Horoskop dzienny 15 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 15 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Drogi Baranie, Gwiazdy wiedzą, że uwielbiasz gości i wielkie przyjęcia. To dobry czas, by zorganizować spotkanie rodzinne. Z pewnością każdy będzie Ci wdzięczny za tę inicjatywę. Wspaniałego dnia!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Drogi Byku, bądź ostrożny jeśli chcesz szybko zarobić pieniądze. Gwiazdy głoszą, abyś stawiał na ciężką pracę. Twoje zamiłowanie do sztuki może okazać się dobrą formą lokaty. A więc do dzieła! Wszystko jej w Twoich rękach.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Uważaj dziś na swoją chaotyczność. Roztargnienie nie będzie Ci dziś sprzyjać, a co więcej może przynieść nie lada kłopoty. Na początek dnia wypij kubek ciepłej zielonej herbaty – oczyści i orzeźwi Twój umysł. Dobrego dnia!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Drogi Raku, Gwiazdy wiedzą, że uwielbiasz sprawiać prezenty innym. Dziś pomyśl o upominkach, które możesz wykonać własnoręcznie. Może oryginalna ramka na zdjęcia, szkatułka, bądź bransoletka. Działaj!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Lwie, z pewnością uwielbiasz wytworne życie i kochasz, gdy Cię ktoś rozpieszcza. Twoja ukochana osoba bardzo dobrze o tym wie, dlatego dziś może czekać Cię niespodzianka. Bądź przygotowany na wszystko!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Droga Panno, kochasz kiedy Twój dom jest posprzątany na błysk, a Twoja kuchnia, aż razi blaskiem umytych naczyń. Dziś zrelaksuj się przy ulubionej muzyce i dopiero wtedy weź się za porządki. Radą będą służyć Ci dziś Skorpion i Baran.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago, jeśli jesteś miłośnikiem sztuki, to dobry czas, by wybrać się na wernisaż Twojego ulubionego artysty. Zainspiruj się i twórz to co kochasz najbardziej. Być może swoją pasją zarazisz innych ludzi :).

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Drogi Skorpionie, niektórzy uważają Cię za osobę małomówną. Przy najbliższej okazji staraj się udzielać w dyskusji, wyrażać swoje zdanie i prezentować poglądy. Nie martw się, jeśli będą oryginalne – to nic złego wyróżniać się pośród tłumu.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelcu, być może wcześniej nie zwracałeś uwagi na swój uścisk, ale jest on niezwykle istotny – szczególnie przy pierwszym spotkaniu. Delikatny wskazuje na wrażliwą duszę, silny na niezłomność i zadziorność. Jaki jest Twój?

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś realizuj plany, które od dłuższego czasu odkładałeś na później. Wyjazd za miasto, odwiedziny przyjaciela, a może nauka języka obcego? Nie zastanawiaj się zbyt długo tylko zacznij działać.  To będzie wspaniałą przygoda!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Gwiazdy wiedzą, że nie zawsze jesteś pracowity i dokładny, ale nadrabiasz sprytem i urokiem osobistym – czym zachwycają się Twoi pracodawcy. Jeśli posiadasz własną firmę, pomyśl o współpracy z Bliźniętami – to będzie połączenie idealne.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Myślałaś ostatnio o adopcji psa ze schroniska? To będzie wspaniała terapia antystresowa zarówno dla Ciebie jak i dla zwierzęcia. Jeśli nie masz czasu, by przygarnąć zwierzaka do siebie, zabierz  chociaż raz w tygodniu pupila ze schroniska na dłuższy spacer  – zwierzęta też potrzebują bliskości.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT