Horoskop dzienny 1 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 1 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

To będzie Twój szczęśliwy dzień! Jeżeli do tej pory nie wszystko układało się tak, jakbyś sobie wymarzył, to dziś przygotuj się na ogromną dawkę pozytywnej energii. W życiu zawodowym mogą czekać Cię zmiany, w życiu prywatnym staraj się celebrować każdy dzień  spędzony z rodziną, uważnie słuchaj tego, co chcą Ci przekazać.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Drogi Byku! Pamiętaj, że los jest przewrotny i lubi płatać figle. Dziś zaufaj gwiazdom i postaraj się uzbroić w cierpliwość. Bądź zdystansowany i asertywny w pracy, natomiast w domu postaraj się zrelaksować. W trudnych sytuacjach możesz liczyć na Skorpiona i Pannę.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dzisiejszego dnia staraj się docenić swoje dotychczasowe działania! Bądź dla siebie niezwykle wyrozumiały i pamiętaj, że zasługujesz na szczęście. W życiu zawodowym kieruj się szalonymi pomysłami, w życiu prywatnym znajdź czas na dłuższą chwilę wytchnienia.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

To będzie dzień rozpusty! Jeśli w ostatnich dniach los nie był dla Ciebie łaskawy, to dziś utrzyj mu nosa. Na przekór wszystkim i wszystkiemu staraj się uśmiechać i zarażać innych pozytywną energią. Wieczorem znajdź czas na relaks i chwilę wytchnienia. Zaufaj Skorpionowi i Lwu.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Lwie, gwiazdy szeptają, że miłość zdominuje dzisiejszy dzień! Jeśli jesteś w związku, zadbaj o waszą relację bardziej niż zwykle. Przygotuj niespodziankę, zorganizuj niezapomniany wieczór i zaskocz ukochaną osobę. Lew singiel niech będzie przygotowany na ogromną dawkę endorfin!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Jeśli na co dzień zdarza Ci się często narzekać i być zrzędliwym, dziś staraj się dostrzegać pozytywne cechy w każdej, nawet drobnej czynności. Wieczorem odpocznij, podsumuj swoje działania, pomyśl ilu wspaniałych rzeczy dokonałeś dzisiejszego dnia! Sprzymierzeńcami będą Byk i Wodnik.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś ktoś doceni Twój niezwykły takt, wyrozumiałość i dążenie do sprawiedliwości. Tymi cechami zaimponujesz innym w pracy, więc przygotuj się na falę komplementów i pochwał. Słuchaj uważnie Raka i Byka.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Drogi Skorpionie, czasami zdarza Ci się ukrywać silne emocje, być może zbyt często nie chcesz o nich mówić i dzielić się uczuciami z innymi. Niestety jest to kłopotliwe dla Twoich bliskich, którzy w niektórych sytuacjach nie wiedzą jak Ci pomóc. Wykorzystaj najbliższy czas na rozmowy z nimi, spróbuj im zaufać i nie bój się wyrażać szczerych emocji. To one są kluczem do porozumienia.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś skup się na sprawach miłosnych. Niestety twoja śmiałość i otwartość mogą wydać się niektórym niebezpieczne i nachalne. Bądź więc czujny i nie zapominaj o empatii. W życiu zawodowym nic się nie zmienia, pracuj spokojnie i systematycznie. Idealnymi kompanami do rozmowy będą dziś Ryby i Lew.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Twoja pracowitość jest niezwykle ceniona przez innych, niestety Ty często męczysz się presją, która towarzyszy Ci na co dzień. Znajdź czas na imprezę lub spotkanie towarzyskie, o którym marzyłeś od dawna. Daj się ponieść emocjom – zasługujesz na odprężenie i dawkę pozytywnej energii.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Drogi Wodniku, twoja szczerość i wierność w miłości sprawiają, że osoba, którą kochasz ufa Ci bezgranicznie. Jeśli do tej pory nie odpłacałeś się tym samym, okaż to właśnie dziś. Wodnik singiel nie powinien się poddawać w szukaniu miłości, być może jest ona bliżej niż Ci się wydaje.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Droga Rybo, zazwyczaj nie znosisz, gdy ktoś Ci się sprzeciwia. Dziś staraj się przyjąć czyjeś zdanie z pokorą i spokojem, ponieważ może być ono niezwykle kluczowe w Twoim życiu. Znajdź czas na popołudniowy relaks z kubkiem ulubionej herbaty i w towarzystwie bliskich Ci osób.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT