Horoskop dzienny 17 września 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 17 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś masz szansę zawalczyć o swoje. Nie chowaj więc głowy w piasek nawet jeśli po drodze napotkasz na problemy. Zdecydowanie i pewność siebie przyniosą Ci sporo dobrego! Dzisiejszy dzień będzie też sprzyjał sprawom sercowym oraz podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Nie przejmuj się sprawami, na które nie masz wpływu. Pośpiech nie będzie dziś najlepszym doradcą, więc działaj spokojnie i rozważnie. Wieczorem skup się na bliskich, odłóż na bok telefon oraz sprawy zawodowe i spędź czas z tymi, których kochasz. Unikaj klimatyzowanych pomieszczeń i postaraj się nie zmarznąć!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś czeka Cię pracowity ale zarazem przyjemny dzień. Wpadniesz na jakieś genialne rozwiązanie, które może przynieść realne profity i ugruntować Twoją pozycję w pracy. Wieczorem skup się na bliskich, odkładając na bok obowiązki – prasowanie ani gotowanie nie uciekną! Dobrym doradcą będzie dziś Lew lub Baran.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Nie spodziewaj się, że nagle Twoje problemy rozwiążą się same. Musisz nieco pomóc losowi i to jak najszybciej! W razie potrzeby masz przecież wokół siebie ludzi, którzy dadzą radę lub podejmą odpowiednie działania – wystarczy że o to poprosisz. Bądź uczciwy i szczery, a niebawem to zaprocentuje.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Ktoś Ci dziś mocno zajdzie za skórę. Postaraj się jednak nie mścić i nie zniżaj się do poziomu tej osoby. Działaj ze spokojem, opanowaniem i pokaż, że masz klasę. Wieczorem nie odmawiaj sobie przyjemności – zjedz coś pysznego, zadbaj o siebie i połóż się wcześniej spać, jutro organizm Ci za to podziękuje.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś nie krytykuj na głos innych i nie komentuj ich zachowania. Wszelkie niemiłe uwagi zostaw dla siebie, ponieważ w przeciwnym razie może wyjść z tego nie lada afera. Podczas zakupów pilnuj portfela i karty do bankomatu. Jeśli miałeś na dziś coś zaplanowane, to nie przekładaj tego, nawet jeśli najdzie Cię taka ochota!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

W Twoim bliskim otoczeniu jest osoba, która bardzo Ci czegoś zazdrości. Z jednej strony się do Ciebie uśmiecha, z drugiej natomiast tylko czeka aż popełnisz błąd. Bądź więc czujny, ponieważ jest to człowiek gotowy na wiele by tylko zatriumfować. Wieczorem nadrób zaległe obowiązki domowe.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś będziesz mieć szczęście, zarówno do spraw finansowych jak i tych związanych z pracą. Szybko rozprawisz się z obowiązkami, dzięki czemu zostanie Ci więcej czasu na przyjemności i niespieszne popołudnie. Uważaj jednak na osoby, które nie są Ci zbyt przychylne, mogą one bowiem chcieć coś namieszać i popsuć Ci szyki. Bądź ostrożny na drodze – pośpiech nie jest wskazany.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Drogi Strzelcu, postaraj się być mniej spontaniczny i działaj według planu. Trzymaj się tego, co dobrze znasz i nie wychylaj się przesadnie, los dziś bowiem nie sprzyja szaleństwom! Podczas powrotu do domu uważaj na drodze, bądź czujny i nie rozpraszaj się. Twoim największym sprzymierzeńcem będzie Byk oraz Wodnik.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożce czeka dziś próba cierpliwości. Ktoś z bliskiego otoczenia może Wam bowiem porządnie podnieść ciśnienie. Postarajcie się jednak nie zaogniać sytuacji, a wszystko rozejdzie się po kościach. Uratuje Was dziś tylko spokój i… ulubiony słodki przysmak.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Ten dzień będzie obfitował w śmiech, małe sukcesy i kontakt z przychylnymi Ci ludźmi. Odnajdziesz w sobie także zdolność, o której wcześniej nie miałeś pojęcia lub zainteresowanie, które ma szansę stać się Twoim nowym hobby. Generalnie w każdej dziedzinie będziesz nad kreską, co poprawi nastawienie i doda Ci skrzydeł. Wieczorem skup się na bliskich i uczcijcie razem tak wspaniały dzień!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś uważaj na siebie – zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Los może bowiem postawić przed Tobą jakąś przeszkodę, która unieruchomi lub spowolni Cię na pewien czas. Możliwe także, że czeka Cię jakiś niezaplanowany, duży wydatek, który skutecznie uszczupli Twój budżet. Na szczęście już jutro szczęście znowu się do Ciebie uśmiechnie i przegoni wszelkie problemy.

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT