Horoskop dzienny 29 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 29 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś będziesz bardziej skory do zabawy niż do pracy czy wypełniania obowiązków. Postaw więc na luźniejszy dzień, porób to, co lubisz, obejrzyj jakiś śmieszny film, pogadaj z przyjacielem i kup sobie coś fajnego. W końcu życie to nie tylko wyrzeczenia 🙂 Dobrym kompanem na dziś będzie osoba spod znaku Lwa lub Strzelca.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

To może być dzień pełen niespodzianek. Będą one raczej pozytywne, choć po drodze może wkraść się także jakiś pech lub niezbyt dobra wiadomość. W każdym razie głowa do góry, ponieważ z pewnością plusy będą przeważać nad minusami. Wieczór będzie sprzyjał amorom, więc działaj 🙂

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś trzymaj się prawdy, przestrzegaj przepisów i bądź uczciwy. W przeciwnym wypadku, sprowadzisz na siebie problemy, z których trudno będzie Ci się wykaraskać. Co do spraw uczuciowych to jest to świetny dzień na randki i amory. W pracy spokój, więc nie masz się czym przejmować.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś to Ty będziesz mentorem i człowiekiem od świetnych pomysłów. Ktoś przyzna nawet, że początkowo biorąc Cię za lekkoducha czy kogoś mało sprytnego najwyraźniej źle Cię ocenił. Nie blokuj więc swojej kreatywności i pokaż wszystkim, że potrafisz. Dobrym kompanem na wieczorne pogaduszki będzie osoba spod znaku Panny, Wagi lub Koziorożca.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś postaraj się nie bujać zbytnio w obłokach i bądź realistą. Jakaś sytuacja będzie bowiem wymagała od Ciebie trzeźwego, przemyślanego i dojrzałego zachowania. Nie możesz zawieść! W razie problemów, pomocną dłoń wyciągnie do Ciebie bliski Koziorożec lub Wodnik.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Czasem dobrze się nie wychylać, a my podpowiadamy, że to jest właśnie ten dzień… Zajmij się swoją pracą, nadrób zaległości, bądź serdeczny i pomocny ale nie staraj się na siłę wychodzić na pierwszy plan. Nie obiecuj też innym zbyt wiele. W razie problemów, pomocni okażą się Baran, Skorpion lub Ryby.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

To świetny dzień na miłość oraz nadrabianie zaległości towarzyskich. Dodatkowo w ciągu dnia przyczynisz się choć raz do tego, że na czyjejś twarzy pojawi się szczery uśmiech 🙂 Jeśli ostatnio gorzej się czułeś, to dziś endorfiny znacznie poprawią nastrój. To też dobry dzień na zakupy, szczególnie te, sprawiające przyjemność!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

W pracy uważaj dziś na szefa lub przełożonego. Mogą oni bowiem mieć kiepski humor, co przełoży się na ogólną atmosferę. Jeśli jednak z jakiegoś powodu dziś zostajesz w domu to postaraj się odpocząć. Nie szukaj sobie na siłę pracy, odłóż na bok zakupy, pranie, sprzątanie czy gotowanie. Rozłóż się za to na kanapie i odpłyń w świat przyjemności oraz relaksu.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś możesz mieć dzień na opak. Wszystko będzie szło nie do końca po Twojej myśli, a ludzie na około nie będą ani przychylni ani skorzy do współpracy czy pomocy. Będziesz więc zdany głównie na siebie. Wieczorem postaw na relaks. Ciepła kąpiel i pyszna kolacja z pewnością wynagrodzą trudy dnia.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś postaraj się nie udzielać innym rad i nie komentuj wyborów, których dokonują. Możesz bowiem popaść przez to w niełaskę u kogoś, na kogo dobrej opinii w gruncie rzeczy bardzo Ci zależy. Jeśli chodzi o sprawy związane z pracą, to z jakiegoś powodu będzie spokojniej. Mniejsza ilość obowiązków sprawi, że będziesz mieć czas na hobby, nadrobienie domowych zaległości czy zadbanie o własne zdrowie oraz samopoczucie.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Nie szarżuj drogi Wodniku, ponieważ wcale nie jesteś niezniszczalny. Jeśli gorzej się czujesz, to po prostu zostań w domu. W obecnych czasach z pewnością zostanie to zrozumiane. Co do spraw towarzyskich i randek, to póki co odpuść. Teraz przede wszystkim liczy się zdrowie.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

To doskonały dzień na zakupy, inwestycje i wszelkie ważne decyzje. Szczęście zdecydowanie będzie Ci sprzyjać, a Gwiazdy nie pozwolą na popełnienie błędu. W kwestiach zdrowotnych, zdecydowana poprawa samopoczucia. Jedyne na co musisz uważać to kręgosłup. Poćwicz trochę i porozciągaj się.

<— z wczoraj    na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT