Horoskop dzienny 11 września 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 11 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj          na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Ten dzień może być nieco dziwny. Rano będziesz bowiem w świetnej formie i będzie Ci się zdawało, że możesz przenosić góry, natomiast już wczesnym popołudniem forma spadnie, a Ty stwierdzisz, że w zasadzie, ta poranna myśl była grubą przesadą. Pomocna wówczas może okazać się pyszna kawa, godzina przerwy od pracy lub krótka drzemka. W razie potrzeby zwróć się do Lwa.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś będziesz bardzo podatny na wybuchy złości. Jeśli więc ktoś postanowi się z Tobą podroczyć, szybko tego pożałuje. Pamiętaj jednak by nie kąsać zbyt mocno, ponieważ przez kiepski humor możesz stracić przychylność kogoś, kto jest ważny w Twoim życiu. Już wieczorem poczujesz się znacznie lepiej, a nerwy pomoże ukoić lampka wina lub jakaś pyszna kolacja na ciepło.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś słuchaj swojej intuicji, ponieważ podpowie Ci ona jakieś świetne rozwiązanie. Możliwe także, że powstrzyma Cię przed podjęciem złej decyzji. Wieczorem szykuje Ci się porządny relaks, związany z czymś co lubisz. Dobrym kompanem będzie do tego Waga lub Strzelec.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Jeśli masz pewność, że ktoś Cię przytłacza i nie czujesz się w towarzystwie tej osoby zbyt dobrze, to nie zmuszaj się do kontynuowania tej relacji. W końcu to Ty jesteś królem swojego życia i możesz o nim decydować. Pora stać się bardziej zdecydowanym. Dobrym towarzyszem na dziś będzie Lew.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś możesz odczuwać zmęczenie po całym tygodniu. Dodatkowo zniechęci Cię świadomość tego, ile obowiązków i spraw masz jeszcze przed sobą. Usiądź więc na chwilę i zaplanuj sobie dzień, który spędzisz jedynie na przyjemnościach i leniuchowaniu. To naładuje Twoje wewnętrzne akumulatory i postawi Cię na nogi.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

To będzie naprawdę dobry dzień! Uda Ci się doprowadzić do końca pewną ważną sprawę, co ściągnie Ci ciężar z barków. Dodatkowo ktoś doceni Twoje starania i nawet jeśli Ci o tym głośno nie powie, poczujesz że jest z Ciebie dumny. W razie jakichkolwiek problemów w dniu dzisiejszym, zwróć się do jakiegoś znajomego Koziorożca lub Wodnika – oni z pewnością pomogą!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś postaraj się nie upierać zbytnio przy swoim, szczególnie jeśli sam nie jesteś pewny czy do końca masz rację. Czyjś pomysł może bowiem okazać się genialny i sporo stracisz jeśli nie potraktujesz go poważnie. W razie gdybyś wieczorem planował jakiś daleki wyjazd to dwa razy sprawdź czy masz wszystko, czego potrzebujesz. Twoim sprzymierzeńcem na dzisiejszy dzień będzie Byk.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Słowa na dzisiejszy dzień to luz i dystans. Nie bierz sobie tak wszystkiego do serca, a nawet postaw na odrobinę nonszalancji – przyniesie Ci to więcej niż spinanie się. Możliwe, że znajdzie się jakaś zguba, miej więc oczy szeroko otwarte! Najlepszym kompanem na dzisiejszy wieczór będzie Strzelec, Bliźniak lub Lew.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Jeśli ostatnio brakowało Ci wrażeń, to w nadchodzących dniach możesz mieć ich pod dostatkiem. Unikaj zbędnej brawury i nie szarżuj na drodze. Pamiętaj także, żeby nie być zbyt rozrzutnym podczas zakupów. Najlepiej trzymaj się listy i nie kupuj nic spoza niej. Dobry kompan na dzisiejszy dzień do inny Strzelec.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś ktoś może chcieć namówić Cię na coś, co generalnie nie leży w Twojej naturze. Możliwe jednak, że jeśli spróbujesz – spodoba Ci się to i będziesz do tego często wracał. Nie bój się więc tego, co nieznane ponieważ to właśnie stagnacja i zamykanie się na nowości jest gorsze od eksperymentowania. Najlepszym kompanem do spontanicznych akcji będzie dziś Lew.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś bądź uważny i skupiony na tym, co robisz. Jakieś niedopatrzenia czy drobne błędy, mogą bowiem wywołać prawdziwą lawinę problemów. Jeśli planowałeś nauczyć się czegoś nowego, rozpocząć kurs czy szkolenie, to jest to świetny czas by podejść do sprawy poważniej. Rozejrzyj się w ofertach, cenach i możliwościach, a z pewnością znajdziesz coś interesującego.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś możesz spotkać się z krytyką lub jakimś niewybrednym żartem. Mimo, że sprawi Ci to przykrość lub wręcz wywoła w Tobie złość, to postaraj się zachować kamienną twarz. Pod żadnym pozorem nie wdawaj się także w pyskówki i nie szukaj sposobu na zemstę. Osoba, która popsuła Ci humor, sama bowiem jeszcze dzisiaj dostanie to, na co zasługuje.

<— z wczoraj          na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT