Horoskop dzienny 7 stycznia 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 7 stycznia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Drogi Baranie, pewne zmiany możesz mieć już za sobą. Teraz czas, byś zaczął motywować do działania innych. Zapewne masz w bliskim Ci gronie przyjaciół lub członków rodziny, którzy nie są w pełni zadowoleni ze swojego życia. To dobry dzień na rozmowę z nimi, udzielenie rad i dodanie im otuchy.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Negatywne emocje mogą dziś zdominować Twój dzień. Wszystko za sprawą tego, że ostatnio mogłeś potraktować kogoś zbyt surowo. Być może nie liczyłeś się z tym, że uraziłeś drugą osobę, trafiając w jej słaby punkt. Pomyśl o tym.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś z pewnością kogoś oczarujesz. Co sprawia, że przyciągasz do siebie innych ludzi? Przede wszystkim Twoja ekstrawagancja, buntownicza natura i nieco tajemniczy charakter. Bądź gotowa na emocjonujący dzień! Dobrą rada będą służyć Ci Lew i Ryba.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś uczucia mogą Cię przytłoczyć. Co najważniejsze, nie tylko Twoje emocje będą Cię dziś męczyć, bowiem weźmiesz na siebie zmartwienia innych. Niestety takie obarczanie siebie problemami innych, może skończyć się źle. Nie bierz na siebie za dużo i odpocznij.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Mimo tego, że nie jest dziś piątek trzynastego, to Twój dzień będzie pechowy. Uważaj więc dziś na drodze, na wieczornych spacerach i podczas wykonywania wszelkich obowiązków. Bądź dziś cierpliwy i pokorny, a los Cię na pewno wynagrodzi. Dobrą radą będą służyć dziś Ryba i Byk.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Jeśli dokuczają Ci ostatnio problemy z żołądkiem, spróbuj zaufać magii ziół. Idealne będą mięta, rumianek lub koper włoskiWarto pomyśleć również o zmianie diety. Być może masz uczulenie na gluten lub jesz za dużo produktów bogatych w błonnik. Pomyśl o tym. Miłego dnia!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago, dziś może dokuczać Ci ból gardła. Jeśli masz sprawdzone sposoby na tę dolegliwość, jak najbardziej je zastosuj. Idealne będzie również siemię lniane z miodem, które złagodzi ból, miód natomiast zadziała przeciwzapalnie. Pamiętaj również, aby chronić gardło na co dzień, pijąc dużo wody i nie przemęczając głosu.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Drogi Skorpionie, czy jest coś, o czym myślisz od dawna, a nie potrafisz podjąć odważnych kroków i sprawić by marzenia nie były tylko marzeniami? Jeśli tak, to dziś zaplanuj realizację swoich zamiarów. Pomyśl, co Cię blokuje i czy przeszkody są na tyle duże, abyś nie mógł być szczęśliwym.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelcu, to będzie dzień pełen negatywnych i pozytywnych emocji. Gwiazdy szeptają, że będziesz miał dziś pecha, natomiast z pomocą swojej intuicji unikniesz kryzysowych sytuacji. Wieczorem pamiętaj o rodzinie, jeśli z pewnych powodów nie możesz się z kimś zobaczyć, to idealny dzień na dłuższą rozmowę.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś zastanów się, ile porażek w życiu masz już za sobą i ile razy byłeś w stanie wstać i walczyć dalej o swoje marzenia. To niesamowite, ile masz w sobie siły i woli walki, prawda? Niech Twoje dotychczasowe sukcesy zmotywują Cię dziś do dalszego działania i stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś pomyśl o tym, by swoje drobne oszczędności przekazać potrzebującym. Nawet drobne datki mogą pomóc tym, którzy cierpią – nie zapominaj o tym. Pamiętaj, że dobro wraca, a Ty kiedyś możesz potrzebować podobnej pomocy. Miłego dnia!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Rybo, dziś zimowa aura nie będzie powodować uśmiechu na Twojej twarzy. Ale już teraz pomyśl, jak urządzisz swój ogród, balkon, mieszkanie na wiosnę. Przywołaj na myśl kwiaty, które u Ciebie zagoszczą. Wyobraź sobie długie letnie wieczory, żar słońca, szum morza i wszystko, co tylko sprawia Ci przyjemność. Byle do wiosny!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT