18 grudnia 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 18 grudnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dzisiaj, dzięki nietypowemu działaniu księżyca, obudzi się w Tobie instynkt macierzyński. Jeśli więc jesteś matką lub ojcem, okaż swym dzieciom trochę więcej czułości i akceptacji, niż zazwyczaj. Jeśli natomiast nie posiadasz potomków, może jest to dobry czas na to, aby pomyśleć o ciąży albo adopcji?

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dzisiaj odczujesz niespodziewany przypływ pozytywnej energii i tylko od Ciebie będzie zależało, jak wykorzystasz jej obecność. Miej jednak na uwadze, że taki stan rzeczy nie będzie utrzymywał się przez zbyt długi czas. Z tego powodu postaraj się nie przegapić żadnej okazji i wykorzystać dobrze tą chwilę.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Jeżeli od jakiegoś czasu stoisz w tym samym miejscu i nie kładziesz zbyt dużego nacisku na swój samorozwój, to dzisiaj warto pomyśleć nad tym, w której dziedzinie najbardziej chciałbyś spróbować swoich sił. Mogą być to zarówno czynności fizyczne, jak i te bardziej umysłowe. Nie bój się eksperymentować!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Ten dzień raczej nie będzie należał do najbardziej interesujących; żadne szczególne wydarzenia nie będą miały miejsca i nie wydarzy się nic wartego większej uwagi. W związku z tym warto poświęcić czas na odpoczynek w formie, która Ci najbardziej odpowiada. Twoją szczęśliwą liczbą będzie dzisiaj 8.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Ten dzień raczej nie będzie należał do szczególnie pozytywnych. Prawdopodobnie sprawy zawodowe nie będą układały się po Twojej myśli, zaś w domu mogą pojawić się kłótnie. Na szczęście posiadasz w sobie dużo siły, dzięki czemu będziesz w stanie pokonać wszelkie dzisiejsze trudności! Twoją szczęśliwą liczbą jest 5.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dzisiaj, dzięki działaniu Marsa, będziesz znacznie śmielsza i bardziej niezależna, niż zwykle. Dlatego jest to dobry dzień na to, aby podjąć się działań, do których wykonania do tej pory brakowało Ci odwagi. Być może jest to też okazja, żeby wypowiedzieć słowa, których dotąd nie potrafiłaś z siebie wydobyć?

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Czeka Cię spokojny dzień. Jeśli więc masz dosyć ciągłej gonitwy oraz napięcia, to dzisiaj czas się wyluzować. Wszelkie trudności oraz nieporozumienia będą omijać Cię szerokim łukiem, zaś wykonywanie obowiązków nie będzie sprawiać Ci większych trudności. Nie zapomnij skorzystać z uroków pogody!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dzisiaj nie powinieneś oglądać się za siebie. Bowiem ci, którzy widzą to, co jest przed nimi, posiadają ogromną siłę, aby walecznym krokiem wkraczać w przyszłość i osiągną zamierzone cele. Wieczorem odpocznij i zastanów się, co nie pozwala Ci uwolnić myśli od wydarzeń z przeszłości. Twoją szczęśliwą liczbą jest dziś 9.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dzisiaj lepiej abyś nie słuchał swojego głosu rozsądku, ponieważ z powodu specyficznego działania planety Wenus może być on zaburzony i mieć wyjątkowo mało wspólnego z rozsądkiem! Dlatego, przynajmniej w tych najważniejszych kwestiach, poproś swego przyjaciela o radę. Jutro wszystko wróci do normy!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dzisiaj, dzięki sprzyjającemu układowi planet, więzi Twojej rodziny będą wyjątkowo mocne. Dlatego, na miarę możliwości, spędźcie ten dzień wspólnie, ciesząc się ze swojej obecności i doceniając to, co Was łączy. Jest to również dobry czas na łagodzenie rodzinnych konfliktów. Twoja szczęśliwa liczba to 1.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodniku! Dzisiejsze ustawienie planety Merkury będzie miało na Ciebie niezbyt dobry wpływ. Bowiem będziesz bardzo skłonny do wścibstwa oraz powierzchownego oceniania innych osób. Z tego powodu lepiej postaraj się nie przebywać w towarzystwie niektórych osób, by nie zaszkodzić Waszej relacji.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dzisiejsze dolegliwości bólowe mogą nieco zaburzyć Twoje funkcjonowanie. Pomimo, że na szczęście dyskomfort będziesz czuła tylko dzisiaj, to nie bagatelizuj go! Warto wybrać się do specjalisty oraz zwrócić uwagę na to, czy pozostali członkowie Twojej rodziny nie mają, bądź nie mieli podobnych dolegliwości.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT