Horoskop dzienny 6 listopada 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 6 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj    na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś słuchaj intuicji i nie pozwól innym decydować o sobie. Tyczy się to zarówno kwestii finansowych jak i światopoglądowych czy zawodowych. Będziesz miał bowiem nosa i wpadniesz na kilka bardzo innowacyjnych rozwiązań. Działaj drogi Baranie, a nie pożałujesz!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś będziesz czuł, że możesz przenosić góry, tylko z jakiegoś powodu nie będziesz mógł aktywnie zadziałać. Przygotuj jednak solidny plan, zbierz sprzymierzeńców i przegadaj sprawę z kimś, kto ma w tej kwestii większe doświadczenie. Na konkretne ruchy przyjdzie jeszcze czas. Wieczorem zostań w domu, nawet jeśli ktoś będzie Cię gdzieś wyciągał.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś czeka Cię jakaś pozytywna niespodzianka, która sprawi, że wróci Ci wiara w to, że jesteś szczęściarzem. Czego dokładnie będzie to dotyczyć, nie wiadomo – czas pokaże. W każdym razie Gwiazdy mają Cię pod swoimi skrzydłami, więc nie masz o co się martwić. Znajdziesz się dokładnie tam gdzie trzeba.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś możesz poczuć ogromny przypływ twórczej lub artystycznej energii, którą koniecznie powinieneś uwolnić. Bądź bardziej spontaniczny i spraw sobie trochę przyjemności. W końcu nie samą pracą i obowiązkami człowiek żyje. Dobrym kompanem na dzisiejszy dzień będzie Lew lub Skorpion.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś ktoś wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń. Może to być całkowicie obca osoba, dzięki czemu dojrzysz, że są jeszcze ludzie, którzy potrafią działać bezinteresownie. Odwdzięcz się za to i pociągnij ten łańcuszek dalej. Czasem nie trzeba wiele by wywołać u kogoś uśmiech na twarzy.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś ktoś będzie chciał przerzucić na Ciebie swoją pracę, na co nie powinieneś pozwolić. Możesz przez to bowiem zawalić własne obowiązki, co przyniesie problemy lub spore zaległości. W sprawach miłosnych wyż, jeśli więc masz na dziś zaplanowaną randkę to śmiało! Szczególnie jeśli jest to pierwsza randka 🙂

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

To zdecydowanie będzie Twój dzień! Rozwiążesz jakiś problem, który Cię trapił i zyskasz ważnego sprzymierzeńca. Dodatkowo nie bój się mówić o uczuciach, szczerość w miłości to podstawa. Dobrym towarzyszem na dziś będzie osoba spod znaku Wodnika, Ryb lub Barana.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś będziesz bardzo przekonujący, co znacznie ułatwi Ci załatwienie kilku ważnych spraw. W kwestiach zdrowotnych uważaj na ciśnienie. Nie denerwuj się, nie przesadzaj z kawą ani energetykami i unikaj osób, które działają Ci na nerwy. Dobrym towarzyszem na dzisiejszy dzień będzie Byk lub Panna.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś dyplomacja to podstawa. Nawet więc jeśli trafisz na kogoś, delikatnie mówiąc – niemądrego to zachowaj spokój. Strzelce single powinny rozglądać się wokół ponieważ bardzo możliwe, że macie adoratora. Jest on dość blisko jednak póki co wstydzi się ujawnić. Przy odrobinie wnikliwości szybko odkryjecie kto to taki 🙂

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś możesz zostać zmuszony do nagięcia zasad. Mimo, że nie będzie Ci się to specjalnie podobało, to znacznie poprawi sytuację. W sprawach zdrowotnych będzie lepiej, ale postaraj się nadal o siebie dbać. Dobrymi kompanami do rozmów będą dziś Wodniki oraz Byki.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś możesz spotkać Cię z jakąś jawną niesprawiedliwością, która totalnie Cię poruszy. Możliwe nawet, że skłoni Ci to do aktywnej pomocy czy zaangażowania się w jakiś społeczny ruch. I dobrze Wodniku, działaj póki masz energię i głowę pełną pomysłów. Dobrym kompanem na dzisiejszy wieczór będzie osoba spod znaku Lwa, Byka, Bliźniąt lub Wagi.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś może najść Cię chęć na coś totalnie szalonego i niecodziennego. Jeśli tak będzie to idź w to, ponieważ wyjdzie z tego sporo dobrego! W sprawach finansowych możliwa jakaś pozytywna niespodzianka. Dobrymi towarzyszami na dziś będą dla Ciebie Barany i Lwy.

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT