Horoskop dzienny 22 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 22 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś czeka Cię jakaś bardzo przyjemna sytuacja, która znacząco wpłynie na poprawę humoru! W kwestiach zawodowych nie widać jakichś większych zawirowań, podobnie sprawa ma się z finansami. Jeśli jesteś singlem to powinieneś dziś mieć oczy szeroko otwarte, ponieważ możliwe, że ktoś zacznie wysyłać Ci jednoznaczne sygnały wskazujące na zainteresowanie 🙂 Nie możesz więc tego przegapić!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś dawkuj sobie przyjemności, ponieważ z jedną z nich możesz bardzo przesadzić, co nie wyjdzie Ci na dobre. W kwestiach finansowych bez większych zmian. Ani do przodu ani do tyłu. Jeśli wieczorem myślałeś o jakimś wyjściu, to daruj sobie. Gwiazdy podpowiadają, że lepiej zostać w domu.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś może spotkać Cię jakaś przykrość, którą zapamiętasz na długi czas. Nie załamuj się jednak, ponieważ masz po swojej stronie spore grono ludzi, którzy Cię kochają, szanują i potrzebują. To na nich się skup i postaraj się w jakiś sposób dać im do zrozumienia, że jesteś szczęśliwy mając ich przy sobie. Mądrym doradcą będzie dziś dla Ciebie Wodnik lub Lew.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Jeśli ktoś bliski jest na Ciebie o coś zły, to dziś jest dobry dzień na przeprosiny, szczerą rozmowę i pokazanie, że mimo wszystko bardzo Ci zależy na tej relacji. Nie wstydź się mówić o emocjach, a zobaczysz, że z pewnością się dogadacie! W sprawach zawodowych widać znaczną poprawę, co do finansów jednak to tu spadki… Musisz zacząć oszczędzać.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś nie dyskutuj z ludźmi, o których wiesz, że i tak zrobią wszystko po swojemu. Szkoda Twojej energii, zaangażowania i czasu. Zajmuj się za to sobą i własnymi planami. Może pomyślisz o weekendzie? Jeśli już zaczniesz go planować, to może on się okazać bardzo ciekawy 🙂

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś unikaj dużych wydatków i chodzenia po galeriach handlowych. Może Cię bowiem nieco ponieść i kupisz mnóstwo rzeczy, które tak naprawdę do niczego Ci się nie przydadzą. Jeśli chodzi o relacje z innymi to uda Ci się zrobić na kimś bardzo dobre wrażenie. W niedalekiej przyszłości okaże się to istotne, więc pokaż jak mądrą i odpowiedzialną osobą jesteś!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Małe oderwanie się od codzienności bardzo dobrze Ci zrobi, szczególnie jeśli odczuwasz, że dopada Cię rutyna. Na najbliższe dni zaplanuj więc sobie coś szalonego, innego i emocjonującego. Wpłynie to nie tylko na poprawę nastroju ale także na Twoją kreatywność i chęć działania.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś możesz odnieść wrażenie, że ludzie Cię nie rozumieją lub wręcz, że są do Ciebie wrogo nastawieni. W większości przypadków nie będzie to jednak prawda, a jedynie Twoje nastawienie. Na szczęście wieczorem ktoś postara się, żeby Twój nastrój uległ poprawie. Warto w najbliższych dniach się za to odwdzięczyć. Pomyśl jak to zrobić!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Los szykuje dla Ciebie pewną niespodziankę. Musisz jednak wiedzieć, że może ona nieco zmienić Twoje plany. Działaj więc na spontanie i nie baw się w układanie listy z godzinną rozpiską dnia. Gwiazdy i tak pokierują wszystkim po swojemu. Na szczęście będzie to bardzo pozytywna zmiana planów 🙂

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś czeka Cię kilka niespodzianek i sytuacji, które zmienią plany. Warto więc mieć w zanadrzu jakąś „opcję B”. W kwestiach finansowych nie masz się o co martwić, wszystko ułoży się bowiem po Twojej myśli. Co do relacji z innymi to mogą pojawić się drobne zgrzyty i nieporozumienia. Bądź na to gotowy.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś nie forsuj na siłę swojego zdania. Całkowicie nie opłaci Ci się to bowiem! Przytakuj więc, nawet jeśli wewnątrz Ciebie wszystko będzie krzyczało, że to właśnie Ty masz rację. Jeszcze jedna dobra rada – w wolnym czasie odezwij się w końcu do przyjaciela, którego tak bardzo ostatnio zaniedbałeś. Ma Ci bowiem coś ważnego do powiedzenia!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś los będzie miał dla Ciebie jakąś niezbyt przyjemną niespodziankę… Zmieni ona Twoje myślenie o czymś i sprawi, że przewartościujesz nieco ważne, życiowe kwestie. Dobra rada – zostaw przez chwilę na boku kwestie zawodowe, finansowe, sprzątanie, gotowanie i inne przyziemne sprawy. Skup się na bliskich i pokaż im jak bardzo ich kochasz.

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT