Horoskop dzienny 16 września 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 16 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj      na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Jeśli ostatnio borykałeś się z jakimiś problemami, to nie martw się – niebawem wszystko się ułoży. Dobra passa zmierza bowiem w Twoim kierunku i będzie się Ciebie trzymać przez dłuższy czas. Zaplanuj więc intensywną drugą połowę miesiąca, nie bój się wyzwań i działaj z odwagą. Dodatkowo masz szansę zacieśnić pewną znajomość, na której Ci zależy.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś los zdecydowanie będzie Twoim sojusznikiem. Szczęśliwe sploty okoliczności oraz dobre samopoczucie sprawią, że uda Ci się osiągnąć wszelkie założone cele. To także doskonały dzień na rozmowy biznesowe, różnego rodzaju negocjacje i podejmowanie ważnych decyzji. Ryzyko popłaci!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Drogi Bliźniaku, masz dobre serce, jednak pewna osoba zaczyna to już zbytnio wykorzystywać. Postaraj się więc być bardziej stanowczy i asertywny, a zobaczysz że wyjdziesz na tym lepiej niż na ciągłym uleganiu. W najbliższych dniach oszczędzaj swój żołądek, postaw na posiłki lżejsze i mniejsze. Sojuszników odnajdziesz w Koziorożcach oraz Wodnikach.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś możesz spotkać na swojej drodze jakiegoś oszusta lub manipulatora. Bądź więc uważny i nie wierz we wszystko, co obiecują Ci inni. Jeśli masz do załatwienia jakieś sprawy urzędowe, to w żadnym wypadku nie zostawiaj ich na później. Uważaj na Ryby i trzymaj się z dala od Baranów.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś ktoś bliski będzie potrzebował Twojej pomocy. Nawet jeśli przez to będziesz zmuszony coś przełożyć czy z czegoś zrezygnować, to nie odmawiaj wsparcia, ponieważ w przeciwnym wypadku będą męczyć Cię wyrzuty sumienia. Wieczorem postaw na relaks, zjedz coś dobrego i spraw sobie trochę przyjemności. Zasłużyłeś!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś udowodnisz sobie i innym ile potrafisz i jak silną, zaradną osobą jesteś. Uda Ci się coś, o czym wcześniej myślałeś, że jest całkowicie poza Twoim zasięgiem. Poza tym, że przyniesie Ci to sporo radości, to podniesie także Twoją samoocenę i pokaże, że jeśli tylko chcesz – możesz wszystko. W razie potrzeby, o pomocną dłoń proś Koziorożca lub Wodnika.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś pozwól sobie na odrobinę zapomnienia i przyjemności – dobrze nastroi Cię to do działania, co bardzo się przyda ponieważ w najbliższych dniach zdecydowanie będzie co robić! Nie bój się rywalizować, stawiaj na swoim i bądź przekonujący – gwiazdy sprzyjają bowiem wszelkim negocjacjom i wyzwaniom. Trzymaj się blisko Bliźniąt i Raków, unikaj natomiast Lwów.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Całkiem możliwe, że dziś zaczniesz się przekonywać do kogoś, kogo wcześniej nie darzyłeś zbytnią sympatią. Mało tego, z czasem może się okazać, że jest to doskonały materiał na przyjaciela lub nawet kogoś więcej 🙂 Pilnuj spraw finansowych i nie daj się zwieść okazjom, które tak naprawdę nimi nie są. Trzymaj się blisko Strzelców, unikaj natomiast Skorpionów.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Szczęście dziś zapuka do Twoich drzwi. Możliwy przełom w sprawach finansowych lub miłosnych. W każdym razie sprawy ułożą się lepiej niż mogłoby Ci się marzyć. Rada na najbliższe dni – nie obgaduj przyjaciół ani znajomych, ponieważ może to wyjść na jaw, co przyniesie nieprzyjemne konsekwencje.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Rano postaraj się przyspieszyć z wszelkimi obowiązkami, ponieważ może Ci nagle coś wypaść, co nieco rozbije Twój dzień. Na szczęście będziesz mieć koło siebie osobę, która chętnie wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń, z czego zdecydowanie powinieneś skorzystać. Nie bój się być zdecydowany, szczególnie wobec ludzi, którzy zaczynają zbytnio Cię wykorzystywać. Wieczorem zrób coś dla siebie i zrelaksuj się.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Rano czekają Cię jakieś wyzwania, które mogą na chwilę wybić Cię z rytmu. Coś niespodziewanie sprawi Ci bowiem trudność i skomplikuje się na tyle, że sam sobie z tym nie poradzisz. Na szczęście będziesz miał obok kogoś, kto bez problemu Ci pomoże – wystarczy, że poprosisz. Wieczór zapowiada się natomiast niezmiernie miło, co wynagrodzi poranne stresy.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś jest dobry dzień na wszelkie interakcje z innymi ludźmi. Będziesz czarujący, przekonujący i bez problemu dogadasz się z każdym, nawet z osobami, których nie darzysz specjalną sympatią. Pamiętaj jednak by za dużo nie obiecywać, ponieważ w najbliższych dniach Twój kalendarz będzie wypełniony po brzegi. To też dobry dzień na zakupy i łowienie okazji.

<— z wczoraj       na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT