Horoskop dzienny 22 września 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 22 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj      na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Pamiętaj, że nikt nie jest nieomylny ani idealny, a wypadki chodzą po ludziach. Jeśli więc dziś powinie Ci się noga, to nie wpadaj od razu w czarną rozpacz! Popołudnie będzie dla Was Barany bardzo pozytywne w kwestiach miłosnych i towarzyskich. Dostaniecie wsparcie oraz zrozumienie, co zdecydowanie podniesie Was na duchu.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Byki single mają dziś niepowtarzalną okazję na nową, obiecującą znajomość. Najprawdopodobniej wręcz wpadniecie na tą osobę, lub napotkacie ją przypadkiem w jakimś miejscu, które ułatwi nawiązanie kontaktu. Nie bójcie się więc działać, ponieważ Gwiazdy zdecydowanie dziś wspierają Wasze miłosne i romantyczne podboje. Rada dla Wszystkich Byków na dziś – słuchajcie intuicji, nie zawiedzie Was ona!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dzisiejszy dzień najprawdopodobniej będzie obracał się wokół pieniędzy i inwestycji. Pamiętaj, że najlepszą radę w tych kwestiach uzyskasz od profesjonalistów, więc nie bierz sobie zbyt do serca słów przyjaciół czy bliskich. Oczywiście z pewnością chcą dobrze, jednak tylko ktoś kto zna się na tej kwestii najlepiej – dobrze Ci podpowie. W końcu chodzi o dużą sprawę, więc nie warto ryzykować, prawda?

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś działaj spokojniej i dokładniej niż zazwyczaj. Możliwe bowiem, że w pewnym momencie gdzieś wkradnie się błąd, którego nie zauważysz. Na pierwszy rzut oka będzie to drobnostka, lecz z biegiem czasu nabierze ona mocy kuli śnieżnej, wywołującej ostatecznie lawinę problemów. Dobrym doradcą i wsparciem będzie dziś osoba spod znaku Wodnika lub Koziorożca.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś postaraj się nadmiernie nie ryzykować i trzymaj się tego, co dobrze znasz. Po pracy, najlepiej wróć od razu do domu i spędź czas z bliskimi. Wszelkie imprezy, szaleństwa, spontaniczne wyprawy czy wieczorne spacery nie przyniosą Ci dziś bowiem niczego dobrego. W wolnej chwili zadzwoń do dawno nie widzianego przyjaciela lub członka rodziny, możliwe bowiem, że dzieje się u niego coś ważnego, o czym przez codzienny pośpiech nie masz pojęcia.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś uda Ci się przekroczyć jakieś granice i udowodnić samemu sobie, że potrafisz i możesz więcej! Nie bój się więc wyzwań, ucz się nowych rzeczy, działaj i planuj. Stanie w miejscu jest w tym momencie bowiem najgorszym co możesz zrobić. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto da Ci motywującego kopniaka, to zwróć się do Wodnika, Strzelca lub Lwa.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś czeka Cię bardzo pozytywny dzień. Najprawdopodobniej uda Ci się podczas niego rozwiązać jakiś problem, który od dawna Cię męczył lub zyskasz coś, o czym dawno marzyłeś. W każdym razie odniesiesz osobisty sukces, co doda Ci skrzydeł i poprawi humor. Pamiętaj także o swoich bliskich – któryś z nich może bowiem potrzebować wsparcia, jednak nie powie o tym wprost. Rozejrzyj się więc!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Jeśli chcesz mieć prawdziwych, oddanych przyjaciół to musisz o nich dbać. Czasem bowiem zdawkowa wiadomość czy krótki telefon w przelocie nie wystarczą do zbudowania naprawdę trwałych relacji. Już teraz pomyśl więc nad jakimś wspólnym spotkaniem lub wyjazdem. Odpoczynek w przyjaznym gronie zrobi dobrze każdemu z Was!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

W najbliższych dniach postaraj się przebywać w towarzystwie ludzi, którzy nadają na tych samych falach co Ty. Możesz być bowiem nieco nerwowy, a kłótnie o głupoty nie są Ci absolutnie do niczego potrzebne. W pracy pilnuj swoich obowiązków i nie przekładaj ważnych spraw na później. Po południu lub wieczorem szykuje Ci się coś bardzo miłego!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś jest świetny czas na zmiany, wyzwania i układanie planów na przyszłość. Dostrzeżesz bowiem, że w Twoim życiu czegoś brakuje i nawet jeśli jest to drobnostka, to będziesz chciał ją poprawić. Po południu koniecznie zrób sobie jakiś spacer i poukładaj podczas niego wszystko, co sam ze sobą ustaliłeś. Jeśli będziesz potrzebował wsparcia, udzieli Ci go Lew, Byk lub Strzelec.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś czeka Cię całkowicie normalny, spokojny i niczym niewyróżniający się dzień. W pracy wszystko pójdzie gładko, a szef nie będzie miał absolutnie o co się przyczepić. Wieczorem zadzwoń do przyjaciół, zdążyli się oni już bowiem za Tobą stęsknić. Jeśli chodzi Ci po głowie plan wspólnego spotkania czy wyjazdu, to przedstaw go znajomym. A nuż coś z tego wyjdzie!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Jeśli jesteś świeżo po rozstaniu i wewnętrznie czujesz, że był to błąd, to zawalcz o tą relację. Nic jeszcze nie jest bowiem jeszcze stracone! Rada dla wszystkich Ryb: uważajcie na swoje gardła – unikajcie zimnych napojów i lodów. Postarajcie się także nie zmarznąć! Dobrym towarzyszem na dziś będzie Lew lub Baran.

<— z wczoraj      na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT