Horoskop dzienny 19 listopada 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 19 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś będziesz miał sporą siłę przebicia, co warto wykorzystać chociażby w sprawach zawodowych. Dobrze ułożą się także sprawy uczuciowe, więc nawet jeśli ostatnio między Tobą, a Twoją drugą połówką coś było nie tak, to wkrótce znajdziecie sposób na to by wyjść z kryzysu. Dobrym doradcą okaże się dziś Wodnik lub Strzelec.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś pewne sprawy mogą nie pójść do końca po Twojej myśli. Warto więc w zanadrzu mieć jakiś plan B. Sprawy zawodowe niespodziewanie mogą przyspieszyć, co zmusi Cię do intensywniejszej pracy i większego zaangażowania. Na szczęście wieczór zapowiada się bardzo relaksująco. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś nabierzesz sił i nowej, pozytywnej energii. Działaj więc, jednak nie przesadzaj z ilością spraw branych na swoje barki. Możesz bowiem przesadzić, co nie wpłynie zbyt dobrze ani na efektywność pracy ani na Twoje samopoczucie. W sprawach miłosnych bądź szczery. Kłamstwo bowiem szybko wyjdzie na jaw.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś będziesz bardzo dobrze zorganizowany, co pomoże w pracy i domowych obowiązkach. Postaraj się ściągnąć nieco z barków bliskich i pokaż, że mogą na Ciebie liczyć w każdej sytuacji. Wieczorem postaw na relaks i porządny odpoczynek. Po tak intensywnym dniu z pewnością będzie bardzo potrzebny.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś spotka Cię coś bardzo pozytywnego i podnoszącego na duchu. Poczujesz, że sprawy idą ku lepszemu i że jesteś w stanie pokonać wszelkie przeciwności. Lwy single mają szansę na jakiś gorący flirt, który dodatkowo poprawi ich samopoczucie. W kwestiach zdrowotnych, uważajcie jednak na siebie. Dmuchajcie na zimne i pracujcie nad odpornością.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś powinieneś uzbroić się w cierpliwość. Dzień, który Cię czeka nie będzie bowiem najłatwiejszy, a pewni ludzie i ich pretensje pozbawią Cię dobrego nastroju. Na szczęście nie wynikną z tego żadne większe problemy, jednak Twoje nerwy mogą zostać nieźle nadszarpnięte. Wieczorem koniecznie się zrelaksuj w sposób, który lubisz. Musisz pozbyć się tych złych emocji.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś los może zweryfikować Twoje plany i pokazać Ci, że nie masz wpływu na wszystko, co się na około Ciebie dzieje. Jakaś niezbyt przyjemna niespodzianka popsuje szyki i podetnie Ci skrzydła. Nie rezygnuj jednak z marzeń. Może wystarczy tylko nieco przesunąć je w czasie?

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Niektóre Skorpiony będą dziś mieć siłę do przyciągania kłopotów. Pamiętajcie więc by nie podejmować żadnych głupich decyzji i by trzymać się z daleka od wszelkich ryzykownych działań. Jeśli coś może pójść dziś nie tak, to najprawdopodobniej pójdzie… W razie kłopotów, pomocną dłoń wyciągnie do Was bliski Lew lub Wodnik.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś będziesz bardzo podatny na urok innych oraz wszelkie manipulacje. Jeśli więc nie chcesz narobić sobie problemów, to miej się na baczności. Dwa razy przemyśl każdą decyzję i nie obiecuj czegoś, z czego trudno będzie Ci się wywiązać. Nie szalej też z wydatkami, w tym momencie lepiej oszczędzać.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś z jakiegoś powodu będziesz mieć więcej czasu na swoje sprawy i przyjemności. Całkiem możliwe też, że w ciągu dnia czeka Cię jakieś przypadkowe lecz bardzo miłe spotkanie. Ktoś z bliskich będzie potrzebował pomocy, z czym uporasz się raz dwa. Dobrą radę da Ci Byk lub Ryba.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś możesz mieć troszkę gorszy dzień. Nie będzie to spowodowane na szczęście żadnym większym problemem – po prostu na kilkanaście godzin opuści Cię energia. By ją uzupełnić daj sobie szansę na większą dawkę relaksu i odpoczynku. Obowiązki nie uciekną, zapewniamy! 🙂

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

To będzie doskonały dzień na rywalizację i pokazanie innym na co Cię stać. Zapragniesz także zrobić coś dobrego dla siebie, może zainwestujesz w samorozwój, może w wygląd, a może sprawisz sobie jakąś niecodzienną przyjemność, o której dawno marzyłeś. W każdym razie to będzie naprawdę dobry dzień! 🙂

<— z wczoraj    na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT