18 sierpnia 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 18 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dzisiaj możesz być znacznie bardziej, niż zazwyczaj, wrażliwy na jasne światło, a także wysokie dźwięki. Niewykluczone są również lekkie nudności. Może być to związane ze zbliżającym się bólem głowy. Pobyt na świeżym powietrzu i naturalne środki przeciwbólowe powinny pomóc Ci się z tym uporać.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dzisiejszy wieczór może być dla Ciebie nieco obciążający zarówno psychicznie, jak i fizycznie, dlatego dla swojego dobra zwolnij trochę tempa w ciągu dnia, by nie dodawać sobie zbyt dużego poczucia zmęczenia. Jeśli będą władać Tobą silne emocje, wybierz się na spacer lub pobiegaj, by je rozładować.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dzisiaj możesz doznać sporego zachwytu tym, co znajdzie się wokół Ciebie; piękną zieloną naturą, życzliwymi ludźmi, sztuką lub czymś jeszcze zupełnie innym. Najważniejsze będą jednak związane z tym uczucia, a także doznania, które prawdopodobnie pozostaną Ci w pamięci przez dłuuugi czas.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dzisiejsza aura będzie sprzyjać wszelkim wyprawom oraz wycieczkom; zarówno tym bliższym domu, jak i tym dalszym. Dlatego warto zabrać grupkę znajomych i wyruszyć w jakieś naprawdę urokliwe miejsce. A może wyprawa w pojedynkę sprawi Ci wiele przyjemności i pozwoli spędzić czas tylko ze sobą i naturą?

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Lwie! Jeżeli zmagasz się z jakąś rozterką, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że dzisiaj uda Ci się z nią rozprawić. Bowiem wpadnie Ci do głowy rozwiązanie, które sprawi, że spojrzysz na tę sprawę z nieco innej perspektywy. Jeśli będziesz potrzebować rady, zwróć się do jakiegoś zodiakalnego Koziorożca.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dzisiaj nie powinnaś podejmować żadnych ryzykownych kroków, których skutków nie jesteś pewna oraz tych, które mogą spowodować u Ciebie jakieś negatywne emocje. Bowiem gwiazdy mówią, że mogą nie zakończyć się one zbyt dobrze. Jeśli potrzebujesz jakiejś porady, zwróć się do zodiakalnej Ryby.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago! Dzisiaj większość Twojego czasu pochłoną sprawy, którymi inni nie mieli czasu, bądź ochoty się zająć. Może to i lepiej, bo dzięki dzisiejszej dokładności oraz skrupulatności zrobisz to znacznie porządniej. Jeśli będziesz potrzebowała pomocy, najlepiej zwróć się do innych osób spod znaku Wagi.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś dobrze będzie posłuchać tego, co mówią inni. Bowiem ich rady mogą być niezwykle cenne, a ich zdania na różne tematy mogą być znacznie bliżej prawdy, niż Twoje. Zaufaj więc tym, którzy chcą dla Ciebie dobrze. Jednak podchodź z ograniczonym zaufaniem do tego, co powiedzą Ci zodiakalne Barany!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dzisiaj powinieneś zachować wzmożoną ostrożność, a także niecodzienną czujność. Bowiem możliwe, że ktoś będzie próbował wciągnąć Cię w plotkowanie, potyczki słowne lub konflikty, w których niekoniecznie będziesz chciał brać udział. Jednak możliwe, że wpadniesz w nie przez nieuwagę. Powodzenia!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dzisiaj nadszedł dzień, w którym warto będzie zastanowić się nad różnymi kwestiami, a może nawet postawić pewne granice. Bowiem jeśli nie jesteś gotowy na coś, czego wymaga od Ciebie otoczenie i wywiera przy tym na Tobie silną presję, to dla własnego dobra musisz potrafić wyrazić swoje zdanie i wreszcie powiedzieć NIE.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Jako osoba, która nie przepada za kłamstwem oraz ceni sobie szczere, otwarte postawy i wyznania, dzisiaj doświadczysz niemałego zdziwienia. Bowiem ktoś może próbować perfidnie Cię okłamać w kwestiach naprawdę dla Ciebie ważnych. Niestety, całkiem możliwe, że nie obejdzie się bez rozczarowania.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dzisiaj Twoja ambicja da się mocno we znaki. Będziesz odczuwała chęć oraz potrzebę robienia różnych rzeczy znacznie lepiej i dokładniej, niż dotychczas. To bardzo dobry znak! Być może taka cecha zostanie z Tobą na dłużej, dzięki czemu efekty Twej pracy będą o wiele lepsze? To już zależy od Ciebie!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT