Horoskop dzienny 28 stycznia 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 28 stycznia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Drogi Baranie, dziś Gwiazdy informują Cię, że sprzyjającymi Twojemu zdrowiu roślinami są orzechy i pokrzywa. Zastanów się czy do tej pory doceniałeś ich właściwości. Orzechy doskonale poprawią Twoją pamięć, wpłyną korzystnie na cerę i dodadzą Ci energii. Natomiast pokrzywa to świetny antyoksydant i doskonale oczyści Twój organizm:)

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Drogi Byku, dziś poświęć czas rodzinie. Często zapominamy o szczerej rozmowie z rodzicami, dziadkami, dziećmi czy rodzeństwem, bo przecież widujemy się z nimi codziennie lub mieszkamy bardzo blisko. Niestety to nie wystarcza. Nie mijaj się z rodziną w kuchni, na podwórku czy na ulicy – zadbaj o to, byś rozmawiał i intensywnie spędził dziś czas z tymi, którzy Cię kochają.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Gwiazdy wiedzą, że jesteś osobą, która nie usiedzi w miejscu i tryska energią. Nieustannie marzysz o wycieczkach i podróżach oraz nieobce są Ci realizacje szalonych pomysłów. Już dziś wybierz się na jednodniową wycieczkę z rodziną, bądź przyjaciółmi, odwiedźcie najciekawsze zakątki Polski, a jeśli nadal będzie Wam mało zaplanujcie dłuższa podróż do wymarzonego miejsca na Ziemi.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Drogi Raku, dzisiejsze czwartkowe popołudnie, podobnie jak wieczór mogą należeć do przesadnie nostalgicznych i smutnych. Dziś unikaj sentymentalnych, refleksyjnych filmów i książek, ponieważ jeszcze bardziej zepsują ci nastrój. Poproś o chwilę rozmowy kogoś bliskiego. Miłego dnia!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Drogi Lwie, wszystkie używki wpływają bardzo niekorzystnie na Twoje zdrowie. Jeśli jeszcze nie zrealizowałeś noworocznego postanowienia i nadal trwasz w nałogu, dziś koniecznie to zmień. Poproś o pomoc bliskich, a także specjalistę, by leczenie było skuteczne. Wspaniałego dnia!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Droga Panno, dziś poświęcisz się dla kogoś, z kim zaczynasz się dopiero poznawać. Gwiazdy podpowiadają, że możesz być szczęśliwa, ponieważ Twój gest zostanie z pewnością doceniony. Sprzymierzeńcami będą dziś Waga i Strzelec.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś zamieszanie będzie tak duże, że możesz nie zorientować się nawet kto, gdzie i kiedy próbował Cię okraść. Miej na uwadze przez cały dzień swoją torebkę, uważnie zamknij mieszkanie i chroń dzieci. Gwiazdy podpowiadają, byś nie zostawała sama w domu, by móc obronić siebie i innych domowników. Dobrego dnia!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Czwartkowy poranek nie zapowiada pięknego i słonecznego dnia, natomiast to od Ciebie zależy, w jaki humorze spędzisz dzisiejszy dzień. Gwiazdy radzą, byś ugotował coś pysznego. Idealne będą dania z przepisów, które dopiero zamierzałeś wykorzystać w swojej kuchni. W przygotowania zaangażuj rodzinę – spędźcie czas wspólnie.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Drogi Strzelcu, dziś będziesz potrzebował pełnej swobody. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Szczególnie w miłości pozwól sobie na zajęcie się przede wszystkim sobą, swoimi pasjami, relaksem i przemyśleniem ważnych dla Ciebie kwestii. Dobra radą służyć będą Panna i Wodnik:).

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożcu, dziś nowa pasja pochłonie Cię w całości, więc uważaj, abyś nie zapomniał o ważnych obowiązkach! Podziel się swoim nowym hobby z przyjaciółmi i rodziną – wspólne spędzaniu czasu bardzo zbliża i poprawia relacje międzyludzkie. Dziś skorzystaj z rad Bliźniąt. Miłego dnia!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Drogi Wodniku, jeśli pamiętasz, jakim śniadaniem czy obiadem rozpieszczała Cię babcia w dzieciństwie, to dziś powróć do tego myślami. To dobry dzień na odrobinę dziecięcej radości. Gwiazdy proponują, byś na śniadanie zjadł chałkę z dżemem truskawkowym i wypił kakao, natomiast obiad przygotuj z księgi przepisów Twojej babci. Taka uczta gwarantuje dobry nastrój na cały dzień.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Droga Rybo, dziś możesz odczuwać skutki dawnych kontuzji i urazów. Staraj się oszczędzać, by ponownie nie zrobić sobie krzywdy. Jeśli dolegliwości będą się nasilać i zaburzać Twoje codzienne funkcjonowanie, koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Miłego dnia!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT