Horoskop dzienny 8 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 8 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Sytuacja się nie poprawi dopóki nie zawalczysz o swoje i nie przestaniesz bać się tego, co inni powiedzą. Zastanów się – czyje jest życie którym żyjesz? Twoje czy tych, którzy komentują i dyktują Ci jaką drogą masz pójść? To dobry czas na analizę marzeń, weryfikację planów i obranie nowych ścieżek. Odważysz się?

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś czeka Cię test lojalności lub uczciwości. Postaraj się więc zwracać większą uwagę na to co i o kim mówisz. Nie wdawaj się też w dyskusje z plotkarzami, ponieważ to właśnie oni mogą narobić Ci towarzyskich problemów. Wieczorem odpocznij, wyłącz telefon i skup się na sobie oraz najbliższych.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś nastaw się pozytywnie, a tak właśnie będzie. Dodatkowo szukaj okazji, promocji i szans, ponieważ będziesz miał szansę natrafić na coś naprawdę ciekawego. Wieczorem pokaż swojej drugiej połówce, że ją kochasz. Nawet niewielkim gestem dasz jej bowiem mnóstwo szczęścia! Twoimi sprzymierzeńcami będą dziś Raki, Wodniki i Ryby.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Na horyzoncie widać sporą szansę na poprawę sytuacji finansowej. Może przynieść Ci ją propozycja od jakiegoś znajomego, zasłyszana przypadkiem informacja czy po prostu odrobina odwagi do podjęcia działania. Bądź więc czujny i zaufaj samemu sobie. Możesz bowiem osiągnąć więcej niż masz. Pytanie tylko czy pomożesz losowi…

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Możliwe, że dziś zawiedzie Cię ktoś, na kogo bardzo liczyłeś i komu mocno ufałeś. Postawi to na jakiś czas emocjonalny mur pomiędzy Wami i na kilka dni popsuje Ci nastrój. Jeśli chodzi natomiast o pozytywy, to do przodu posuną się jakieś ważne sprawy urzędowe, sądowe czy finansowe. Twoim największym sprzymierzeńcem dzisiejszego dnia będą Wodniki i Raki.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Jeśli masz dzieci, to całkiem możliwe, że dadzą Ci dziś one powód do dumy i zadowolenia. Również sprawy sercowe zdają się nabierać tempa i rumieńców. Pamiętaj o urodzinach bliskich, rocznicach czy innych ważnych datach. Możliwe bowiem, że coś zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz prezentu!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś się nie spiesz ponieważ możesz przez nieuwagę coś zawalić. Uważaj także na drodze i to bez względu na to czy jesteś kierowcą czy pieszym! Rada od Koziorożca lub Strzelca może okazać się bardzo pomocna, nawet jeśli początkowo wyda Ci się trywialna. Jeśli masz dzieci, to dadzą Ci one dziś powód do ogromnej dumy.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Jeśli ostatnio gorzej się czułeś (chodzi zarówno o samopoczucie psychiczne jak i fizyczne) to niebawem przyjdzie ulga! Nie martw się więc na zapas i postaraj się nastawić pozytywnie. Dobrym doradcą w sprawach finansowych będzie dziś Rak oraz Wodnik. Unikaj natomiast wszelkich wskazówek od Byków, mogą one bowiem okazać się bardzo mylące!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

To będzie pracowity, intensywny i szybki dzień. Ani się obejrzysz, a zastanie Cię wieczór, więc działaj na najwyższych obrotach! Skup się na sprawach ważnych, odłóż natomiast na bok błahostki. Odetnij się też od rozpraszaczy takich jak telefon, portale społecznościowe, telewizor czy głośne i zajmujące towarzystwo.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Nikt nie jest idealny. Pamiętaj o tym nim wydasz dziś osąd. Sam też popełniasz błędy, prawda nasz drogi Koziorożcu? Pomyśl więc co by było, gdyby za każdy Ci się obrywało. Podsumowując zatem – słowa klucze na dziś to dla Ciebie cierpliwość i wyrozumiałość.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Ostatnio działałeś na pełnych obrotach, co dziś może dać Ci się we znaki. Odczujesz zmęczenie, stracisz cierpliwość, a po głowie będą chodzić Ci całe chmary niecenzuralnych słów. Postaraj się jednak jako tako trzymać standardów dobrego wychowania 🙂 W razie potrzeby, pomocną dłoń wyciągnie dziś do Ciebie Baran lub Byk.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś Gwiazdy sprzyjają sprawom urzędowym, zawodowym oraz finansowym. Słuchaj jednak tego, co mają Ci do powiedzenia ludzie bardziej doświadczeni w danej dziedzinie i nie upieraj się za wszelką cenę przy swoim. To także dobry dzień do przecierania śladów i próbowania nowych smaków. Kto wie, być może coś, co nie napawało Cię nigdy zbytnim entuzjazmem, okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę?

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT