Horoskop dzienny 16 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 16 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj    na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś ułóż sobie listę priorytetowych spraw do załatwienia. Pośpiech może bowiem sprawić, że zapomnisz o czymś bardzo ważnym. Dodatkowo uważaj na plecy – nie dźwigaj, a jeśli masz pracę siedzącą to rób sobie co jakiś czas przerwy. Dobrym doradcą w sprawach finansowych będzie dziś Rak.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Jeśli na Twojej drodze pojawią się dziś jacyś potrzebujący pomocy ludzie to nie przechodź wobec nich obojętnie. Możesz bowiem uratować kogoś od jakichś naprawdę dużych problemów. Wieczorem nadrób obowiązki domowe. Na zakupach pilnuj portfela!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

To będzie bardzo dobry dzień, podczas którego możesz nabrać ochoty na wyzwania. Gwiazdy będą Ci sprzyjać, więc wszystko pójdzie jak z płatka. Co do spraw towarzyskich, to dziś lepiej odpuścić wyjścia. Nadrób za to zaległości serialowe, książkowe czy te związane z hobby.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś nadrób zaległości, ponieważ szczęśliwe zbiegi okoliczności sprawią, że wszystko pójdzie szybko i gładko. Zainteresuj się także sprawami finansowymi. Sprawdź czy wszystkie rachunki zostały opłacone i zweryfikuj stan konta. Twoim dobrym doradcą okaże się dziś Wodnik lub Strzelec.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Jeśli dziś ktoś poprosi Cię o radę to nie mów mu tego, co chce usłyszeć. Prawda, nawet ta najtrudniejsza okaże się bowiem dla tej osoby najlepsza. Wieczorem postaw na relaks i odpoczynek. Sprzątanie, zakupy czy gotowanie nie uciekną – uwierz nam 🙂

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś możesz dostać jakąś propozycję, która na pierwszy rzut oka wyda Ci się nie do odrzucenia. Zastanów się jednak nad nią zanim zakomunikujesz, że w to wchodzisz. Pod spodem może być bowiem ukryte jakieś drugie dno, którego na pierwszy rzut oka nie widać. Jeśli zechcesz się z kimś skontaktować, to dobrym doradcą będzie dziś Koziorożec lub Byk.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś czeka Cię jakaś trudna rozmowa, która może wiele zmienić i namieszać w Twoim życiu. Nie podejmuj więc od razu żadnych ważnych decyzji. Daj sobie czas, przemyśl to, przegadaj z kimś bardziej doświadczonym i zastanów się czy warto ryzykować. Wieczorem oddaj się relaksowi i spędź czas tak jak lubisz.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś będzie otaczać Cię sporo życzliwych osób, które pomogą coś załatwić, uporać się z czymś na czas lub podpowiedzą jakieś mądre rozwiązania. Co do spraw miłosnych, to te też zdają się iść ku dobremu. Jeśli więc ostatnio nieco posprzeczałeś się ze swoją drugą połówką to dziś zapomnicie o całej sprawie i będziecie się świetnie bawić w swoim towarzystwie.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Jeśli wydawało Ci się, że jakieś ważne sprawy były już na dobre załatwione, to dziś może się okazać, że jest wprost przeciwnie. To zmusi Cię do porzucenia planów na najbliższe dni i skupienia całej uwagi na odbudowywaniu tego, co się rozpadło. Na szczęście nie będziesz w tym wszystkim sam, a zdwojone siły pomogą ogarnąć chaos raz dwa. Dobrym pomocnikiem okaże się Bliźniak lub Baran.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś na Twojej drodze może pojawić się osoba, która zainspiruje Cię do zmian na lepsze. Możliwe nawet, że przekonasz się do czegoś, co do tej pory omijałeś szerokim łukiem! Co do zdrowia to uważaj na zęby i uszy! Wychodząc na dwór nie zapominaj o czapce, nawet ta cienka, może bowiem uratować Cię od zapalenia ucha!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś możesz zdać sobie sprawę z tego, że nie do końca jesteś w tym miejscu, w którym chciałeś być. Nie panikuj jednak, ponieważ jest to częścią planu Wszechświata wobec Ciebie 🙂 Ostatecznie wszystko pójdzie w dobrą stronę! Wieczorem spędź czas z bliskimi. Zdążyli się już bowiem za Tobą stęsknić.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś postaraj się nikogo otwarcie nie krytykować. Może to bowiem sprowadzić na Ciebie jakieś towarzyskie czy wizerunkowe kłopoty, których teraz lepiej byś unikał. Jeśli w ciągu dnia zmarzłeś, to wieczorem koniecznie zadbaj o to, by się rozgrzać. Ciepła herbata z miodem, cytryną czy domowym sokiem owocowym, okaże się zbawienna dla organizmu!

<— z wczoraj    na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT