Horoskop dzienny 3 stycznia 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 3 stycznia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś szczególnie na siebie uważaj i chroń swoje zdrowie. Możesz być podatny na problemy z zatokami, szczególnie, gdy unikasz noszenia czapek. Często lekceważymy potrzeby naszego organizmu i nie dostosowujemy ubioru do pogody, co w okresie zimowym może mieć poważne konsekwencje.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Drogi Byku, czy myślałeś o tym, jaka kuchnia wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie? Spróbuj potraw z kuchni śródziemnomorskiej, przede wszystkim tych z pomidorami, fasolą, papryką i oliwkami. Zawarty w nich magnez i tłuszcze roślinne zagwarantują Ci energię na cały dzień.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Jeśli uwielbiasz być między ludźmi i nawiązywać nowe znajomości to dobry dzień, by pomyśleć o założeniu stowarzyszenia lub fundacji zrzeszającej ludzi o podobnych zainteresowaniach i celach. Jeśli nie czujesz się gotowy na podjęcie takich kroków to przyjrzyj się pracy innych ugrupowań i sam zdecyduj, jakie działania będą dla Ciebie odpowiednie.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Drogi Raku, Gwiazdy wiedzą, że uwielbiasz naturę i mocno ubolewasz nad tym, że ludzie tak mało o nią dbają. Dziś nie skupiaj się na rozpaczaniu, tylko na działaniu. Zachęć do zmian rodzinę i znajomych – zacznijcie od małych kroków: posprzątajcie najbliższą okolicę, sprzedajcie ubrania, których już nie używacie, zamieńcie plastikowe torby na papierowe
i oszczędzaj wodę. Powodzenia!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Drogi Lwie, zastanawiałeś się kiedyś, jakie nawyki żywieniowe Cię gubią? Pomyśl o tym, co podjadasz między posiłkami. Zapewne chipsy, cukierki i ciastka nie są Ci obce. Dziś postaw przede wszystkim na to, co zdrowe, ale i pyszne! Idealne będą gotowane lub pieczone jabłka z cynamonem lub lekki budyń ze zmiksowanych płatków owsianych z dodatkiem banana i kakao! Smacznego!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Panno, utrzymywanie wiadomości w tajemnicy to nie jest cecha, która charakteryzuje Twoją osobowość, natomiast dziś musisz się bardzo postarać i nikomu nie szepnąć ani słówka o tym, co powie Ci najbliższa osoba. Sprzymierzeńcami będą dziś Rak i Skorpion. Miłego dnia!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago, dziś powrócą wspomnienia. Być może spotkasz kogoś z dawnych lat, kto pozwoli powrócić Ci pamięcią do przeszłości, a może sama zajrzysz do starych albumów, przez które zakręci Ci się łezka w oku. Nie zapominaj o tym, że to wszystko jest już za Tobą, w wpływ masz na to, co dopiero może się zdarzyć. Miłego dnia.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Drogi Skorpionie, dziś dokuczać Ci może ból i obrzęk nóg. Może to być spowodowane długim pozostawaniem w pozycji siedzącej lub problemy z krążeniem. Możesz mieć również skłonności do żylaków, staraj się więc dbać o swoje nogi. Daj im odpocząć po ciężkim dniu. Panie spod tego znaku niech ograniczą chodzenie na wysokim obcasie.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelcu, czy wiesz, że brak magnezu może być przyczyną rozdrażnienia, większej podatności na stres i problemów ze skupieniem się? Warto pomyśleć o diecie uzupełniającej niedobór tego pierwiastka. Niezbędne będą: gorzka czekolada, owoce, kakao, ciemne pieczywo i duża porcja warzyw. Powodzenia!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Drogi Koziorożcu, Gwiazdy wiedzą, że rzadko korzystasz z czyjejś pomocy, ponieważ nie lubisz być od kogoś zależny. Niestety nie jesteś w stanie być ekspertem w każdej dziedzinie i dziś będziesz musiał skorzystać z rad innych ludzi, które będą dla Ciebie niezwykle pomocne.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś bądź szczególnie ostrożny, możesz bowiem popełnić sporo drobnych błędów, których konsekwencje nie będą przyjemne. Staraj się nie brać na siebie za dużo, ogranicz obowiązki do minimum, ponieważ Twoje roztargnienie może być spowodowane zmęczeniem. Pomyśl dziś o bliskich spod znaku Strzelca i Byka.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Czy często leżąc wieczorem w łóżku myślisz o tym, że Twoje marzenia nie zmierzają w kierunku spełnienia się? A to, co pragniesz jest zupełnie inne, niż miejsce, w jakim się znajdujesz? Jeśli tak, to warto radykalnie zmienić swoje życie, by stanąć przed lustrem i powiedzieć: jestem z siebie dumna. Gwiazdy Ci tego życzą!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT