Horoskop dzienny 13 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 13 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Jeśli pragniesz osiągnąć więcej niż masz obecnie, to będziesz musiał nieco bardziej się wysilić. Same marzenia i przywoływanie szczęścia myślami nie wystarczą. Jeśli chodzi o sprawy miłosne, to Barany single powinny odnowić znajomość ze starymi przyjaciółmi. To bowiem właśnie oni otworzą Wam drzwi do prawdziwej, obustronnej i szczerej miłości!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Ostatnio mogłeś odnieść wrażenie, że świat się chyba przeciw Tobie sprzysięgł. Na szczęście najbliższe dni udowodnią Ci, że w gruncie rzeczy nie jest tak źle. Pewne sprawy są oczywiście na minus i długo będziesz je naprostowywał, jednak inne kwestie zaczną układać się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. A to już coś, prawda drogi Byku?

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta będące w związkach powinny dziś postarać się o jakąś drobną niespodziankę dla swojej drugiej połówki. Nie powiemy co się dzięki temu stanie, sami sprawdźcie! 🙂 Co do Bliźniąt ogółem to będzie to raczej dobry dzień. Do popołudnia co prawda bez fajerwerków, jednak później się rozkręci!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś ktoś może solidnie nadepnąć Ci na odcisk. Postaraj się jednak nie szukać zemsty, ponieważ walka z tą osobą nie okaże się dla Ciebie opłacalna. Czasem lepiej zacisnąć zęby i pójść dalej w swoją stronę. Dobrze jawią się za to kwestie finansowe – zobaczysz, że niebawem wyjdziesz na plus i to solidny! 🙂

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś możesz potrzebować odrobiny wspomagaczy by się ożywić. Pod ręką warto więc mieć dobrą kawę czy coś słodkiego. Około południa wrócisz do żywych i zaczniesz działać na wysokich obrotach by nadrobić zaległości. W razie potrzeby, zwróć się o pomoc do Koziorożca, Ryby lub Wodnika.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Będziesz mieć dziś doskonały humor, który udzieli się ludziom z Twojego najbliższego otoczenia. Możesz więc liczyć na wesoły dzień w pracy i mnóstwo śmiechu w domu. Dodatkowo świetnie poradzisz sobie z wyzwaniem, które jeszcze wczoraj wydawało Ci się nie do przeskoczenia. Sam widzisz – jeśli tylko chcesz to możesz wszystko!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś jest doskonały dzień na ważne decyzje, rozmowy czy spotkania. Będziesz bowiem przekonujący, pewny siebie i uważny. Bez trudu znajdziesz też mądre argumenty, czym przekonasz do siebie rozmówców. Koniecznie to wykorzystaj, a sporo ugrasz.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś czeka Cię jakieś wyzwanie lub problem. Będziesz musiał więc wysilić się bardziej niż zazwyczaj, a może nawet niezbędne okażą się posiłki. Jeśli chodzi o najbardziej pomocne znaki zodiaku to podpowiadamy, że dziś są to Barany, Strzelce i Ryby. Panuj nad nerwami i nie wpadaj w panikę, a wszystko będzie w porządku.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Któryś z przyjaciół lub bliskich potrzebuje Twojej pomocy. Niebawem się o nią zwróci. Pamiętaj wówczas by jej mu nie odmawiać, ponieważ w przeciwnym razie stracisz więcej niż tylko jego przychylność. Dobrym kompanem na wieczór będzie dziś dla Ciebie osoba spod znaku Byka, Lwa lub Panny.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś ważna będzie jedna jedyna kwestia – nie daj się sprowokować i nie podejmuj ważnych decyzji w nerwach. Takie działanie, może Cię bowiem zaprowadzić w miejsce, w którym nie czeka na Ciebie nic dobrego… Dobrym doradcą i osobą, która pomoże Ci przejść przez ten szalony dzień będzie Lew, Waga lub Strzelec. Unikaj natomiast Baranów!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Jeśli czujesz się gorzej, to nie zmuszaj się do pójścia do pracy. W tych szalonych czasach, lepiej dmuchać na zimne i zrobić maksymalnie dużo by nie zarazić wszystkich na około. Podczas wolnego dnia możesz nadrobić zaległości domowe, pogadać przez telefon z przyjacielem lub po prostu odpocząć. W każdym razie z pewnością nie będziesz narzekał na nudę 🙂

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Trudności, które pojawią się w dzisiejszym dniu, będą dotyczyły głównie kwestii finansowych lub zawodowych. Uważaj więc i nie podejmuj ryzykownego działania. W razie problemów, pomocną dłoń wyciągnie do Ciebie Byk lub Koziorożec. Nie ufaj natomiast podpowiedziom Strzelca. Może nie mieć on złych zamiarów, jednak raczej będzie się mylił.

<— z wczoraj    na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT