23 listopada 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 23 listopada 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj         na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Tego dnia powinieneś uważać na swoją kapryśną naturę, ponieważ będzie miała ona okazję, by dać się mocniej we znaki. Jeśli uda Ci się ją poskromić, unikniesz konfliktu. Bardzo pomocna może okazać próba pomyślenia rozsądnie, zamiast oddawać się emocjom i reagować impulsywnie na to, co Cię dzisiaj spotka.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Choć na co dzień starasz się wierzyć w swoje możliwości i twardo stąpać po ziemi, to dzisiaj Twój zapał może nieco stracić na sile. Mimo to nie poddawaj się i nie popadaj w zgubną frustrację, ponieważ będzie to jedynie tymczasowe. Wykorzystaj więc ten moment na relaks oraz chwile tylko dla siebie.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dzisiaj Twoja potrzeba spędzania czasu w towarzystwie szczególnie da Ci się we znaki. Zaplanuj więc przyjemne spotkanie w gronie przyjaciół i spędźcie czas tak, jak najbardziej lubicie. Nie zwracaj uwagi na ilość, lecz na jakość towarzystwa i pamiętaj o tym, że niezaspokojone potrzeby prowadzą do frustracji!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dzisiaj Twoja prostolinijność może okazać się zgubna. Choć będziesz usiłował być szczery i pomocny, to dla własnego dobra postaraj się poskromić tę chęć, ponieważ niestety nie wszyscy są gotowi na poznanie surowej prawdy i przyjęcie krytyki. Być może w nieco innych okolicznościach uda Ci się przemówić im do rozsądku.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Drogi Lwie! Tego dnia, dla własnego dobra, a także dla dobra relacji, na której Ci zależy, postaraj się pójść na ugodę
i zaakceptuj fakt, iż możesz nie mieć racji. Jeśli się uda, zobaczysz, że korzyści będą widoczne już po niedługim czasie! Dodatkowo lepiej unikaj dzisiaj kontaktów z zodiakalnymi Wodnikami.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Choć czasami trudno sprawić, żeby było inaczej, to nie powinny przytłaczać Cię niektóre sprawy. Bądź tego świadoma zwłaszcza dzisiaj, ponieważ tego dnia będziesz wyjątkowo podatna na wszelkie negatywne wpływy. Uważaj także na negatywną aurę, jaką mogą dziś rozprzestrzeniać wokół siebie zodiakalne Byki!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Jeśli nie lubisz odmawiać sobie przyjemności, to masz słuszność! Jednak tego dnia bądź rozważna w tej kwestii, gdyż nadarzy się okazja na popełnienie jakiegoś głupstwa, którego możesz potem żałować przez dłuższy czas. Z tego powodu uzbrój się w cierpliwość oraz rozsądek, a swoją skarbonkę zabezpiecz podwójnie!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Uśmiechnij się, gdyż dzisiaj spotka Cię coś niespodziewanego i radosnego! Najprawdopodobniej dotyczyć będzie to płaszczyzny relacji. W związku z tym, jeśli jeszcze nie zdążyłeś powitać samego siebie z entuzjazmem, to teraz jest na to świetny moment! Dodatkowo Twoją szczęśliwą liczbą dzisiaj jest 2!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Jeśli lubisz się śmiać i posiadasz spore poczucie humoru, to nie zapominaj o tym zwłaszcza dzisiaj, gdyż nadarzy się okazja do wykazania się większym dystansem. Jednak nie powinno być to dla Ciebie problemem, bo przecież doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że dystans jest niezbędny do zdrowego funkcjonowania!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dzisiaj bądź ostrożny, gdyż możesz paść ofiarą manipulacji. Ktoś będzie próbował wykorzystać Twoją lojalność oraz oddanie do swych niecnych celów. Miej oczy szeroko otwarte zwłaszcza na osoby spod znaku Raka. Może to dobry czas na zastanowienie się nad tym, kto jest Twym prawdziwym przyjacielem?

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Tego dnia w pracy szczególnie przyda Ci się umiejętność bycia liderem. Z tego powodu nie przepuść żadnej okazji do wykazania się w tym aspekcie, bo Twoja natura dzisiaj Cię nie zawiedzie. Nie zapominaj także o tym, że kluczem do sukcesu jest nie tylko dobry przywódca, ale także organizacja w grupie!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Droga Rybo! Dzisiaj Twoja otwartość i chęć poznawania nowych ludzi zaowocuje nietuzinkową znajomością. Mnóstwo wspólnych tematów, a także wzajemna inspiracja nie będą Wam obce! Bądź szczególnie wyczulona na zodiakalne Skorpiony i Strzelce, bo to właśnie one czekają na to, by Cię poznać!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT