Horoskop dzienny 16 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 16 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Drogi Baranie, jeśli do tej pory myślałeś, że sztuka uwodzenia nie jest dla Ciebie –  jesteś w błędzie! Mężczyzna spod znaku Barana niech zdobywa dziś kobietę bukietem róż, delikatną biżuterią bądź wystawną kolacją. Natomiast kobieta urodzona pod tym znakiem niech postawi dziś na elegancką suknię zestawioną z ulubionymi perfumami. Miłego wieczoru!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Byku, okres późnej jesieni nie sprzyja naszemu zdrowiu. Dziś zwróć uwagę przede wszystkim na gardło. Nie przemęczaj swoich strun głosowych, pij dużo wody i noś ciepły szalik. Dobrymi kompanami do rozmowy będą dziś Lew i Strzelec.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dla Bliźniąt, które ostatnio straciły pracę, bądź nieustannie jej szukają to będzie dobry dzień. Na Twojej drodze pojawią osoby, które odmienią Twoje życie zawodowe. Zaufaj Skorpionowi i Lwu – ich rady będą dziś cenne.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dzisiejszy dzień może być burzliwy. Gwiazdy przewidują śmiech, rozpacz na przemian ze złością i rozczarowaniem. Wieczorem staraj się pomyśleć o emocjach, które towarzyszyły Ci dzisiejszego dnia i wyciągnij wnioski.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Drogi Lwie, myślałeś ostatnio o zakupie mieszkania? Jeśli tak – zdecyduj się na to teraz! Natomiast jeśli kupno mieszkania to dla Ciebie zbyt odważny krok, pomyśl w jaki sposób możesz odświeżyć swoje domowe zacisze. Czas na wielkie zmiany.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Droga Panno, ten dzień jest idealny, by wypróbować zielarskie nowinki. Jeśli do tej pory nie leczyłaś  wszelkich dolegliwości bólowych ziołami to dobry czas, by zacząć witać dzień szklanką ulubionej herbatki ziołowej.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Wago, dziś możesz być świadkiem okrucieństwa w stosunku do drugiej osoby – reaguj! Ty też kiedyś możesz potrzebować pomocy. Baran i Wodnik będą służyć Ci dziś dobrą radą – pamiętaj, aby w przyszłości podziękować im za to.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpionie, dziś uważaj na swoje finanse. Oszczędności zostaw na czarną godzinę i staraj się kupować tylko te rzeczy, które są Ci niezbędne. Koziorożec i Lew w razie potrzeby będą idealnymi kompanami do rozmowy 🙂

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelcu, dziś dużo osób doceni Cię za Twoje trzeźwe spojrzenie na świat i racjonalne, konkretne myślenie. Jesteś w stanie udzielić wszystkim rad, które doskonale sprawdzają się w codziennym życiu. Możesz być z siebie dumny!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Drogi Koziorożcu, dziś warto pomyśleć o kondycji swoich zębów. Niestety częste picie kawy, palenie papierosów i brak systematyczności w odwiedzaniu dentystów sprzyja rozwojowi chorób jamy ustnej i uzębienia. Pomyśl o tym!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodniku, jeśli ostatnio często jadasz na mieście, a Twoimi towarzyszami dnia codziennego stały się fast foody i słodzone napoje, to najwyższy czas, by tego zaprzestać. Może brakować Ci fosforu, żelaza i witamin z grupy B. Zaopiekuj się swoim zdrowiem.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Droga Rybo, zastanawiałaś się nad swoimi ulubionymi barwami? Gwiazdy podpowiadają, że kolory, które sprzyjają Twojemu dobremu samopoczuciu to khaki, czerwień i błękit. Skusisz się na wprowadzenie ich do swojego życia?

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT