22 października 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 22 października 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dzisiaj Twoje nerwy będą rozstrojone, w związku z czym możesz spodziewać się huśtawek nastroju oraz niespodziewanych reakcji. Postaraj się więc unikać ważnych, wymagających cierpliwości i kontroli nad sobą rozmów oraz spotkań. Jeśli jednak jest to coś ważnego, przed wyjściem spróbuj się wyciszyć.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś lepiej polegaj zbytnio na swojej intuicji. Może Cię ona bowiem bardzo zawieść, co sprowadzi na Ciebie niepotrzebne problemy. Warto więc w tych ważniejszych kwestiach poradzić się kogoś bliskiego, a najlepiej jakiegoś zodiakalnego Wodnika. Jeżeli więc znasz kogoś spod tego znaku, możesz śmiało poprosić go o radę.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś możesz zaskoczyć samego siebie własną postawą lub działaniem. Dostrzeżesz także, że stać Cię na więcej, niż przypuszczałeś. Jeśli tylko poświęcisz czas na naukę i zagłębienie się w swe wnętrze, zrodzą się z tego same pozytywy. Dobrym powiernikiem sekretów i partnerem do poważnej rozmowy będzie Twój rodzic.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Jesteś w stanie dobrze zorganizować sobie czas w wielu sytuacjach, nawet tych najbardziej nietypowych. Dzisiaj także spróbuj wykorzystać tą umiejętność i urządź sobie atrakcyjny wieczór. Pomoże Ci to w lepszym zrozumieniu siebie,
a także pozwoli odprężyć się po ostatnich stresujących wydarzeniach.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Lwie! Dzisiaj nie będzie Ci obce impulsywne zachowanie. Bowiem Twoje pokłady cierpliwości mogą nagle się wyczerpać, czego skutkiem będą nerwy, a nawet krzyki oraz wzajemne oskarżenia. Na szczęście ktoś z Twojego otoczenia zdoła pomóc Ci się opanować i w krótkim czasie wszystko wróci do normy.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

W dniu dzisiejszym powinnaś odpuścić sobie mało istotne sprawy i zająć się tymi ważniejszymi. Przyniesie Ci to szybkie korzyści. Jeżeli potrzebujesz więcej energii do działania, miej przy sobie kamień topazu, który znakomicie wpływa na siły witalne, kreatywne działanie oraz niweluje bezsenność.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Nie warto przejmować się tym, na co i tak nie masz wpływu! Zamiast tego postaraj się zaakceptować obecny stan rzeczy i wyciągnąć z niego budujące wnioski, które mogą okazać się przydatne w przyszłości. Jeżeli potrzebujesz wsparcia, nie wahaj się przed zwróceniem się o nie do przyjaciela, bliskich lub osoby, na której możesz polegać.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Nawet, jeśli ostatnimi czasy Twoje życie nie układało się zbyt dobrze, to dziś lub w najbliższych dniach odzyskasz nadzieję. Powód do optymizmu pojawi się dzięki słowom kogoś, kto udowodni Ci, że można spojrzeć na daną sytuację z nieco innej perspektywy. Najprawdopodobniej będzie to ktoś spod znaku Panny, więc spróbuj nawiązać z nim kontakt.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Drogi Strzelcu! Dzisiaj czeka Cię dzień zdominowany przez szczerość. Jeżeli więc masz jakieś problemy, to raczej nie będziesz tłumił ich w sobie, zwłaszcza dlatego, że będziesz miał z kim o nich pogadać. Oprócz tego osoby wokół Ciebie będą bardziej, niż zwykle skłonne do szczerych wyznań i rozmów. Być może dzięki temu dowiesz się czegoś nowego?

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Tego dnia możesz być z lekka zrezygnowany i pozbawiony energii do działania. Dlatego konieczne będzie odnalezienie pozytywów i patrzenie przez ich pryzmat przez cały dzień. Z pewnością pomoże Ci to pokonać problemy oraz zgromadzić wokół siebie ludzi, którzy obdarzą Ci się uśmiechem, a także dobrym nastawieniem. Wypatruj zwłaszcza zodiakalnych Byków!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Ten dzień zapowiada się dla Ciebie twórczo lub sportowo. Bądź więc gotowy na sporą dawkę endorfin, które zdecydowanie poprawią Ci nastrój oraz zwiększą ilość energii. Spróbuj wykorzystać je najlepiej, jak tylko potrafisz, przeprowadzając ulubiony trening lub zajmując się wykonywaniem wybranych artystycznych czynności.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Ponieważ masz dobrą pamięć do wyrządzonych Ci krzywd, to, choć starasz się żyć w zgodzie z innymi ludźmi, czasami negatywne wspomnienia z nimi związane nie pozwalają Ci na to. W związku z tym dzisiaj warto przemyśleć na nowo bolesne sytuacje i dać szansę osobom, które zaszły Ci za skórę. Może już zdążyły zrozumieć swoje błędy?

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT