Horoskop dzienny 15 września 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 15 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj       na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dla części Baranów, którym dokucza samotność, dziś los stworzy okazję do zawarcia nowych znajomości. Nie zamykajcie się więc na ludzi, ponieważ ktoś może wnieść do waszego życia promyk szczęścia. Uważajcie jednak w kwestiach finansowych. Nie dajcie się namówić na żadne większe, nieplanowane zakupy i unikajcie pożyczek.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś możecie być osowiali i pozbawieni ochoty do działania. Postarajcie się więc nie brać na siebie zbyt dużo i rozłóżcie siły – to będzie bowiem długi dzień. Miejcie pod ręką coś słodkiego, co doda energii i sprawi odrobinę przyjemności. W razie problemów zwróćcie się do bliskiego Koziorożca lub Wagi.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dzisiejszy dzień najprawdopodobniej będzie Wam się niemiłosiernie wlókł. Nie będziecie mieć energii, a wszelkie obowiązki będą sprawiały Wam więcej trudu niż zazwyczaj. Uważajcie w pracy – Wasze niedopatrzenie może bowiem mieć niemiłe konsekwencje. Działajcie wolniej lecz dokładniej, tak będzie bezpieczniej.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Jeśli szukasz pracy, to dziś zrób porządny przegląd ofert. Możliwe bowiem, że gdzieś czeka na Ciebie ta jedna, która otworzy przed Tobą nowe drzwi. Rada dla wszystkich Raków – uważajcie na drodze, ściągnijcie nogę z gazu, a jeśli jesteście pieszymi, to rozglądajcie się na przejściach. Bądźcie także bardziej wyrozumiałe dla bliskich, czasem każdy może bowiem mieć gorszy dzień.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś uważajcie na osoby starsze. Bądźcie względem nich bardziej wyrozumiali i pomocni, a być może uda się Wam sprawić komuś naprawdę dużo radości. Wieczorem bez wyrzutów sumienia oddajcie się temu, co Was relaksuje i nie szukajcie sobie na siłę roboty. Na wszelkie wypadek nie róbcie planów na weekend, ponieważ sporo się może jeszcze pozmieniać.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś możesz zetknąć się z kimś, kto będzie potrzebował Twojej pomocy. Nie odmawiaj mu jej, a przyniesie Ci to naprawdę sporo dobrego. Powoli zacznij planować także weekend, ponieważ może on okazać się prawdziwie magiczny! Twoim sprzymierzeńcem będzie dziś osoba spod znaku Ryby lub Barana.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Ktoś nieźle Ci da dziś popalić. Może to być dziecko, współmałżonek, szef, sąsiad czy nawet osoba, którą pierwszy raz zobaczysz na oczy. W każdym razie szykuj się na naprawdę ciężki dzień. W razie potrzeby, zwróć się o pomoc do bliskiego spod znaku Lwa lub Skorpiona.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś możesz trafić na jakiegoś manipulatora, który będzie skłonny bez skrupułów Cię wykorzystać. Trzymaj więc dystans, pilnuj swoich interesów i jeśli tylko zapali Ci się jakaś ostrzegacza lampka, od razu zareaguj. Postaraj się także nie szaleć z wydatkami. Nawet jeśli masz zaplanowane na dziś jakieś większe zakupy, przełóż je na inny termin.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś złośliwość rzeczy martwych nie będzie miała granic. Postaraj się więc mieć na wszystko kilka chwil zapasu, ponieważ pośpiech może wywołać jeszcze większe nerwy. Uważaj na swoje rzeczy, szczególnie telefon, klucze oraz portfel. Wieczorem daj sobie szansę na relaks, chwilę tylko dla siebie i odrobinę przyjemności – coś słodkiego czy lampka wina, zdecydowanie poprawią Ci humor.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

To będzie świetny dzień. Przede wszystkim uda Ci się zrealizować bez najmniejszych problemów to, co zaplanowałeś, a dodatkowo może odkryjesz w sobie jakiś nowy talent lub zainteresowanie! Miej więc otwarty umysł, nie blokuj się i wyjdź z czterech ścian. Ten dzień może być bowiem przełomowy!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Możliwe, że dziś całkowicie zmieni się Twoje myślenie w pewnej kwestii. Wpłynie na to jakieś wydarzenie lub rozmowa z pewną bliską Ci osobą. Dojrzysz coś, co do tej pory było poza Twoim zasięgiem i zrozumiesz, że tak naprawdę życie leży w Twoich rękach i w każdym momencie możesz je zmienić.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś możecie doświadczyć jakieś krytyki, która sprawi Wam niemałą przykrość. Ktoś nie dostrzeże tego, jak bardzo się staracie, co wyda Wam się totalnie niesprawiedliwe. Na szczęście, wieczór przyniesie więcej pozytywnych chwil, podczas których zrozumiecie co tak naprawdę jest ważne. Sprzymierzeńcami będą dziś dla Was Byki, Wodniki i Panny, pamiętajcie o nich w razie kryzysu.

<— z wczoraj      na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT