Horoskop dzienny 28 listopada 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 28 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś ktoś może dać Ci pstryczka w nos. Nie bądź więc zbyt pewny siebie, wyniosły ani złośliwy, ponieważ wróci to do Ciebie ze zdwojoną siłą. Postaraj się też mieć rękę na pulsie w odniesieniu do rodziny. Czy aby ktoś nie potrzebuje większej uwagi czy pomocy z Twojej strony? Zastanów się nad tym…

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś coś może pójść zupełnie nie po Twojej myśli. Nie pozwól jednak by zepsuło Ci to dzień! Postaw na spontaniczność i zobacz gdzie zaprowadzi Cię los! W razie potrzeby, zwróć się do Koziorożca lub Panny. Ci z pewnością podpowiedzą jakieś dobre rozwiązanie.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Drogi Bliźniaku, dziś postaw na dobrą zabawę, spontaniczność, towarzyskość i otwartość. Zostaw za sobą to, co złe i daj się porwać dziecięcej radości. Czeka Cię bowiem bardzo dobry dzień, który przyniesie coś nowego, jakieś niespodzianki, a może i miłość… Kto wie, los bywa w końcu bardzo nieprzewidywalny 😉

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Wiele wskazuje na to, że dziś będziesz musiał pokazać pazurki i z większą pewnością siebie postawić na swoim. Możliwe bowiem, że ktoś będzie chciał Cię wykorzystać lub oszukać. Nie pozwól na to, ponieważ w przeciwnym razie problemy będą ciągnęły się za Tobą tygodniami. Nie zostawiaj też nierozwiązanych spraw samym sobie. Zadbaj o to, by wszystko było na tip top.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Całkiem możliwe, że ktoś z bliskich strasznie Tobą manipuluje. Jeśli natychmiast czegoś z tym nie zrobisz, to niebawem spadną na Ciebie niemałe problemy wywołane właśnie przez postawę tej osoby. Bądź więc twardy i postaw granice. W razie problemów, wsparcie uzyskasz od Wodnika lub Koziorożca.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dzisiejszy dzień może być dość zmienny jeśli chodzi o Twoje nastawienie oraz poziom energii. Raz możesz bowiem być w doskonałym nastroju i gotowy do działania, by po chwili stwierdzić, że dziś Twoje miejsce jest na kanapie lub w łóżku. Postaraj się jednak przemóc i nie zakopuj się pod kołdrą. W przeciwnym wypadku ominie Cię bowiem sporo dobrego.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś będziesz mieć w sobie mnóstwo uroku osobistego, który pomoże w załatwianiu codziennych spraw. Ułatwi Ci on także pogodzenie się z osobami, z którymi ostatnio coś Cię poróżniło. Schowaj więc dumę do kieszeni i wyciągnij rękę na zgodę. W miłości jakieś wahania w temperaturze uczuć. Z czego to wyniknie i jak się skończy? Tego Gwiazdy póki co nie zdradzają.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś możliwy jakiś chaos organizacyjny, w którym trudno będzie Ci nad wszystkim zapanować. Stwórz więc plan działania i trzymaj się go dopóki wszelkie priorytetowe sprawy nie zostaną dopięte na ostatni guzik. Raczej nie spodziewaj się tego, że ktoś Ci pomoże, a nawet jeśli tak, to w niewielkim stopniu. Uzbrój się więc w cierpliwość i nie odpuszczaj. Dasz radę!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś możliwe jakieś zachwiania emocjonalne, wyrzuty sumienia, złość lub bezradność. Z czego one wynikną? Tego niestety nie jesteśmy w stanie określić. W każdym razie nie będzie to najlepszy dzień. Dobrze więc byś miał wsparcie. Według Gwiazd, najlepszym towarzyszem na dziś będzie dla Ciebie Byk, Lew lub Koziorożec.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś może spotkać Cię coś niecodziennego, a być może i metafizycznego. Miej więc oczy szeroko otwarte, ponieważ będzie to bardzo ulotne i łatwo będzie to przegapić. W kwestii zdrowia możliwe jakieś zawirowania. Najpewniej nie będą one jednak dotyczyć Ciebie, a któregoś z domowników lub bardzo bliskiej rodziny.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

To będzie świetny dzień, podczas którego zyskasz szansę na relaks i dobrą zabawę w świetnym towarzystwie. Na jaw wyjdą też najprawdopodobniej pewne tajemnice, które dotąd pozostawały w cieniu. Możliwe, że zmienią one Twoje nastawienie do pewnych osób lub spraw. Dobrym towarzyszem na dziś będzie Strzelec lub Byk.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś pilnuj swoich spraw i nie mieszaj się w żadne towarzyskie afery. Dwa słowa za dużo, mogą bowiem sprowadzić na Ciebie niepotrzebną złość czy wyrzuty. W kwestiach zdrowotnych uważaj na gardło! Ciepło się ubieraj, unikaj zimnych napojów i zadbaj o czystość maseczki gdy gdzieś wychodzisz.

<— z wczoraj    na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT