Horoskop dzienny 23 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 23 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj    na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

To dobry dzień na zastanowienie się nad tym co dalej. Jeśli rozważałeś zmiany w swoim życiu to idź po nie. Jedyną kwestią, którą póki co powinieneś zostawić w spokoju jest praca. To nie jest dobry czas na porzucanie pewnych etatów i rozwiązywanie umów.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś przestrzegaj przepisów i nie kombinuj. Możesz bowiem ponieść drogie w skutkach konsekwencje, które utrudnią dużo spraw. Co do miłości, to tu za to wyż emocjonalny! Będziesz czuły, romantyczny i chętny do randek. Podpowiadamy, że single powinny zwrócić uwagę na samotne Panny i Koziorożce!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

To dobry dzień na wszelkie naprawy – zarówno te dosłowne jak i te dotyczące relacji. Dodatkowo Gwiazdy pomogą w rozwiązaniu problemów, które do tej pory spędzały Ci sen z powiek. Wieczorem postaw na relaks i spędzenie czasu z bliskimi. Nie zarywaj jednak nocy, ponieważ jutro też jest dzień i to taki, w którym energia bardzo się przyda 🙂

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś będziesz bardzo opiekuńczy, uważaj jednak by nie przesadzić. Ktoś z bliskich może bowiem poczuć się przez to nieco przytłoczony, a to też niedobrze. W kwestiach finansowych zdecydowana poprawa sytuacji. Co do miłości – uważaj! Kilka niepotrzebnych i nieprzemyślanych słów może bowiem uruchomić lawinę, której nie zdołasz powstrzymać.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dzisiejszy dzień może wymagać od Ciebie szybkich i zdecydowanych działań. Pamiętaj jednak żeby mimo wszystko trzymać rękę na pulsie i stale kontrolować rozwój wypadków. Nie zostawiaj niczego ślepemu losowi, może on bowiem być dziś dla Ciebie nieco złośliwy. W razie problemów pomocni okażą się Baran lub Ryba.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś nie rób nic na siłę – to bardzo niewskazane. Postaw za to na metodę małych kroków. Nie wszystko musisz bowiem zrobić na już. W pracy uważaj na to, co mówisz. Unikaj wdawania się w dyskusje na temat szefa oraz niedogodności w pracy.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś czeka Cię raczej przyjemny i spokojny dzień. Ważne sprawy ułożą się po Twojej myśli, a ludzie będą Ci jakby bardziej przychylni. Jeśli Twoja druga połówka zaproponuje wieczorem spacer czy jakąś niecodzienną aktywność, to koniecznie się zgódź. Spędzicie bowiem razem bardzo przyjemne chwile.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś nie kop pod nikim dołów, ponieważ możesz sam w nie wpaść. Postaw za to na bycie pomocnym, życzliwym i wyrozumiałym – sporo na tym zyskasz. Jeśli masz w planach zakupy to trzymaj się listy. Rozrzutność bowiem nie jest dziś wskazana.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś zadbaj o swoje dobre samopoczucie – posłuchaj ulubionej piosenki, obejrzyj poprawiający Ci humor film i zjedz coś, co uwielbiasz. Nie zawracaj sobie głowy sprzątaniem ani innymi domowymi obowiązkami. Jutro też jest dzień 🙂 Dobrym towarzyszem na wieczór jest inny Strzelec lub Byk.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś możesz być nieco marudny i pozbawiony energii. Postaraj się więc nie brać na barki za dużo obowiązków, ponieważ to tylko dodatkowo popsuje Twój nastrój. Unikaj zakupów w sieci, ponieważ możesz kupić kota w worku. Dobrą radę usłyszysz dziś od Panny lub Strzelca.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś bądź uważny podczas płatności i wykonywania wszelkich działań związanych z pieniędzmi. Wieczorem pozwól sobie na jakiś pyszny i niekoniecznie zdrowy posiłek, poleniuchuj w pidżamie i nie zawracaj sobie głowy obowiązkami. To czas na odpoczynek i sprawienie sobie odrobinę przyjemności. Należy Ci się to po całym tygodniu.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

To dobry dzień na zmiany w wyglądzie i kupno nowych ubrań. Poeksperymentuj ponieważ nowy styl może okazać się trafiony w punkt! Wieczorem poświęć czas rodzinie i odłóż na bok pracę. Kilka chwil oddechu zdecydowanie Ci się należy!

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT