Horoskop dzienny 14 września 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 14 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś bądź ostrożny ponieważ może spotkać Cię coś niezbyt przyjemnego. Los nie będzie Ci raczej sprzyjał, więc przełóż na inny dzień wszelkie ważne spotkania. Nie wychylaj się też przesadnie i nie podejmuj decyzji, które rzutowałyby na Twoje dalsze życie. Postaw na spokój, dyplomację i opanowanie, a może uda Ci się dotrwać do wieczora bez większych problemów.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Nie drąż przesadnie spraw, które tak naprawdę są proste i jasne. Dziś właśnie taki sposób działania sprawdzi Ci się najlepiej. Działaj ze spokojem, nie spiesz się i postaraj się nie wdawać w żadne konflikty. Jeśli się już bowiem z kimś pokłócisz to może pójść na noże!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś Twój umysł będzie bardzo chłonny i otwarty. Możliwe więc, że podejmiesz jakieś decyzje, które bardzo dobrze rokują na przyszłość. Ważne jest jednak byś nie porzucił ich przy pierwszym lepszym problemie. Brnij do przodu, a zobaczysz, że zmiana życia na plus jest łatwiejsza niż Ci się wydaje!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Drogi Raku, dziś możesz mieć do czynienia z osobą, która będzie chciała Cię omamić lub oszukać. Nie wdawaj się więc w dyskusje z ludźmi, którzy już na pierwszy rzut oka nie wzbudzają Twojego zaufania. Trzymaj się tego co masz i nie kombinuj. Jest przecież dobrze, prawda?

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Jeśli czujesz, że w Twoje życie wdarła się monotonia, to zrób coś z tym. Jest przecież tyle możliwości! Nie byłeś nigdy na jodze – zapisz się na nią. Chciałeś mieć psa – adoptuj go. Nudzi Cię praca – rozejrzyj się za nową. Chcesz nauczyć się Szwedzkiego – zapisz się na kurs. Życie stoi przed Tobą otworem, skorzystaj z tego!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Całkiem możliwe, że dziś czekają Cię jakieś wyzwania. Będą tyczyły się raczej spraw rodzinnych, towarzyskich lub uczuciowych. Ważne jest przy tym, żebyś nie kombinował i działał zgodnie z tym, co podpowiada Ci serce. W razie wątpliwości czy jakichś problemów, pomocna okaże się bliska Ci kobieta spod znaku Lwa lub Wodnika.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Przed Tobą spokojny dzień. Nie będziesz musiał podczas niego specjalnie pędzić, a stresy i wszelkie niemiłe sytuacje będą omijać Cię szerokim łukiem. Możesz również liczyć na przychylność ludzi – także tych, których zbyt dobrze nie znasz. Wieczorem pójdź na krótki spacer, dobrze Ci to zrobi.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

W ciągu dzisiejszego dnia niewykluczone sytuacje stresowe. Postaraj się więc trzymać nerwy na wodzy i nie pozwól się sprowokować. Jeśli będziesz czuł, że ciśnienie rośnie, odłóż na 10 minut to, co robisz i zajmij się czymś, co sprawia Ci przyjemność. Na wszelki wypadek miej także przy sobie coś słodkiego – może to uratować sytuację.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Ktoś może dziś chcieć zarazić Cię swoim złym humorem, na co absolutnie nie możesz pozwolić. W miarę możliwości odetnij się od towarzystwa narzekaczy i spraw, by początek tygodnia był udany. Tym bardziej, że jeśli się postarasz, naprawdę możesz osiągnąć jakiś osobisty sukces. Dobrym powiernikiem i towarzyszem będzie dziś mężczyzna spod znaku Wagi, Lwa lub Byka.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Ktoś może dziś mieć do Ciebie o coś pretensje, pamiętaj jednak by nie brać sobie tego zbytnio do serca. Są bowiem na tym świecie ludzie, którzy wyolbrzymiają najdrobniejsze sprawy lub po prostu wyżywają się na innych z powodu własnych nieudolności. Rada na dzisiejszy dzień – rozglądaj się, a być może znajdziesz coś, co da Ci mnóstwo radości 😉

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś może najść Cię myśl o tym, by coś odwołać lub zmienić decyzje, które zostały jakiś czas temu podjęte. Koniecznie odgoń od siebie te wątpliwości ponieważ zmiany okażą się naprawdę dobre! Wiadomo, że początki bywają trudne, jednak wszystko szybciutko się ułoży, zobaczysz! Wieczorem pozwól sobie na jakąś rozpustę, dobrze Ci zrobi 🙂

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Coś będzie Cię męczyło i rozpraszało. Do tego może dojść jakiś ból, najprawdopodobniej głowy, zęba, ucha czy gardła. To nie będzie więc łatwy dzień, tym bardziej, że obowiązki Cię wręcz przywalą. Musisz jednak dotrwać do wieczora – on przyniesie ulgę i pozwoli na chwilę odpoczynku. W razie potrzeby zwróć się do bliskiego Koziorożca lub Lwa – oni zaradzą coś na Twoją niedolę!

<— z wczoraj       na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT