Horoskop dzienny 17 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 17 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Możliwe, że dziś odkryjesz jakąś tajemnicę, która zmieni Twoje podejście do pewnej osoby lub sprawy. Dodatkowo będziesz mieć okazję do nadrobienia jakichś zaległości – czy to domowych czy związanych z relacjami towarzyskimi. Sprzyjać Ci będą Panny i Lwy, unikaj natomiast rad od starszych od Ciebie Wodników. Wieczorem trzymaj się z dala od tłocznych miejsc.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś może najść Cię ochota na zadbanie głównie o siebie samego. Nic w tym złego, więc nie miej wyrzutów sumienia, bliscy sobie poradzą. Unikaj jednak wizyt u kosmetyczek czy fryzjera. Gwiazdy nie sprzyjają dziś bowiem tego typu działaniom. Dobrym kompanem na kawę, drinka czy ploteczki przez telefon będzie Wodnik lub Lew.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś nie zmuszaj się do wizyt czy wyjazdów na które nie masz ochoty. Intuicja może bowiem umyślnie zatrzymywać Cię w domu! W każdym razie nuda Ci nie grozi, ponieważ znajdziesz sobie jakieś ciekawe i przyjemne zajęcie. Dobrym kompanem na wieczór będzie dziś Koziorożec lub Strzelec.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Nikt nie jest nieomylny więc nie denerwuj się na bliskich, którzy dziś wprowadzą Cię w błąd lub namówią do czegoś, co nie wyjdzie Wam na dobre. To czysty przypadek i nikt nie miał złych intencji. Wieczorem zajmij się swoim hobby, ponieważ możesz wpaść na bardzo innowacyjne rozwiązanie. W razie gdybyś potrzebował towarzystwa, to spotkaj się z Baranem lub Bykiem.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś ktoś bliski bardzo pozytywnie Cię zaskoczy, co od razu poprawi Ci humor. Dodatkowo jeśli czujesz się samotnie masz dziś sporą szansę na to, by poznać kogoś, kto da Ci w przyszłości mnóstwo radości. Raczej nie będzie to relacja stricte miłosna, a bardziej oparta na przyjaźni. Po południu unikaj nadmiaru słodyczy, nie będziesz bowiem czuć się po nich najlepiej.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Panny powinny dziś ufać głównie samym sobie. Może się bowiem zdarzyć tak, że postąpienie zgodnie z czyjąś radą przyniesie więcej szkody niż pożytku. Po południu nie będziesz mieć raczej ochoty na żadne imprezy ani wyjazdy. Przyjemność sprawi Ci za to poleniuchowanie w towarzystwie kogoś, kogo bardzo lubisz.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś postaraj się nie wchodzić w drogę bliskim, którzy od rana będą wyglądać jakby wstali lewą nogą. Ich podły nastrój może bowiem doprowadzić do kłótni, których nie będziesz w stanie powstrzymać. Dodatkowo zadbaj o swoją skórę – peeling i balsam bardzo jej ulżą! Dobrym towarzyszem na wieczór będzie Bliźniak lub Koziorożec.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Jeśli uważasz, że Twoje życie staje się monotonne, to dziś będzie dobry dzień na to, by odrobinę zaszaleć. Postaw na aktywności, których do tej pory nie próbowałeś, spotkaj się z dawno niewidzianym znajomym lub zmień coś w swoim codziennym otoczeniu. Uważaj jednak żebyś nie zmarzł ani nie przemókł ponieważ choroba pokrzyżuje masę planów.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

To dobry dzień na jakiś wyjazd, wycieczkę lub małą domówkę w towarzystwie najbliższych przyjaciół. W trakcie dnia słuchaj rad, ponieważ jedna z nich może okazać się bardzo pomocna. Jeśli masz zwierzaki, to zwróć dziś uwagę na ich zachowanie i stan zdrowia. Szybkie rozpoznanie skróci bowiem czas ewentualnego leczenia.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś postaraj się trzymać obietnic, zarówno tych danych innym jak i tych złożonych przed samym sobą. Będzie Cię bowiem kusiło żeby odpuścić w pewnej sprawie, jednak uwierz, że nie wyjdzie Ci to na dobre. W razie kryzysu, zwróć się o wsparcie do kogoś bliskiego, na kim zawsze możesz polegać. Unikaj starć i kłótni, nie będziesz miał w nich bowiem dziś żadnej siły przebicia.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś pozwól sobie na więcej luzu, przyjemności i spontaniczności. To w końcu weekend, a po całym, ciężkim tygodniu zdecydowanie zasłużyłeś sobie na to, by odłożyć na bok obowiązki. Masz ochotę wybrać się na zakupy? Śmiało! Znajdziesz bowiem bardzo ciekawe i okazyjne perełki!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Jeśli czujesz, że jakaś relacja nie jest dla Ciebie dobra, to porzuć ją bez żadnych wyrzutów sumienia. Nie warto się bowiem męczyć! Po południu zadbaj o siebie, zafunduj sobie pachnącą, ciepłą kąpiel, zadbaj o skórę i włosy. Dobrym towarzyszem na wieczór będzie osoba spod znaku Byka, Wodnika lub Panny.

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT