Horoskop dzienny 18 września 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 18 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś wstaniesz prawą nogą i od samego rana będziesz miał bardzo pozytywne nastawienie. Nie zepsuje Ci go nikt, dzięki czemu do samego wieczora będziesz górą. Możliwe, że rozwiążesz jakąś ważną kwestię, zabłyśniesz w pracy lub zyskasz przychylność osoby, której zdanie jest dla Ciebie ważne. Jedyne czego powinieneś unikać to nadmierne tempo!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś powinieneś unikać konfrontacji oraz wszelkich trudnych sytuacji. Nie będziesz bowiem zbyt skory do kompromisów, a zrozumienie dla innych będzie przychodziło Ci z wielkim trudem. Twoje samopoczucie będzie się jednak poprawiało wraz z upływem godzin i wieczorem będziesz już potulny jak baranek! Nie odwołuj więc randek ani spotkań towarzyskich.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś dobrze zrobi Ci spacer lub godzinka sportu na świeżym powietrzu. Nie zamykaj się więc w czterech ścianach, nawet jeśli wizja popołudnia na kanapie bardzo będzie Cię kusiła. Zwróć też więcej uwagi na swoją drugą połówkę – czy przypadkiem nie jest ona ostatnio czymś zmartwiona? Wsparcie, rozmowa i nieco czułości z pewnością poprawią jej humor!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś masz szansę się spełnić i pokazać światu na co Cię stać. A stać Cię naprawdę na sporo, prawda drogi Raku? Będziesz czarujący, przekonujący i kreatywny, a dodatkowo będzie dopisywało Ci szczęście. Czego więc chcieć więcej?! Działaj i sprawdź co z tego wyniknie.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś Gwiazdy zwiastują trudności, zawody i sporą dawkę stresu. Uważajcie więc na siebie drogie Lwy. W razie potrzeby, dobrze wiecie przecież gdzie szukać pomocy. Wieczór przyniesie nieco więcej pozytywnych wibracji, wystarczy więc, że do niego dotrwacie.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dzisiejszy dzień przyniesie rozwiązanie jakiegoś problemu, co momentalnie naładuje Cię pozytywną energią. Możliwe także, że wpadnie Ci do kieszeni dodatkowa gotówka, która otworzy nowe możliwości na weekend. Może gdzieś wyjedziesz lub spotkasz się z przyjaciółmi, dla których ostatnio miałeś raczej niewiele czasu. Sprzyjające znaki to Wodniki oraz Byki!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś koniecznie wsłuchuj się w to, co mówią ludzie na około. Możliwe bowiem, że jakaś zasłyszana wiadomość, rada czy inspiracja zmotywują Cię do działania w kierunku poprawy standardu życia. Wieczorem postaw jednak na leniuchowanie lub domowe spa, ponieważ poza domem nie czeka Cię nic dobrego. Wspierającymi znakami zodiaku będą dziś dla Ciebie Byki oraz Skorpiony.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś trzymajcie się z daleka od ludzi, którzy uwielbiają plotkować. Sami też nie rozsiewajcie sensacyjnych nowinek, ponieważ niechcący możecie tym komuś bardzo zaszkodzić. Wieczorem postawcie na wyjście z przyjaciółmi i nie zaszywajcie się w czterech ścianach. Dobrze zrobi Wam także jakaś pyszna, niecodzienna kolacja.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

W pracy ktoś dosłownie doprowadzi Cię do białej gorączki i zrujnuje humor na większość dnia. Dodatkowo sprzysięgną się przeciw Tobie przedmioty martwe, więc miej pod ręką telefony do serwisów i „złotych rączek”. Dobra rada – uważaj gdzie stawiasz kubek z kawą lub herbatą. Na szczęście wieczór przyniesie ulgę i sporą dawkę przyjemności.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś unikaj zakupów, ponieważ może zdarzyć się tak, że kupisz przysłowiowego kota w worku. Skup się lepiej na zaległych obowiązkach ponieważ nie będzie dobrze jeśli się nawarstwią. Wieczorem spędź czas z bliskimi i zaplanuj weekend. Jeśli wykażesz się kreatywności, może się okazać, że będzie on niezapomniany!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś w pracy czekają Cię niemałe wyzwania jednak nic się nie martw – świetnie sobie z nimi poradzisz. Co prawda może Cię to kosztować trochę stresu, jednak zostaniesz doceniony! Wieczorem zrelaksuj się, odpocznij i spędź czas dokładnie tak jak lubisz. Nie odmawiaj sobie także przyjemności – zarówno tych cielesnych jak i duchowych.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Droga Rybko, dziś Gwiazdy Ci sprzyjają, więc nie bój się działać. Jeśli miałeś w planach jakieś wyzwania, to dziś pójdą Ci one jak z płatka! Wieczorem ktoś zadba o Twoje świetne samopoczucie i wyręczy Cię od obowiązków. Możesz liczyć także na sporą dawkę czułości i miłości!

<— z wczoraj      na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT