29 września 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 29 września 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dzisiaj na Twej twarzy może pojawić się opuchlizna oraz cienie pod oczami. Będzie to spowodowane złym snem i zbyt małą ilością wypitej wody. Aby zminimalizować widoczność tych efektów, postaw na chłodzący masaż skóry twarzy i maseczkę, zaś na co dzień zwróć uwagę na jakość snu i pamiętaj o piciu wody!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Tego dnia pomyśl nad kwestiami finansowymi. Zadaj sobie pytanie, czy Twoje zarobki Cię zadowalają? Jeśli tak, to wspaniale! Jeśli zaś nie, warto zastanowić się nad prośbą o podwyżkę, podniesieniem swoich kwalifikacji lub założeniem własnego biznesu. Twoja kreatywność wraz z intuicją pomogą Ci podjąć właściwą decyzję!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś możesz mieć większą, niż zwykle, skłonność do refleksji. Pomyśl, jak dużo zyskałeś dzięki bliskim Ci ludziom. Mowa oczywiście o rzeczach niematerialnych. Gwiazdy radzą, byś podziękował dziś rodzinie i przyjaciołom za poświęcony czas, cenne rady oraz bezcenne wsparcie, które od nich otrzymałeś.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dzisiaj lepiej powstrzymaj się przed wprowadzaniem w swoje życie wszelkiego rodzaju zmian, gdyż może skończyć się to niepowodzeniem i wprawić Cię w zniesmaczenie. Przełóż je chociażby na jutrzejszy dzień. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia lub rozmowy, najlepiej zwróć się do osoby spod znaku Ryby.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dzisiaj zastanów się nad własnym stosunkiem do samego siebie. Być może ostatnimi czasy Twoje poczucie własnej wartości zostało nieco obniżone? Pomyśl, w jaki sposób możesz pomóc sobie w naprawieniu tej ważnej kwestii i uwierz, że zasługujesz na to, by Twoja samoocena była znacznie lepsza. Zaufaj sobie!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dzisiaj Twoje zmysły powinny być wyostrzone bardziej, niż zwykle. Zatem zwróć uwagę na otaczające Cię zapachy. Węch może wiele powiedzieć o stanie zdrowia, pożywieniu, a także pełni ważną rolę w odczuwaniu przyjemnych doznań. Nie przechodź więc obojętnie obok kwiatów, traw, a może także atrakcyjnych osób?

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dzisiaj możesz poznać kogoś, kto zmieni Twoje poglądy na niektóre ze spraw. Nie zapominaj o tym, jak ważne jest mieć otwartą głowę na nowe idee. Być może to doświadczenie sprawi, iż perspektywa, z której spoglądasz, zmieni się na stałe, a niektóre problemy, z którymi się borykasz, staną się znacznie prostsze do rozwiązania!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Posiadasz spory potencjał twórczy, w związku z czym Twoje ciało czasem domaga się uwolnienia energii w formie kreatywnych pomysłów. Dzisiaj postaraj się coś stworzyć. Niekoniecznie musi być to zapierający dech w piersiach obraz lub utwór muzyczny. Równie dobrze może być to danie, którego nigdy wcześniej nie miałeś okazji przyrządzić!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dzisiaj w kwestiach zawodowych będziesz musiał pójść na kompromis. Jeśli zazwyczaj nie odpuszczasz i wytrwale przekonujesz kogoś do swoich racji, to ten dzień potraktuj jako pewnego rodzaju wyzwanie. Zaopatrz się w pokłady cierpliwości i pokory, gdyż od tego może zależeć nawet Twoje stanowisko!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dzisiaj warto zwrócić uwagę na swoich bliskich, zwłaszcza tych spod znaku Panny. Zastanów się, co sprawia im największą radość, a także jakie są ich marzenia i, w miarę możliwości, postaraj się ich uszczęśliwić. Dzięki temu będą mieć większą motywację, chęć do życia oraz zapał do realizacji swoich marzeń!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Bardzo prawdopodobne jest, że dzisiaj spotkasz się z krytyką. Nawet, jeśli będzie ona niezgodna z prawdą lub z Twoimi przekonaniami, wysłuchaj jej do końca, bo mimo wszystko będziesz mógł wyciągnąć z niej korzystne wnioski. Pamiętaj jednak o tym, iż krytyka powinna być konstruktywna, a nie obrażająca kogokolwiek!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Możliwe, iż dzisiaj zorientujesz się, że Twoje ciało nie jest w najlepszej kondycji. Dlatego jest to świetna pora, by pomyśleć o zmianach dotyczących swoich nawyków i wprowadzić do nich trochę więcej ruchu. Najlepiej zacząć już dzisiaj, gdyż gwiazdy sprzyjają wszelkim próbom poprawy stanu zdrowia!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT