Horoskop dzienny 19 września 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 19 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj      na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Czeka Cię świetny dzień, który będzie obfitował w rodzinne ciepło, dobrą zabawę i masę śmiechu. Możliwe także jakieś artystyczne lub kulturalne doznania! Najlepszym towarzyszem na wieczór będzie Byk lub Bliźniak, choć i z Lwem się dogadasz. Uważaj na to ile wydajesz, ponieważ w akurat w tej kwestii możesz trochę przesadzić.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś uważaj podczas zakupów, ponieważ ktoś może fatalnie Ci doradzić. Najlepiej wszystko sprawdź sam i zaufaj intuicji, ponieważ ta podpowie Ci idealnie. W końcu dostrzeżesz, że pewne Twoje starania wcale nie idą na marne, co zmotywuje Cię do dalszej pracy. Wieczór spędź w towarzystwie przyjaciół – szykuje się bowiem naprawdę sympatyczne spotkanie!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Poranek może być nieco zakręcony i pracowity, jednak nie martw się ponieważ już popołudniu czeka Cię relaks i masa przyjemności. Któraś z bliskich Ci osób zadba o to, byś poczuł się dobrze, możliwe nawet, że szykuje jakąś niespodziankę! Pamiętaj by to docenić i szepnąć jakieś miłe słówko. Rada na ten dzień – nie przesadzaj z napojami wyskokowymi i niezdrowym jedzeniem!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś ktoś będzie od Ciebie wymagał nieco więcej pracy i zaangażowania niż sam chciałbyś dać. Może to doprowadzić do jakichś spięć lub kłótni, więc trzymaj nerwy na wodzy. Uważaj na Lwy, trzymaj się natomiast Wodników oraz Bliźniąt. Wieczorem spraw sobie jakąś przyjemność i nie patrz na kalorie 😉

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Mimo tego, że miałeś w planach spokojny i niespieszny dzień, okaże się, że będzie on z goła bardziej aktywny. Nie znaczy to jednak, że będziesz czuł się przez to gorzej – bynajmniej! Spędzisz czas w bardzo miłym towarzystwie oraz w ciekawych okolicznościach przyrody. Trzymaj się Koziorożców, uważaj natomiast na inne Lwy.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Ktoś dziś obieca Ci coś, na co nie powinieneś się nastawiać. Najprawdopodobniej bowiem ten plan nie wypali, więc szkoda byś poczuł rozczarowanie. Z drugiej jednak strony tak czy siak czeka Cię przyjemna sobota, która zacznie się rozkręcać w okolicach wieczora. Trzymaj się Byków i Wag – to z nimi będziesz bawić się najlepiej.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Do południa możesz być marudny i nieco zniechęcony, wszystko jednak zmieni się po południu. To właśnie wtedy nabierzesz bowiem ochoty na zrobienie czegoś nieszablonowego, a nawet nieco szalonego. Koniecznie zaproś do towarzystwa osobę, której towarzystwo daje Ci szczęście, a przeżyjecie niezapomniane chwile. Przekonasz się, że spontaniczne działania czasem przynoszą naprawdę super efekty!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

To świetny dzień na flirty, randki, czułości i wyznania, śmiało więc z tego korzystajcie! Tyczy się to zarówno Skorpionów singli jak i tych będących już w związkach. Pamiętajcie bowiem, że temperaturę uczuć należy podkręcać cały czas, nie tylko na początku znajomości! Rada dla Was – przygotujcie swojej drugiej połówce coś słodkiego – to zawsze działa!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Drogi Strzelczyku, nie zamykaj się dziś w domu ponieważ to świetny czas na imprezowanie i spotkania z przyjaciółmi! Będziesz otwarty, zabawny i towarzyski, dzięki czemu znajomi wręcz nie będą chcieli kończyć spotkania. Może się więc ono naprawdę solidnie przeciągnąć, jednak dziś nie musisz wracać do domu wcześnie, prawda? 🙂

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś rano możesz spodziewać się natłoku domowych obowiązków, konieczności zrobienia zakupów, obiadu i innych tego typu przyziemnych spraw. Pocieszająca jednak okaże się perspektywa wieczora, który spędzisz dokładnie tak jak lubisz i dokładnie z tym kim chcesz! Z pewnością zaspokoisz także ochotę na coś pysznego i przyjemnego dla podniebienia. Trzymaj się Lwów, unikaj za to Baranów.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Oj Wodniczku, wygląda na to, że dziś uśmiech praktycznie nie będzie schodził Ci z twarzy. Dopisze Ci nastrój, towarzystwo oraz okoliczności przyrody. Możliwe jakieś wycieczki, wyjścia, spacery i spotkania z bliskimi. Uważaj tylko na swój portfel – kontroluj wydatki i nie daj się namówić na żadne finansowe szaleństwa.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś ktoś będzie potrzebował Twojego wsparcia, pomocy lub zwykłego towarzystwa. Pamiętaj jednak by rozejrzeć się wokół i spróbować dostrzec tą osobę, ponieważ nie poprosi Cię ona o nic wprost. Spędzicie razem przyjemne chwile, więc nie wahaj się ani przez moment. W razie jakichkolwiek awarii zwróć się do Koziorożca lub Byka.

<— z wczoraj       na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT