Horoskop dzienny 23 września 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 23 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj      na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś podczas większości dnia powinieneś stosować zasadę ograniczonego zaufania. Zarówno na drodze, jak i w pracy oraz w kontaktach z innymi ludźmi. Ktoś może bowiem przez swoją nieuwagę lub niedoinformowanie nieźle Ci zaszkodzić. Sprawdzaj więc ważne kwestie na własną rękę i bądź skupiony na tym, co robisz.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś możesz odczuwać zdenerwowanie i jakiś wewnętrzny niepokój. Nie będziesz też do końca pewny czy droga, na którą wstąpiłeś aby na pewno jest dobra. W związku z tym wewnętrznym rozchwianiem możesz być bardziej skłonny do wyżywania się na innych oraz niepotrzebnych kłótni. Znakami zodiaku, które Cię zrozumieją i będą potrafiły uspokoić okażą się Wagi, Strzelce oraz Koziorożce. To do nich zwróćcie się więc w razie potrzeby.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Ktoś zacznie wpychać nos w nieswoje sprawy lub w jakiś sposób Cię przytłaczać. W związku z tym będziesz zmuszony powiedzieć wprost to, co o tym myślisz. Postaraj się być grzeczny ale stanowczy – tylko wtedy odzyskasz spokój. Zrozumienie i pomoc uzyskasz dziś od Wodników, Raków oraz Koziorożców.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dzisiejszy dzień będzie mocno kręcił się wokół pieniędzy. Poczujesz bowiem, że możesz coś zyskać, jednak będzie to wymagało od Ciebie sporego wysiłku. Nie zrażaj się tym jednak, na spokojnie przekalkuluj sprawę, rozważ za i przeciw i podejmij decyzję. W razie potrzeby, zwróć się do Byka lub Lwa o pomoc.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Jeśli chodzi o sprawy finansowe, to całkiem ładnie się one niebawem poukładają. Pamiętaj jednak by kontrolować sprawę, a w razie potrzeby, zwróć się do profesjonalnego doradcy. W każdym razie niedługo będziesz na plusie! To też bardzo dobry moment na łagodzenie wszelkich konfliktów międzyludzkich. Wyciągnij rękę na zgodę, to nic nie kosztuje, a tak wiele może Ci dać.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Jeśli pokonasz swoje uprzedzenia i zaczniesz działać ramię w ramię z osobą, która delikatnie mówiąc, nie należy do Twoich przyjaciół to szybko zauważysz postępy. Nie musicie od razu zostawać kumplami, jednak połączenie Waszych umiejętności czy predyspozycji przyniesie naprawdę wiele dobrego! Panny będące w związkach powinny dziś zrobić swojej drugiej połówce jakąś drobną, miłą niespodziankę. Zobaczycie jaką może mieć ona moc! 🙂

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Musisz w końcu pozbyć się wyrzutów sumienia związanych z jakimś Twoim działaniem z przeszłości. Inni już zdążyli o tym zapomnieć, a Ty nadal się katujesz się złymi wspomnieniami. Zostaw to w końcu za sobą i idź do przodu. Przyszłość bowiem maluje się w naprawdę pięknych barwach i tylko od Ciebie zależy czy zwrócisz głowę w ich stronę.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Jeśli jesteś singlem, to koniecznie przejrzyj swoją listę kontaktów. Jest na niej bowiem osoba, o której zdążyłeś już zapomnieć, jednak ona o Tobie pamięta pomimo upływu czasu. Jeśli się odezwiesz, chętnie się z Tobą umówi, z czego może wyjść bardzo pikantna i pełna czułości historia miłosna! Twoimi sprzymierzeńcami dziś będą Lwy oraz Ryby.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś powinieneś być bardziej ostrożny i powściągliwy niż zazwyczaj. Pokerowa twarz i opanowanie przyniosą Ci bowiem jakieś wymierne zyski. Pilnuj także wydatków, nie szalej przesadnie na zakupach i nie daj się nabrać na „super okazje”. Dobrym doradcą i partnerem biznesowym okażą się dziś Byki oraz Wodniki.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś nie daj na siebie zrucić zbyt dużej ilości obowiązków ponieważ i tak będziesz miał co robić. Jeśli masz małe dzieci dadzą Ci one dziś popalić, więc zapas cierpliwości bardzo się przyda. Wieczorem znajdź chociaż odrobinę czasu dla samego siebie i odpocznij w sposób, który lubisz. Jutrzejszy dzień będzie spokojniejszy!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Nawet jeśli ten dzień zapowiadał się na trudny czy ciężki, to pozytywnie się zdziwisz. Nie będzie bowiem tak źle, a wszelkie sprawy uda Ci się ogarnąć szybciej i łatwiej niż przypuszczałeś. Może na to wpłynąć czyjaś pomoc, więc nie graj Zosi Samosi. Największym sprzymierzeńcem będzie dziś dla Ciebie ktoś spod znaku Lwa lub inny Wodnik.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

To będzie świetny dzień. W pracy czas zleci Ci szybciej niż zazwyczaj, a po południu czeka Cię dodatkowo jakaś bardzo przyjemna niespodzianka. Odczujesz miłość i wsparcie, które mocno podniosą Cię na duchu. Możliwe także, że znajdziesz wspólny język z osobą, która do tej pory nie wydawała Ci się zbyt sympatyczna. Pozory czasem mylą droga Rybko!

<— z wczoraj      na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT