Horoskop dzienny 29 listopada 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 29 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś będzie dobry dzień na naukę, ćwiczenie nowych umiejętności i samodoskonalenie się. Będziesz bowiem bardzo chłonny i kreatywny. Nie zaszkodzi też odrobina ruchu, więc jeśli tylko pozwalają Ci na to okoliczności, wybierz się na spacer, pojedź do lasu i spędź czas na świeżym powietrzu. Dotleniony mózg działa na jeszcze szybszych obrotach!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś skup się na działaniach, które przynoszą Ci radość. Możesz bowiem mieć skłonność do nostalgii i złego humoru. Trzeba więc z tym walczyć! Co do kwestii finansowych to najprawdopodobniej będziesz potrzebował jakiegoś małego wsparcia ze strony bliskich. Nie bój się o nie prosić, ponieważ ułatwi ono kilka ważnych kwestii.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś możesz odczuć mały niedobór sił i chęci do jakiegokolwiek działania. Nie zmuszaj się więc do aktywności. Widocznie organizm potrzebuje chwili wytchnienia i oderwania od obowiązków. Dobrym towarzyszem do wspólnego leniuchowania będzie dziś Wodnik, Koziorożec lub Baran.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś nie rób nic na siłę. Postaw na luz, relaks i przyjemności. Nie licz kalorii, zrób sobie coś pysznego do jedzenia i bez wyrzutów sumienia poleniuchuj, należy Ci się! Zadbaj też o swoją skórę. To dobry dzień na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Nawet jeśli ostatnie dni nie należały do najlepszych, to niebawem dobre nastawienie zacznie wracać. Lwy, które chorowały, wkrótce poczują się znacznie lepiej, a te, które odczuwają problemy związane z pracą, wpadną na pomysł jak je rozwiązać. Dobre okażą się tu działania stanowcze, innowacyjne i odważne. W razie potrzeby, dobrej rady udzieli Wam dziś inny Lew lub Skorpion.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś skup się na tym, by podkręcić metabolizm i wzmocnić organizm. Wyśpij się, wybierz się na spacer, zrób sobie rozgrzewający napój z imbirem i cytryną i zadbaj o to, by na Twoim talerzu lądowały pożywne i zdrowe dania. Niech ten dzień będzie początkiem zmian na lepsze. Zobaczysz, że po jakimś czasie organizm będzie silniejszy, a Ty poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

To będzie świetny dzień dla wszystkich Wag, które lubią leniuchować 🙂 Szykuje się bowiem niespieszna, relaksująca i przyjemna niedziela. Zamiast szukać sobie zajęć na siłę, pobądź więc z bliskimi, zadbaj o siebie, posłuchaj ulubionej muzyki, ugotuj coś pysznego i spraw sobie jakąś przyjemność. Wieczorem połóż się wcześniej spać, a jutro będziesz jak nowo narodzony!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś możesz być wyjątkowo wrażliwy. W związku z tym pewne sprawy, które w inny dzień nie sprawiły by problemu, dziś mogą bardzo pogorszyć Twój nastrój. Postaraj się więc o jak największą ilość pozytywnych bodźców i nie daj się chandrze! Dobrym pocieszycielem i towarzyszem będzie dziś Wodnik, Panna lub Rak.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś bardzo dobrze będą wychodziły Ci wszelkie czynności twórcze, artystyczne czy kulinarne. Postaw więc na aktywny wypoczynek i pokaż co Ci w duszy gra 🙂 Możliwe bowiem, że odkryjesz jakąś umiejętność, o której wcześniej nie miałeś pojęcia. Dobrym towarzyszem na dziś okaże się Baran lub Rak.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zwróć większą uwagę na bliskich i zastanów się czy ktoś z nich przypadkiem ostatnio nie wygląda na przygnębionego i pozbawionego sił do walki. Możliwe bowiem, że bezgłośnie woła o pomoc i czeka na to by ktoś wyciągnął do niego pomocną dłoń. Rozejrzyj się, zastanów i podejmij działanie. Przegadaj sprawę z Panną lub Lwem, a może we dwójkę będzie Wam łatwiej coś postanowić.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś zamiast skupiać się na wszystkich wokół, pomyśl o sobie. Odłóż na bok obowiązki, zrób sobie przerwę i spędź dzień tak jak lubisz. Dobrym pomysłem może okazać się wypad za miasto, spacer po parku czy lesie lub odwiedziny u przyjaciół. Wieczorem nie licz kalorii i zjedz coś pysznego. To od razu pozytywnie Cię naładuje.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś ktoś może Cię porządnie wkurzyć i pozbawić dobrego humoru. Nie pozwól jednak zmarnować sobie niedzieli. Zrób coś, co sprawia Ci przyjemność, zajmij się hobby lub po prostu poleniuchuj. Wieczorem koniecznie połóż się wcześniej spać, a poniedziałek rozpoczniesz w dobrym nastroju i pełen energii.

<— z wczoraj    na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT