Horoskop dzienny 18 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 18 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Jeśli ktoś dziś będzie wtrącał się w Twoje sprawy lub otwarcie Cię skrytykuje to pamiętaj o tym, że może to wynikać ze zwykłej troski. Czasem bowiem delikatne ujęcie sprawy nie bardzo do nas trafia i potrzebne są cięższe działa. W każdym razie zastanów się nad tym, co usłyszałeś. Może faktycznie możesz coś zrobić lepiej?

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

To dobry dzień na porządki, zarówno te dosłowne jak i duchowe. Zastanów się czy któraś z osób, otaczających Cię na co dzień nie jest dla Ciebie toksyczna. Jeśli chodzi o takich ludzi, warto bowiem stawiać sprawy jasno i jak najszybciej się od nich odcinać. Zrozumieniem wykaże się dziś wobec Ciebie Panna oraz Waga.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś z jakiegoś powodu możesz być pozbawiony energii i chęci do wstawania z kanapy. Na szczęście jest niedziela, więc chodzenie w pidżamie do południa jak najbardziej dozwolone 🙂 Wieczorem zmuś się jednak do czegoś kreatywnego. Może coś ugotujesz lub upieczesz?

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Nie kombinuj jakby tu wymigać się od domowych obowiązków, tylko pomóż jeśli widzisz, że ktoś z bliskich nie może sobie z czymś poradzić. Dodatkowo, jeśli nie musisz to nie wychodź z domu. Zadbaj za to o odporność, stawiając na domowe, naturalne sposoby. Czasem te okazują się bowiem skuteczniejsze niż reklamowane witaminy i suplementy!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś będziesz bardziej wyrozumiały i cierpliwy niż zazwyczaj. Co na to wpłynie? Może wewnętrzna harmonia do której doszedłeś w ostatnich dniach, a może zdanie sobie sprawy z tego, że są sprawy na które nie mamy wpływu i nie warto podnosić sobie nimi ciśnienia. W każdym razie tak trzymaj drogi Lwie!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś się wyśpij, poleniuchuj i naładuj energią na kolejny tydzień. Jeśli czujesz, że ukradkiem zaczyna brać Cię jakieś przeziębienie, to dodatkowo zafunduj sobie rozgrzewającą herbatę z cytryną i miodem i nie wychodź bez potrzeby z domu. Obowiązki nie uciekną, więc pełny spokój Panno!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Jeśli masz za sobą jakieś bolesne rozstanie, to niebawem ból zacznie mijać. Możliwe nawet, że Gwiazdy szybko ześlą Ci jakieś pocieszenie, które na dobre rozchmurzy Twoją twarz. W sprawach finansowych zacznie być lepiej pod koniec miesiąca, więc i tym się nie martw. Dziś odpocznij, skup się na sobie i nie przejmuj się sprawami, na które nie masz wpływu.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Nie komplikuj spraw, które są proste. Tracisz bowiem tylko niepotrzebnie czas i energię. Jeśli jesteś z kimś skłócony, to dziś jest dobry dzień na wyciągnięcie ręki na zgodę. Ludzie będą bowiem do Ciebie bardzo dobrze nastawieni, a Twój urok doda Ci siły przebicia.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Nie kapryś i nie narzekaj, ponieważ masz wszystko, co Ci potrzebne. Nawet jeśli o czymś jeszcze marzysz, to dysponujesz wszelkimi środkami potrzebnymi do tego, by te marzenia spełnić. Wystarczy tylko ruszyć głową 🙂 Dobrym doradcą w dniu dzisiejszym okaże się być Koziorożec lub Skorpion.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Nie zawsze dostajemy to, czego chcemy ale takie już są uroki losu. Nie wkurzaj się więc i nie staraj na siłę zmieniać tego, na co nie masz najmniejszego wpływu. Wieczorem odłóż na bok wszelkie obowiązki i oddaj się czemuś, co przynosi Ci relaks i spokój. Dobrym towarzyszem do rozmowy będzie dziś Lew oraz Panna.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś warto zastanowić się co dalej. Masz bowiem możliwości by poprawić swoje życie i nieco je ubarwić. Potrzebne tu będzie jednak spore zaangażowanie z Twojej strony, poświęcenie wolnego czasu i pokombinowanie jak działać by wszystko udało się jak najlepiej. Zdecydujesz się na to? Gwiazdy Ci sprzyjają, więc może warto?

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś lub w najbliższych dniach wiele może się wyjaśnić. Pozbędziesz się więc w końcu wątpliwości, które od jakiegoś czasu Cię męczyły. Dodatkowo ktoś, kogo kochasz poczuje się znacznie lepiej i będzie znowu uśmiechnięty i pełen energii. Jak widzisz, wszystko idzie w dobrą stronę, a Gwiazdy znowu Ci sprzyjają.

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT