Horoskop dzienny 31 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 31 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

To dzień zabawy, ale też drobnych podsumowań. Gwiazdy wiedzą, że uwielbiasz korzystać z życia i nie szczędzisz sobie przyjemności, ale dziś staraj się zachować umiar. Idealnymi kompanami do zabawy będą dziś Bliźnięta i Ryba.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Gwiazdy wiedzą, że uwielbiasz modne i drogie ubrania najlepszych projektantów. To wspaniały dzień, by błyszczeć i zrobić wrażenie na wszystkich. Poznawaj dziś nowych ludzi i prezentuj się z jak najlepszej strony.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Twoja twarz może mieć dziś szary koloryt i emanować opuchlizną. Jeśli zależy Ci na nieskazitelnej i promiennej cerze, zdecyduj się na naturalne maseczki. Idealne będą te z drożdży i mleka, bądź miodu i zielonej herbaty. Cukier sprawdzi się świetnie jako środek peelingujący. Wspaniałego dnia!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Jeśli ostatnio przeszedłeś ciężką infekcję lub chorobę to nie wracaj zbyt szybko do wszystkich obowiązków i nie przemęczaj się. Znajdź czas na to, by Twój organizm powoli się odbudował i znalazł siły do dalszego działania. Unikaj alkoholu i tłustych potraw. Miłego dnia!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś możesz znaleźć się w towarzystwie, które nie będzie potrafiło opanować swoich nerwów. Staraj się być spokojny i nie ulegać presji innych ludzi. Pamiętaj, że Twoje nieprzemyślane czyny mogą Cię sporo kosztować.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś zapomnij o smutkach! Niech pochłonie Cię wir radości i zabawy. O obowiązkach będziesz myślała jutro. Gdybyś potrzebowała rad, na posterunku będą bliscy Ci ludzie spod znaku Bliźniąt i Strzelca.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

To idealny dzień, by zdobyć się na szczerość. Zazwyczaj ciężko wyznaje się prawdę, szczególnie tę bolesną i niechcianą, pomyśl natomiast jaki wspaniały czas przed Tobą – bez kłamstw i z czystym sumieniem.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś możesz mieć skłonności do złośliwości. Staraj się nie kierować w stronę bliskich Ci osób niestosownych i niemiłych żartów, ponieważ możesz sprawić komuś ogromną przykrość. Dobrą radą będą służyć Ci dziś Byk i Ryba.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś może czekać Cię nie lada wyzwanie! Staniesz przed wyborem, którego na pewno się nie spodziewałeś. Zachowaj zimną krew – wtedy wszystko powinno zakończyć się pomyślnie. Miłego dnia!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Twój dzień może zacząć się dosyć ponuro, ale nie martw się, ponieważ wieczór zakończy się znakomicie. Wejdź w Nowy Rok z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Otaczaj się ludźmi spod znaku Wagi i Strzelca.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś bądź czujny, ponieważ może spotkać Cię przykrość ze strony rodziny. Twoje starania i pomoc mogą zostać niedocenione. Warto znaleźć jednak czas na dłuższą rozmowę i wyjaśnienia. Powodzenia!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś zajrzyj do jednej ze swoich ulubionych lektur. Znajdziesz tam mądre przesłania, których mogłeś wcześniej nie zauważyć. Wyjaśnią Ci one wiele kwestii, które do tej pory mogły być dla Ciebie trudne do zrozumienia.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT