Horoskop dzienny 7 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 7 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś będziesz niestrudzony w walce o swoje cele. Dodatkowo uruchomi się w Tobie jakiegoś rodzaju pewność siebie, pewność co do słuszności działań i umiejętność przekonania innych do swoich racji. Koniecznie z tego skorzystaj! Może to bowiem otworzyć przed Tobą naprawdę ciekawe i obce dotąd horyzonty. W razie potrzeby, o radę zwróć się do Byka lub Strzelca.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś możesz mieć niepohamowaną ochotę na drobne grzeszki lub zerwanie postanowień. Nie zaszkodzi Ci to jednak specjalnie jeśli jutro wrócisz na dobre tory. Chyba nie chcesz bowiem zaprzepaścić tego, co już osiągnąłeś, prawda drogi Byku? W razie potrzeby wygadania się zwróć się do bliskiego spod znaku Wodnika lub Raka.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś nie dyskutuj z osobami, o których wiesz, że i tak zrobią wszystko po swojemu. Szkoda bowiem Twoich nerwów i czasu. Zaplanuj za to weekend! Niby zostało do niego jeszcze trochę czasu ale jeśli teraz podejmiesz jakieś decyzje, organizacja wolnego czasu okaże się dużo łatwiejsza. Pomyśl także o odwiedzeniu przyjaciół których dawno nie widziałeś, na pewno się już za Tobą stęsknili 🙂

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

To dobry dzień na załatwianie spraw urzędowych i biznesowych. Będzie Ci bowiem sprzyjać los i nie pozwoli na to, byś podjął złą decyzję. Po południu szykuje Ci się jakieś miłe spotkanie lub po prostu relaks w czystej postaci. W każdym razie, przyniesie Ci to ukojenie i poprawi nastrój 🙂 Dobrym partnerem do wszystkiego będzie dziś Panna lub Waga.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

To doskonały dzień na randki, spotkania z bliskimi oraz szczere rozmowy. Jeśli jesteś singlem, to zagadaj w końcu do osoby, która Ci się spodobała lub daj jej w inny sposób do zrozumienia, że jesteś nią zainteresowany. Całkiem możliwe bowiem, że ona też myśli o Tobie ciepło i chętnie lepiej Cię pozna. Jeśli będziesz potrzebował jakiejś rady to dziś pomocne okażą się Byki oraz Skorpiony.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś możesz być nastawiony dość pesymistycznie, przez co faktycznie część rzeczy może Ci się nie udać. Pamiętaj bowiem, że nasze myślenie czasem bywa życzeniowe i jeśli na starcie założysz, że nie dasz rady, to pewnie tak się właśnie stanie. Postaraj się więc być optymistą i nie zwalniaj jeśli przypadkowo po drodze do celu się potkniesz. W razie gdybyś potrzebował wsparcia, udzieli Ci go dziś ktoś spod znaku Lwa lub Ryb.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Całkiem możliwe, że dziś zawiedzie Cię ktoś, o kim do tej pory myślałeś bardzo ciepło. No cóż, czasem i tak w życiu bywa, musisz to przełknąć. Żeby jednak nie było tak źle, to los ześle Ci za to szansę na dobry zarobek lub nawiązanie jakiejś ważnej, biznesowej znajomości. W razie jakichkolwiek kłopotów zwróć się do zodiakalnego Wodnika lub Barana.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś postaraj się nie zmarznąć i unikaj tłumów. Może i czujesz się dobrze, jednak Twoja odporność może być na wyczerpaniu. Zainteresuj się więc tym jak możesz ją wspomóc – w okresie jesiennym bardzo się to przyda. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, to zapowiada się na to, że żar uczuć niebawem wybuchnie jak nigdy dotąd!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś uważaj na wydatki i nie przesadzaj, szczególnie z zakupami które tak naprawdę nie są Ci do niczego potrzebne. Trzymaj się planu, nie rezygnuj z postanowień i zawalcz o lepszą wersję samego siebie. Możliwe, że czeka Cię też jakaś poważna rozmowa, podczas której zapadną ważne decyzje. Co do sprzymierzeńców, to zdecydowanie możesz dziś liczyć na inne Strzelce i Barany.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś postaraj się nie udzielać innym rad, szczególnie w kwestiach uczuciowych. Twoja intuicja może się bowiem mylić, a to co powiesz – zamiast pomóc, tylko zaszkodzi. Wieczorem spędź czas z bliskimi i naciesz się ich obecnością. Czas bowiem ucieka w zawrotnym tempie i szkoda tracić go jedynie na gonitwę za pieniędzmi.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Pomimo lekkiego zmęczenia, dziś podejdziesz do większości spraw z dobrym nastawieniem i cierpliwością. Nawet jeśli ktoś będzie się wybitnie starał wyprowadzić Cię z równowagi – nie uda mu się to. Jeśli chodzi natomiast o sprawy sercowe, to pozazdrościć drogi Wodniku! Czekają Cię naprawdę bardzo miłe chwile, które będą miały miejsce dziś lub w najbliższych dniach. Bądź więc cierpliwy 🙂

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Ktoś będzie dziś próbował Tobą manipulować lub najzwyczajniej w świecie Cię oszukać. Wyostrz więc zmysły i uzbrój się w energię do odparcia tego ataku. Pamiętaj też, że nie musisz zawsze być potulny jak baranek. Pewnym ludziom w pewnych sytuacjach trzeba bowiem powiedzieć dosadnie co myśli się o ich zachowaniu.

<— z wczoraj      na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT