17 grudnia 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 17 grudnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Drogi Baranie! Tego dnia możesz być z lekka rozdrażniony, ponieważ dzisiejszy układ gwiazd sprzyja niezbyt przyjemnym emocjom. W związku z tym trudniej Ci będzie zapanować nad stresem oraz nerwami. Dodatkowo uważaj na zodiakalne Strzelce, ponieważ nietrudno będzie między Wami o konflikt.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Możliwe, że dzisiaj nie obejdzie się bez rozczarowania. Zawiedziesz się na kimś lub Twój dzień w pracy będzie wyjątkowo nieudany. Niewykluczone także, że zawiedziesz samego siebie, co spowoduje pogorszenie samopoczucia. Wieczór poświęć więc na refleksje dotyczące przykrości, które ostatnio Cię spotkały.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dzisiaj absolutnie nie rób niczego na siłę, gdyż najzwyczajniej w świecie nie będzie Ci to wychodzić, zajmie mnóstwo czasu oraz mocno rozzłości. Szkoda więc zdrowia na tego typu sytuacje. Dlatego zaplanuj relaks, spotkanie z osobą, która wprawia Cię w dobry humor lub wycieczkę. W każdym razie przyjemności na pierwszym miejscu!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Ten dzień nie będzie zbyt dobry na spotkania towarzyskie. Bowiem układ gwiazd będzie sprzyjać kłótniom i negatywnej aurze. Dlatego lepiej poświęć czas na refleksje dotyczące Twoich znajomości, ponieważ możliwe, że są osoby, z którymi kontakty powodują u Ciebie spadki energii i złe samopoczucie.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Drogi Lwie! Dzisiaj powinieneś zawalczyć o swoje i postarać się przestać przejmować tym, co myślą lub powiedzą ludzie. To życie należy wyłącznie do Ciebie! To również doskonały czas na analizę swych marzeń, weryfikację planów, a także obranie nowych, być może nawet tych bardzo nietypowych ścieżek.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Droga Panno! Dzisiaj Twój szczęśliwy kolor to zdecydowanie niebieski. Spowoduje on, że poczujesz się znacznie pewniej, a także doda Ci determinacji do pokonywania wszelkich trudności. Dlatego pamiętaj, by tego dnia w Twym ubiorze, bądź dodatkach biżuteryjnych pojawiły się niebieskie elementy!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dzisiaj warto skupić się na swych przyjaźniach; zarówno tych bliskich, jak i tych dalszych, może już zapomnianych. Bowiem ktoś z Twoich przyjaciół może mieć pewien problem z dochowaniem lojalności wobec Ciebie, co skrupulatnie ukrywa. Jeżeli nie wiesz, kto to może być, zapytaj zodiakalną Rybę!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Niestety, dzisiaj może zawieść Cię osoba, na którą liczyłeś i której ufałeś. Na jakiś czas postawi to pomiędzy Wami mur
i na trochę zepsuje Ci nastrój. Natomiast jeśli chodzi o pozytywy, to naprzód posuną się jakieś ważne sprawy urzędowe, finansowe lub sądowe. Twoja szczęśliwa liczba dzisiaj to 10!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dzisiaj lenistwo będzie próbowało zdominować Twoje plany. Jednak od Ciebie zależy, czy mu na to pozwolisz. Jeśli nie – czeka Cię świetny dzień. Jeśli zaś się poddasz – prędko dopadną Cię wyrzuty sumienia albo chandra. Osobą, która najskuteczniej zmotywuje Cię do działania i zarazi pozytywną energią będzie ktoś spod znaku Lwa.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Przestrzeń i niezależność są dla Ciebie bardzo ważne, lecz niestety często bywa tak, że inni ludzie nie potrafią tego uszanować. Tego dnia, dla własnej satysfakcji, a także dobrego samopoczucia, zadbaj o miejsce, w którym możesz zarówno zająć się ważnymi dla Ciebie sprawami, jak również znaleźć czas na chwilę relaksu.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dzisiaj lepiej wystrzegaj się kontaktów z zodiakalnymi Baranami. Bowiem ich temperament może źle wpłynąć na Twe samopoczucie, a do tego bardzo prawdopodobny jest rozwój konfliktu między Wami. Dlatego też, jeśli znasz jakiegoś zodiakalnego Barana, lepiej będzie, jeśli dziś ograniczysz spotkania i rozmowy z nimi do minimum.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dzisiaj warto zadbać o pielęgnację swojej cery, ponieważ będzie ona w słabszej kondycji. Najlepsze będą tu naturalne kosmetyki i zdrowa dieta. Jeśli możesz, unikaj chemicznych produktów, tych, które zatykają pory, a także obciążającego makijażu. Pamiętaj o tym, iż regularna pielęgnacja jest podstawą!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT