28 lutego 2022

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 28 lutego 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Jeżeli jesteś w stałym związku, to dzisiaj miej na uwadze przede wszystkim to, iż wymaga on ciągłych starań płynących ze strony obu partnerów. Zbyt szybkie poddawanie się oraz pozwolenie biegowi wydarzeń po prostu się dziać jest zazwyczaj szkodliwe, a nawet niszczące dla większości związków.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Tego dnia powinieneś poszukać w sobie asertywnych zachowań i zastosować je podczas nadchodzących wydarzeń. W przeciwnym wypadku możesz wyrazić zgodę na coś, co okaże się dla Ciebie bardzo niekorzystne, przez co później będziesz żałował. Twoją szczęśliwą liczbą będzie dzisiaj 9!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dzisiaj warto będzie zastanowić się nad tym, czy wszystko co masz w posiadaniu, na pewno jest Ci potrzebne do szczęścia, bądź też praktycznych zadań. Bowiem dążenie do minimalizmu często daje pozytywne efekty, zwłaszcza w sferze porządkowania swojego życia. Twoim szczęśliwym kolorem jest dziś zielony!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dzisiaj może nawiedzić Cię chwila zwątpienia. Jednak mimo wszystko pamiętaj o tym, że nie możesz tak łatwo się poddać! Gorsze dni zawsze w końcu mają swój kres, a kluczem do wygranej jest odnalezienie w sobie sił oraz wiara w siebie oraz swoje możliwości! Twoim szczęśliwym kolorem jest purpurowy!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Drogi Lwie! Twój urok osobisty to ogromna zaleta, jednak niestety czasami może być też zgubny. Nie zapominaj o tym i miej świadomość tego, że nie zawsze warto świecić najjaśniej, ponieważ bardzo łatwo można się zaślepić swym blaskiem, nie zauważając niebezpieczeństwa czającego się tuż obok!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś Twoja intuicja będzie bardzo przydatna. Wykorzystaj ją do obserwacji sytuacji wokół siebie i weź po uwagę nawet te najmniej prawdopodobne wersje wydarzeń, jakie wpadną Ci do głowy. Dla pewności możesz skonsultować swe przypuszczenia z kimś, komu ufasz, a najlepiej z zodiakalnym Rakiem.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Jeżeli masz jakieś zwierzę, to tego dnia poświęć całą swą troskę właśnie jemu. Bowiem ruchy planet wpływają na każdy organizm, w związku z czym zwierzęta również miewają gorsze dni i właśnie dzisiaj może mieć miejsce jeden z nich. Spędźcie razem więcej czasu, a z pewnością świetnie wpłynie to na Waszą relację oraz samopoczucie.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dzisiaj poświęć jak najwięcej czasu tylko dla siebie. Nie możesz zapominać o odpoczynku, ponieważ nie warto robić nic ponad swoje siły – książka lub film mogą być w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem. Pamiętaj także o zdrowym, wygodnym śnie, który zwiększy Twą produktywność i jasność umysłu.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Kiedy ostatnio pragnąłeś zrobić coś szalonego? Jeśli dawno, to jest to świetny dzień, by zrobić w tej kwestii krok naprzód. Porzuć na chwilę bariery, ograniczenia oraz stabilność, którą czasami tak bardzo cenisz. Zaufaj przede wszystkim swojemu wewnętrznemu szaleńcowi i naciesz się obecną chwilą!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Tego dnia nadzwyczaj mocno zapragniesz spędzania czasu w towarzystwie. Zaplanuj zatem przyjemne spotkanie w gronie swych znajomych i spędźcie czas tak, jak lubicie najbardziej. Nie zwracaj uwagi na ilość, lecz na jakość towarzystwa. Pamiętaj o tym, iż niezaspokojone potrzeby prowadzą do frustracji!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Chęć pomagania to ogromna zaleta. Jednak czy nie zapominasz o sobie oraz swych potrzebach? Postaraj się wykorzystać ten dzień na analizę tego, ile zrobiłeś dla siebie w ostatnim czasie, a także jakie kwestie zaniedbałeś. Przecież nie jesteś mniej ważny od osób wokół Ciebie! Twoja szczęśliwa liczba dzisiaj to 8!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Każdy miewa dni mniej lub bardziej przepełnione energią. Ty także powinnaś uważać na nagłą senność, gdyż może ona dopaść Cię w najbardziej nieodpowiednim momencie i pokrzyżować Twe plany, zwłaszcza dzisiaj. W związku z tym warto już od samego rana zebrać w sobie jak najwięcej energii!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT