Horoskop dzienny 8 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 8 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś zaufaj swojej intuicji. Wszelkie decyzje, które będziesz musiał dziś podjąć niech wynikają z potrzeb Twojego serca. Nie ulegaj wpływom innych. Twoje wybory przyniosą bardzo korzystne skutki. Ten dzień należy do Ciebie! Powodzenia!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Pomyśl czy otaczasz się przyjaciółmi, którzy są szlachetni, serdeczni i gotowi pomóc Ci w każdej sytuacji. Jeśli tak, podziękuj im dziś za to. Jeśli uważasz, że nie masz takich ludzi przy sobie – nie martw się. Czas zweryfikuje wszystko, a na Twojej drodze życiowej na pewno pojawią się ludzie, którzy zmienią bardzo dużo.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

To dobry dzień, by pomyśleć o działalności charytatywnej. Odkryj w sobie wrażliwą duszę i otwórz się na potrzeby innych. Jeśli jest to dla Ciebie krępujące, możesz zostać anonimowym darczyńcą. Zaufaj Skorpionowi i Baranowi.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Raku, pamiętaj, że nie zawsze wszystko musi być podporządkowane Tobie. Nie pozwól, by rządziły Tobą emocje. Równowaga w dawaniu i braniu powinna być zachowana szczególnie dziś. W razie potrzeby porozmawiaj z Lwem lub Bykiem.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Drogi Lwie, to doskonały czas na romantyczną miłość, ponieważ Amor zmierza właśnie ku Tobie. Jeśli jesteś szczęśliwie zakochany, pracujcie nad Waszym związkiem nieustannie. Jeśli jesteś singlem zwróć uwagę na ludzi spod znaku Wodnika, Koziorożca lub Strzelca.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś zastanów się nad swoimi relacjami miłosnymi. Czujesz, że minęło już dużo czasu a magiczna moc uczuć jeszcze nie zawładnęła Waszym światem? Nic straconego. Warto natomiast pomyśleć, co może być tego przyczyną.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś możesz stać się ofiarą nieuczciwych potrzebujących. Ludzie wiedzą, że nie lubisz upominać się o pieniądze, ponieważ jest to dla Ciebie bardzo niekomfortowe. Ktoś może to wykorzystać. Uważaj na siebie!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Drogi Skorpionie, nie skrywaj dziś swoich uczuć. Szczerość i wrażliwość nie tylko dziś są na wagę złota. Ktoś z Twoich bliskich czeka na to byś się przed nim otworzył. Zaufaj dziś Bykowi i Pannie – ich rady będą kluczowe w wielu kwestiach.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelcu, poświęć dziś czas rodzinie. Nie tylko tej bliskiej, ale i dalekiej. Być może ktoś czeka na Twój telefon lub świąteczną kartkę. Pomyśl o tym, szczególnie w nadchodzącym czasie. Sprzymierzeńcami będą dziś ludzie spod znaku Barana.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

W najbliższych dniach przekonasz się, że ciężka praca popłaca! Nie zmniejszaj obrotów i daj z siebie tyle ile możesz! Chwilą wytchnienia niech będzie dla Ciebie medytacja bądź jogging. Pozwól działać endorfinom!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Jeśli zależy Ci na spokojnej egzystencji, nie rozwijaj dziś z nikim rozmów na burzliwe tematy – nie warto! Zaufaj gwiazdom i odłóż takie konwersacje na jutrzejszy dzień. Dziś wieczorem ugotuj coś pysznego i zaproś do siebie przyjaciół.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś nie miej wyrzutów sumienia, że wydałaś pieniądze na to, o czym od dawna marzyłaś. Pieniądze często umożliwiają nam realizację wspaniałych planów. Pomyśl kogo możesz dziś uszczęśliwić. Dobrego dnia!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT