Horoskop dzienny 12 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 12 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś będziesz musiał dokonać jakiegoś ważnego wyboru. Najlepszym wyjściem będzie podążenie za głosem rozsądku i doświadczenia, nawet jeśli serce będzie podpowiadało inną strategię. Co do spraw sercowych, to możesz liczyć na słodki deser 😉 Dobrym doradcą będzie dziś osoba spod znaku Byka lub Koziorożca.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Nawet jeśli z zasady nie lubisz poniedziałków to ten, okaże się być niezwykle przyjemny! Dostaniesz to, czego chcesz, ogarniesz wszelkie sprawy szybciej niż zazwyczaj i świetnie dogadasz się z klientami i usługobiorcami. Dodatkowo czeka Cię jakaś drobna, acz przyjemna finansowa niespodzianka. Dobrym partnerem na popołudnie i wieczór będzie Waga oraz Lew.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś myśl pozytywnie ponieważ jeśli od początku nastawisz się na porażkę, to zamieni się ona  w samospełniającą się wróżbę. A tego byś nie chciał, prawda? Dodatkowo będziesz bardzo skory do słownych docinek i utarczek. Uważaj więc, ponieważ w którymś momencie możesz przegiąć. Dobrym towarzyszem na ten dzień będzie Panna.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Przestań myśleć o marzeniach i zacznij je w końcu realizować! Nawet jeśli nie możesz od razu sprawić by się spełniły, zawsze możesz postawić mały lecz namacalny krok w ich kierunku. Zobaczysz, że zmotywuje Cię on do pójścia dalej 🙂 Dobrym towarzyszem będzie dziś dla Ciebie Lew oraz Byk.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Ktoś z bliskich potrzebuje Twojej uwagi i chwili na rozmowę. Najprawdopodobniej jednak z jakiegoś powodu nie powie o tym wprost. Postaraj się więc spojrzeć z większą uwagą na najbliższych i nie bagatelizuj żadnych sygnałów. Lepiej wyjść na osobę nadopiekuńczą niż taką, która jest zainteresowana jedynie czubkiem własnego nosa.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Wszelkie sprawy finansowe i zawodowe poukładają się dziś lepiej niż mogłeś sobie wymarzyć! Pamiętaj jednak by nie chwalić się tym na prawo i lewo, ponieważ możesz tym wywołać czyjąś zazdrość. A jak wiadomo, zazdrośni ludzie potrafią posunąć się do wszystkiego by napsuć krwi wrogom. Dobrym powiernikiem i rozmówcą będzie za to bliski spod znaku Barana lub Wodnika.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago, uważaj dziś na siebie! Najlepszym rozwiązaniem byłoby gdybyś dziś mogła zostać w domu, ponieważ na zewnątrz czai się na Ciebie coś złego. W grę wchodzą głównie problemy natury fizycznej oraz te związane z pieniędzmi i pracą. Dobrym doradcą w dzisiejszym dniu będzie Lew lub Koziorożec.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś los zaprowadzi Cię dokładnie w to miejsce, które z jakiegoś powodu będzie niebawem ważne. Może właśnie tam coś się rozpocznie, może zostaniesz tam przez kogoś zainspirowany, a może czai się tam ta prawdziwa, życiowa miłość? Póki co, Gwiazdy tego nie zdradzają… W każdym razie nie walcz z przeznaczeniem, a będzie dobrze 🙂

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś będziesz przekonujący i bardzo uroczy. Wpłynie to nie tylko na Twoje relacje z bliskimi ale także okaże się świetne w kontaktach z klientami czy szefem w pracy. W każdym razie utorujesz sobie drogę i pokażesz, że jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Dobrym kompanem na wieczór będzie Waga i Panna.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

To doskonały dzień na miłość, randki i czułości. Także Koziorożce, które starają się o dziecko, powinny właśnie dziś poświęcić więcej czasu na pracę nad potomstwem 🙂 Ci z Was, którzy już mają dzieci – poczują natomiast dumę i radość z tego, co dał im los. W każdym razie będzie to naprawdę sielankowy dzień, choć tak naprawdę może zacząć rozkręcać się dopiero popołudniu!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Jeśli nie dane było Ci odpocząć na weekendzie, to dziś możesz mieć naprawdę trudny poranek. Na szczęście już w okolicach południa zaczniesz dochodzić do siebie i wpadać w rytm. Po południu postaw na zakupy ponieważ całkiem możliwe, że uda Ci się znaleźć jakieś prawdziwe perełki. Dobrym partnerem na popołudnie będą inne Wodniki i Lwy.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Jeśli chcesz być lepszy, to musisz nad sobą pracować. Supermoce nie spadną Ci bowiem z nieba ani nie pojawią się wraz z ugryzieniem pająka 😉 Dobrym partnerem do działania i wzajemnego motywowania się będzie bliski spod znaku Wodnika lub Bliźniaka. Rada na dziś – nie licz na to, że ktoś Cię w czymś wyręczy. Będziesz musiał niestety działać samodzielnie.

<— z wczoraj    na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT