14 sierpnia 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 14 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj       na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Drogi Baranie! Dziś warto zająć się nowymi znajomościami, które niedawno pojawiły się w Twoim życiu. Jeśli zatem masz nowych znajomych, z którymi ostatnio nie spędzałeś zbyt wiele czasu, dzisiaj warto odezwać się do nich w celu wzmocnienia więzi. Twoim szczęśliwym kolorem jest dzisiaj turkusowy.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Drogi Byku! Tego dnia możesz zacząć zastanawiać się nad swoją popularnością. Twoje zainteresowanie wzbudzą bowiem takie kwestie jak to, czy jesteś lubiany i szanowany w towarzystwie oraz, czy osoby, z którymi się zadajesz są szczere i autentyczne. Twoim szczęśliwym kolorem będzie dzisiaj bordowy.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Tego dnia może dopaść Cię rezygnacja. Jeśli miałeś w planach dosyć ważne przedsięwzięcia, to możliwe, że stracisz chęci oraz motywację do ich realizacji. Wieczorem jednak powinno być już lepiej i wrócisz do tego, co zamierzałeś. Jeżeli będziesz potrzebował pomocy, nie bój się o nią poprosić!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dzisiejszy poranek będzie należeć do tych z serii szybkich i nerwowych. Możliwe, że nawet nie zdążysz zjeść śniadania. Jednak spokojnie, już po południu nieco zwolnisz tempo i będziesz mógł odetchnąć. Pomyśl wówczas o przygotowaniu pysznego oraz pełnowartościowego posiłku! Miłego dnia!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dzisiejsze popołudnie nie będzie sprzyjać dobrym relacjom między osobami spod Twojego znaku zodiaku, a wręcz przeciwnie! Będziecie mieć problem z porozumieniem się oraz właściwym odbiorem swoich intencji. Dlatego też lepiej unikaj dziś drażliwych tematów w rozmowach z innymi zodiakalnymi Lwami!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Może czekać Cię dzień, w którym nie będą Ci obce poświęcenia. Bowiem możliwe, że dzisiaj dla dobra bliskiej osoby będziesz musiała zrezygnować z niektórych swoich planów. Niewykluczone także, że to Ty będziesz tą, dla której dobra ktoś będzie musiał się trochę poświęcić. Miłego dnia!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dzisiaj możesz być z lekka nieprzyjemna w stosunku do osób, które nadużyją Twojej cierpliwości. Niestety, Twoja reakcja może być nieadekwatna do sytuacji oraz nieco przesadzona, w wyniku czego możesz się później obwiniać. Pamiętaj jednak, że najważniejsze to potrafić przyznać się do błędu i przeprosić!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Jeżeli lubisz tańczyć, dzisiaj jest doskonały dzień na to, by oddać się emocjom i pogrążyć w tanecznym szale. Bowiem Twoje ciało będzie dziś świetne zsynchronizowane z Twoją sferą emocjonalną. Możliwe, że inne aktywności fizyczne albo artystyczne sprawią Ci równie dużo satysfakcji i przyjemności!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Tego dnia Twoim ciałem mogą zawładnąć niekontrolowane odruchy. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Bowiem może dopaść Cię delikatne szaleństwo związane z ekscytującymi wydarzeniami wokół Ciebie, a także z tym, że po prostu będziesz miał dobry, pozytywnie zaskakujący dzień!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś możesz mieć styczność z osobą, której postępowania będą dla Ciebie sporą inspiracją. Nie omieszkaj wykorzystać przypływu natchnienia i koniecznie przekuj je w coś twórczego! Twoim szczęśliwym kolorem będzie zdecydowanie błękitny, więc pamiętaj o nim podczas dzisiejszych działań!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś raczej nie powinieneś liczyć na pomoc ze strony otaczających Cię osób. Bowiem każda z nich będzie zaabsorbowana własnymi sprawami i może nie mieć czasu siły ani energii na zajęcie się tym, z czym będziesz miał kłopot. Jednak nie gniewaj się na nie; każdy miewa mniej lub bardziej zapracowane dni.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Czy w Twoim sercu miejsce zajmuje jakaś osoba, o której myśli pochłaniają Twój czas oraz powodują, że chodzisz z głową w chmurach? Jeśli tak jest i ona nadal o tym nie wie, dzisiaj jest doskonała pora na wyjawienie swoich uczuć i danie szansy losowi. Być może Twoje uczucia są odwzajemnione? Powodzenia!

<— z wczoraj       na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT