22 grudnia 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 22 grudnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdarza Ci się wprawić w zakłopotanie osobę, która pozwala sobie na zbyt wiele. Dzisiaj także może mieć miejsce taka sytuacja. Pamiętaj jednak o tym, aby wiedzieć, kiedy wypada odpuścić i dać spokój sobie oraz drugiej osobie. Danie nauczki bywa dobrym posunięciem, lecz nie można zapominać o umiarze!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dzisiaj możesz spodziewać się z lekka zaskakujących emocji – możliwe bowiem, że doznasz olśnienia! Koniecznie wykorzystaj je tam, gdzie będzie to konieczne! Zwróć także uwagę na kondycję swojego układu oddechowego i pozwól mu się oczyścić poprzez spacer lub wysiłek fizyczny na świeżym powietrzu.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Niektórym osobom trudno jest zdobyć Twoje zaufanie oraz akceptację. Możliwe, że dla niektórych z nich Twoje wymagania są zbyt duże, przez co tracisz szanse na różne wartościowe znajomości. Dlatego dzisiaj spróbuj zastanowić się nad tym, czy nie zdarza Ci się czasami budować wokół siebie muru.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dzisiaj, dzięki działaniu Jowisza, Twoja szczerość, a także szlachetność będą silniejsze. Są to rzadko spotykane, a przy tym bardzo pożądane cechy, dlatego pozwól prowadzić się energii tej wspaniałej planety i wykorzystaj możliwości, jakie napotkasz na swojej drodze. Z pewnością będziesz wiedział, co robić!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Nadchodzący dzień może przynieść Ci dużo dobrego. Twoją uwagę zaczną przyciągać dotychczas niezauważane sprawy życia codziennego, co będzie się wiązać z poczuciem wdzięczności oraz szczęścia. Możliwe nawet, że zaczniesz czerpać przyjemność z rzeczy, które dotychczas wydawały się zbyt zwyczajne.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dzisiaj któryś z Twych przyjaciół może potrzebować Twojego wsparcia albo pomocy w podjęciu dobrej decyzji. Jednak niestety, niekoniecznie powie Ci on o swoich problemach, żeby Cię nie martwić lub z jakiegoś innego powodu. Dlatego najlepiej sama zapytaj, co u niego słychać, a sprawa się rozwiąże!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago! Dzisiaj rozpromieniejesz! Bowiem pozytywne cechy Twej osobowości nasilą się, sprawiając Ci radość, która będzie biła od Ciebie już z daleka. Niewykluczone także, że poczujesz w sobie ogrom życzliwości oraz empatii, dzięki którym będziesz chciała sprawiać otaczającym Cię osobom miłe gesty.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dzisiaj jest świetny moment na to, aby przestać myśleć, a zacząć robić. Często znacznie łatwiej przychodzi Ci samo planowanie, niż realizowanie wcześniej zaplanowanych pomysłów, dlatego tego dnia powinieneś się skupić właśnie na tym drugim aspekcie. Twoim szczęśliwym kolorem dzisiaj jest brązowy.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Jeżeli jeszcze nie zdołałeś podziękować pewnej osobie za pomoc, którą Ci ofiarowała, to dzisiaj jest na to doskonały moment. Zadzwoń więc lub umów się z nią na spotkanie i wyraź swą wdzięczność, na którą przecież zasługuje. Choć wyrażanie takich uczuć bywa trudne, to naprawdę warto zdobyć się na odwagę!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś będzie Ci pisane odnalezienie nici porozumienia z osobą, w kontaktach z którą dotychczas raczej miałeś pod górkę i mijaliście się poglądach oraz wzajemnym zrozumieniu. Jednak może okazać się, że jesteście do siebie podobni bardziej, niżeli mogliście przypuszczać. Nie unikajcie więc rozmów i poznajcie się lepiej!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Drogi Wodniku! Rzadko jesteś zbuntowany, lecz ostatnie wydarzenia nie pozwalają Ci odczuwać innych emocji, niż wrogość oraz frustracja? Gwiazdy radzą, abyś zawsze był przede wszystkim za dobrem i starał się walczyć o wolność – bez agresji oraz zbędnych obelg kierowanych w stronę innych ludzi.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dzisiaj będziesz wyjątkowo uwodzicielska. Ma to oczywiście różne zalety, jeśli jesteś singlem. Jeśli zaś jesteś w udanym związku, to lepiej poskrom w sobie tą cechę i postaraj się zapanować nad swoimi zachowaniami, aby nie działać aż tak magnetyzująco, a przy tym uniknąć problemów w relacji z partnerem.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT