Horoskop dzienny 9 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 9 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj      na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Przed Tobą trudny poranek, podczas którego może zgubić Cię pośpiech. Uważaj byś o czymś nie zapomniał, nie działaj z brawurą i nie krzycz na bogu ducha winnych bliskich tylko dlatego, że sam coś zawaliłeś. Popołudnie i wieczór na szczęście będą spokojniejsze. W razie potrzeby wsparcie otrzymasz od Ryb lub Bliźniąt.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

To nie będzie łatwy dzień. Możesz nawet w pewnym momencie zacząć się zastanawiać czy przypadkiem Wszechświat się na Ciebie nie uwziął… Na szczęście odpowiedź na to pytanie brzmi – nie. Czasem tak po prostu bywa, a gorsze dni są po to byśmy doceniali te lepsze 🙂 Więc głowa do góry drogi Byku!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Jeśli masz do zrobienia czy załatwienia coś trudnego, to zabierz się za to przed południem, ponieważ właśnie wtedy najbardziej będą sprzyjały Ci Gwiazdy. Później będziesz powoli tracił energię, a inni coraz bardziej będą Cię irytować. Pocieszenie znajdziesz w domu, wśród tych których kochasz. Wieczór będzie bardzo przyjemny!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Postaraj się trzymać planu i notuj gdzieś wszystkie ważne kwestie, które musisz załatwić. Twoja pamięć może bowiem być dziś zawodna. Co do spraw uczuciowych, to tu pełne szczęście – jeśli poszukujesz drugiej połówki to miej oczy szeroko otwarte. Jeśli natomiast już jesteś w związku, to ten wieczór będzie sprzyjał czułościom i łagodzeniu ewentualnych spięć.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

To dobry dzień na załatwianie spraw związanych z finansami. Także kwestie zawodowe ułożą się po Twojej myśli, a może i lepiej! Po południu zadbaj o dom, ugotuj coś pysznego i powoli planuj weekend. Dobrym pomocnikiem i partnerem do ciekawych rozmów będzie dziś Wodnik lub Koziorożec.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś Twoje plany mogą się nagle zmienić i to zupełnie nie z Twojej winy. Zmusi Cię to do wymyślania naprędce nowego toru działania i jeśli podejdziesz do tego ze sprytem i głową to wszystko się ułoży. Możliwe nawet, że lepiej niż zakładałeś! Mądrym doradcą będzie dziś Byk lub Waga.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś będziesz pewny siebie i ambitny. Bez trudu przekonasz innych do swojego zdania, jeśli więc miałeś w planach trudne rozmowy czy negocjacje, to właśnie teraz jest na nie najlepszy czas! Walcz o swoje ponieważ nikt inny tego za Ciebie nie zrobi. Mądrym doradcą okaże się dziś Byk lub Baran.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś możesz mieć bardzo intensywny i zabiegany dzień. Nie zapominaj jednak podczas niego o porządnym posiłku ponieważ głodny, zrobisz się rozdrażniony. Unikaj rozmów o pieniądzach i zarobkach, szczególnie z ludźmi, których jeszcze niezbyt dobrze znasz. Sprzymierzeńców znajdziesz w Rybach.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś nie uda Ci się załatwić wszystkiego, co sobie zaplanowałeś. Doba okaże się za krótka, a ilość rozpraszaczy, które będą z sukcesem przeszkadzać Ci w pracy wzrośnie do maksimum. Jak na złość… No cóż, jutro też jest dzień, a Ty nie jesteś robotem. Pamiętaj o tym gdy postanowisz wkurzyć się sam na siebie.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Jeśli czujesz, że w Twoje życie wkrada się monotonia, to koniecznie zrób coś niestandardowego. W końcu to właśnie nuda wpływa na nas najgorzej i sprawia, że tracimy energię do działania. Wieczorem zadzwoń do kogoś bliskiego, kogo ostatnio zaniedbałeś. Na jakieś wieści od Ciebie może czekać Wodnik, Byk lub Lew!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś skup się na tym by gasić wszelkie pożary już w zarodku. Odłóż więc na bok wszelkie rozpraszacze i bądź czujny. Wieczorem odpocznij, zajmij się w końcu sobą i spraw sobie jakąś przyjemność. Pyszne jedzenie zamówione z lokalnej restauracyjki może być świetnym ukoronowaniem udanego dnia.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś możesz odlecieć nieco w świat marzeń i planów, które póki co nie mają szans na to, by się spełnić. Może więc lepiej skupić się na tym co jest teraz i tutaj? Wielkie sprawy potrzebują bowiem planu i czasu, a Ty póki co nie masz ani jednego ani drugiego. Wieczorem poświęć czas bliskim i zwróć uwagę na to, czy któreś z nich nie jest przypadkiem smutne.

<— z wczoraj      na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT