Horoskop dzienny 24 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 24 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj    na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś postaraj się szybko rozprawić z wszelkimi obowiązkami, ponieważ po południu będziesz miał ochotę jedynie na leniuchowanie 🙂 Podczas tego „nicnierobienia” przez głowę przemykać Ci będzie mnóstwo myśli. Jedna z nich, dotycząca jakiegoś poważnego, znaczącego kroku może być naprawdę trafna. Warto będzie rozważyć ją w najbliższych dniach całkowicie na poważnie.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś może dopaść Cię jakaś chandra, zrezygnowanie i brak energii do robienia czegokolwiek. Nawet jeśli masz zaplanowane jakieś spotkanie z przyjaciółmi, to będziesz mieć nieodpartą ochotę je odwołać, zakopać się w pościeli lub kocu i po prostu pobyć sam na sam z sobą. Pamiętaj, że nie ma w tym nic złego. Każdy przecież ma prawo do gorszego dnia 🙂 Jutro będzie lepiej!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś uważaj na to, co mówisz, ponieważ w pewnym momencie żarty mogą pójść za daleko. Z resztą, umówmy się, że niewiele osób rozumie Twoje sarkastyczne i miejscami czarne poczucie humoru, prawda? Dobra rada dla Ciebie – uważaj podczas zakupów. Trzymaj się listy, ponieważ w przeciwnym razie wydasz mnóstwo pieniędzy, na rzeczy które nie są Ci do niczego potrzebne.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Jeśli marzysz o dniu tylko dla siebie, to mamy dla Ciebie jedną, prostą radę – nie obiecuj innym zbyt wiele. Nawet jeśli ktoś się obrazi, to nie przejmuj się ponieważ fochy szybko miną. Jeśli natomiast masz zamiar (lub obowiązek) dziś pracować, to zapowiada się na to, że będzie to spokojna zmiana. W sprawach sercowych na horyzoncie widać zazdrość i pokusy. Uważaj!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś czeka Cię spokojny i bardzo przyjemny dzień. Będziesz mógł oddać się temu, co sprawia Ci przyjemność, a bliscy jakimś magicznym sposobem przestaną co piętnaście minut potrzebować Twojego wsparcia czy podpowiedzi. Pełen luz! Wieczorem zamiast gotować, zamów coś z pobliskiej, sprawdzonej knajpki – jak szaleć to szaleć! 🙂

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dzisiejszy dzień sprzyja podbojom miłosnym, randkom, flirtom i przyjemnościom. Uważaj jednak na wydatki i nie pozwól sobie na zbyt fantazyjne i drogie prezenty czy atrakcje. Szybko możesz bowiem pożałować lekkomyślności. Jeśli chodzi o najlepsze towarzystwo na dziś to będą to Raki, Strzelce i Wodniki.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Czasem lepiej powiedzieć mniej niż o trzy słowa za dużo. Pilnuj się więc i ugryź w język w razie gdyby do głowy przyszły Ci jakieś niezbyt miłe komentarze, oceny czy epitety. Dodatkowo uważaj na żołądek i nie wystawiaj na próbę jego wytrzymałości. Może się to bowiem skończyć bardzo niemiłymi konsekwencjami.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś stosuj zasadę ograniczonego ryzyka – zarówno w pracy, jak i na drodze, zakupach czy nawet w domu. Ktoś bowiem może przez swoją własną nieuwagę narobić Ci problemów. Bądź też ostrożny i nie działaj w pośpiechu. Dobrym towarzyszem na wieczór będzie osoba spod znaku Panny, Wagi lub Ryb.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś uda Ci się rozprawić z jakimiś zaległościami. Mogą być to te związane z pracą, porządkiem w domu, sprawami towarzyskimi lub miłosnymi. W każdym razie będzie to bardzo przyjemny i owocny dzień. Dobrym towarzyszem na wieczór okaże się Wodnik, Bliźniak lub Lew.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś ktoś Cię oceni i nie będzie to najmilsze co usłyszałeś w życiu… Nie bierz sobie tego jednak do serca, ponieważ osoba z której ust to wypłynęło szybko zapragnie cofnąć czas i wymazać to, co powiedziała. Wieczorem postaw na relaks z lamką wina, książką, kimś bliskim lub ukochaną muzyką. To zdecydowanie poprawi Ci nastrój!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

To będzie świetny dzień! Możliwe, że uda Ci się podczas niego spotkać z kimś, za kim zdążyłeś się już porządnie stęsknić. Dodatkowo znajdziesz sposób na to jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu! Uważaj tylko byś nie przesadził i nie dokładaj trzeciej 🙂

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś uważaj na drodze, zarówno jeśli jesteś kierowcą, jak i pieszym. W kwestiach uczuciowych – sielanka. Rodzinka też będzie w najbliższych dniach jakby bardziej zgodna i zgrana. Przebywanie w domu przyniesie Ci więc naprawdę dużo radości 🙂

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT