28 września 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 28 września 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Tego dnia na Twojej drodze pojawi się odpowiedź na pewien problem, który spędza Ci sen z powiek od dłuższego czasu. Miej więc oczy szeroko otwarte, a być może poznasz odpowiedź na nurtujące Cię od dłuższego czasu pytanie, co poskutkuje rozwiązaniem Twojego kłopotu. Twój szczęśliwy kolor dzisiaj to żółty!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dzisiaj uśmiech powinien nie schodzić Ci z twarzy! Jest wiele osób, które uwielbiają, jak się uśmiechasz i ten widok wprawia je w prawdziwie pozytywny nastrój. Poza tym będziesz miał dziś powody do tego, by pojawiła się u Ciebie ta radosna mina! Dlatego też naciesz się tym dniem tak bardzo, jak tylko potrafisz!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Drogi Bliźniaku! Tego dnia los się do Ciebie uśmiechnie, więc z uwagą wypatruj dobrych znaków! Bowiem gwiazdy wyraźnie mówią, iż czeka Cię dobra wiadomość. Może będzie to podwyżka w pracy, a może zwrócisz na siebie uwagę swojej sympatii? Cokolwiek to będzie, z pewnością będzie pozytywne! Miłego dnia!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Raku! Dzisiaj będziesz miał nadzwyczajny zapał do pracy! Gwiazdy radzą, byś w pełni go wykorzystał, gdyż jest to dobry moment na nadrobienie zaległości lub wykonanie pewnych zadań z wyprzedzeniem. Głowa do góry! Bowiem czeka Cię spora satysfakcja, rosnące dochody, a także uznanie! Miłego dnia!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś Twoim szczęśliwym kolorem jest biały. Ochroni Cię on przed negatywnymi emocjami oraz dobrze wpłynie na intuicję, która dzisiaj Ci się przyda. Bowiem możesz znaleźć się w towarzystwie, które nie będzie potrafiło zapanować nad swymi nerwami. Miej to na uwadze i nie bierz zbytnio do siebie tego, co będą mówić oraz robić.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Choć zwykle starasz się zatrzymywać zasłyszane wiadomości dla siebie i nie rozpowiadać ich, to dzisiaj możesz mieć problem z dochowaniem powierzonej Ci tajemnicy. Uważaj więc, bo będziesz o włos od utraty zaufania pewnej osoby w stosunku do Ciebie! Najlepiej unikaj dzisiaj rozmów z zodiakalnymi Wodnikami.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dziś, dzięki kontaktom z odpowiednimi osobami, znajdziesz sposób na wzbogacenie się poprzez wspólny pomysł na biznes lub odrobinę szczęścia. W związku z tym nie unikaj żadnej okazji do rozmowy na tematy tego pokroju i trzymaj się blisko osób, które mają głowę do interesów!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dzisiaj ktoś będzie patrzeć na Ciebie wyjątkowo przychylnie. Powodem tego mogą być zarówno Twoje ostatnie działania, jak również atrakcyjny wygląd! Możliwe, że przy dobrych wiatrach narodzi się z tego wartościowa znajomość, która odmieni nieco Twoje postrzeganie świata. Niewykluczone, że będzie to relacja romantyczna!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Drogi Strzelcu! Tego dnia los wykaże się w stosunku do Ciebie pobłażliwością i łaskawością. Bowiem zdarzy Ci się popełnić kilka gaf, które kiedykolwiek indziej raczej nie uszłyby Ci na sucho. Dzisiaj jednak nie będą miały one większego znaczenia. Dla własnego dobra unikaj dzisiaj zodiakalnych Baranów. Miłego dnia!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dzisiaj mogą najść Cię wątpliwości co do intencji bliskich Ci osób, jak przyjaciele lub rodzina. Nie lekceważ tego! Możliwe bowiem, że Twoja intuicja dobrze Ci podpowiada i powinieneś zwrócić uwagę na niektóre zachowania tych osób. Zastanów się też, czy nielojalni i nieszczerzy ludzie zasługują na Twoje oddanie oraz miłość.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dzisiaj może dopaść Cię lekka senność i zmęczenie. Jednak nie dawaj im się! Postaraj się zwalczyć je w sobie
i doprowadzić rozpoczęte działania do końca, bo później będzie Ci jeszcze trudniej. Pomocna będzie kawa lub czarna herbata oraz wietrzenie pomieszczenia. W razie potrzeby udaj się na krótką, stawiającą na nogi, drzemkę.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Tego dnia możesz być bliska szaleństwa, gdyż pewne rzeczy wymkną Ci się spod kontroli i nie będziesz wiedziała, jak temu zaradzić. W takiej sytuacji koniecznie poproś kogoś o pomoc, a razem na pewno dacie sobie radę. Najlepszym pomocnikiem będzie osoba spod znaku Panny, która szybko przywróci Ci nadzieję.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT