem napotkać trudności nie tylko w sferze zawodowej, lecz także społecznej. Jednak nie smuć się, bo przecież wszystko ma swoje dobre strony. Dla samego siebie postaraj się wyciągnąć z doznanych doświadczeń jak najwięcej korzyści oraz wniosków!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Jeżeli lubisz dominować nad swoim partnerem, to dzisiaj jest doskonały dzień na małą zamianę ról. Zatem niech chociaż przez chwilę to on poczuje się tak jak król i zasmakuje nieco luksusu. Może być to rzadka okazja do ujrzenia związku z innej perspektywy oraz poznania nowych, interesujących rzeczy.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dzisiaj nadeszła pora na umilenie oraz osłodzenie sobie nieco czasu i życia! Nie ociągaj się więc i już teraz rozpocznij ten wspaniały rytuał! Najlepszymi towarzyszami na ten dzień będą zodiakalne Strzelce oraz ich pozytywna energia, więc koniecznie skontaktuj się z kimś spod tego znaku i razem spędźcie czas!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago! To będzie bardzo udany dzień dla romantyczek! Wszelkie próby zbliżenia się do wybranej ukochanej osoby oraz zaskoczenia jej będą owocne. Zatem nie żałuj Wam uczuciowych ekscesów, ani czułych słów. Nie pozwól na to, by romantyczka, którą posiadasz w sobie, odeszła w zapomnienie!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Nawet jeśli na co dzień jesteś osobą niezależną i zaradną, to przynajmniej dzisiaj pozwól sobie na odrobinę wsparcia ze strony najbliższych. Bowiem z niektórymi sprawami trudno jest poradzić sobie samemu, zaś rozmowa o trudnościach pozwala zbliżyć się do siebie oraz poznać swe mocniejsze i słabsze strony.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Sukces zawodowy czeka na Ciebie tuż za rogiem! Dlatego dzisiaj daj z siebie wszystko, by zaimponować pracodawcy kompetencją. Jeżeli zaś posiadasz własny biznes, usiądź i pomyśl nad dopracowaniem szczegółów, które, wbrew pozorom, mogą okazać się kluczowe w osiągnięciu sukcesu.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dzisiaj odezwij się do swoich starych przyjaciół, ponieważ ktoś z nich może potrzebować Twojego wsparcia oraz wrodzonej pogody ducha, lecz z jakiegoś powodu sam się nie odzywa. Wykonaj pierwszy krok i porozmawiajcie, a na pewno będzie szczęśliwy, że ma tak wspaniałomyślnego przyjaciela!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Nawet jeśli z natury zazwyczaj ukrywasz swoje emocje, miej na uwadze to, iż skrywane zbyt długo mogą zaszkodzić Tobie samemu, a także relacjom, na których bardzo Ci zależy. W związku z tym dzisiaj postaraj się pokazać chociaż część z nich i porozmawiaj z kimś bliskim, a poczujesz się znacznie lepiej.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Jeśli jesteś w związku, nie powinnaś zapominać o tym, iż jest on nieustannym i obustronnym staraniem. Bywa jednak
i tak, że zdarza Ci się przenieść swoje zaangażowanie na hobby lub pracę. Dzisiaj więc okaż swemu partnerowi czułość i wyraź, jak wiele dla Ciebie znaczy. Być może znajdziecie wspólną pasję?

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT