Horoskop dzienny 9 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 9 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Wydajesz ostatnio pieniądze bez opamiętania? Dziś musisz zacisnąć pasa! Twój budżet już ucierpiał,  nie możesz pozwolić sobie na dalsze skutki Twoich szaleństw. Ludzie spod znaku Wodnika i Bliźniąt będą służyli Ci dziś dobrymi radami.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

W najbliższych dniach możesz mieć skłonności do przeziębień, dokuczał Ci będzie w szczególności ból gardła. Nie zapominaj więc o niezbędnych witaminach. Sokowirówka w ruch! Twojej obecności mogą potrzebować dziś najbliżsi spod znaku Raka i Lwa.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś możesz mieć problem z podjęciem decyzji. Zdecydujesz się na jedno, a za chwilę zmienisz zdanie. Warto przełożyć sprawy, które wymagają głębszego zastanowienia na inny dzień. Zdecyduj się dziś na wieczorną kąpiel przy blasku świec – to będzie czas wolny od negatywnych emocji.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Drogi Raku, jeśli ostatnio spędzasz mnóstwo czasu przed komputerem – odpocznij! To może skończyć się bardzo niekorzystnie dla Twojego wzroku. Wyjdź na świeże powietrze, popatrz na zielone, złap głęboki oddech wśród drzew! Wspaniałego dnia!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Czekasz na wielkie zmiany, powiew energii, nudzi Cię rutyna? To idealny dzień, by się wzbogacić. Gwiazdy dają Ci pełną dowolność. Bądź kreatywny! Wieczór spędź w gronie przyjaciół – to dobry czas na pogaduchy 🙂

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Droga Panno, skup się dziś na swoim zdrowiu psychicznym. Źle wpływają na Ciebie problemy w pracy, kłopoty z dziećmi a może brak czasu na spotkanie z przyjaciółmi? Zastanów się czego potrzebuje Twój organizm. Radą będzie służył Ci dziś Koziorożec.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago, dziś pomyśl o zmianie drobnych rzeczy w swoim wyglądzie, w tym celu udaj się do specjalistów. Te wizyty na pewno poprawią Ci nastrój i wprowadzą powiew świeżości do Twojego wizerunku. Udanego dnia!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpionie, pomyśl o swoim zdrowiu! Dzisiejsza aura może sprzyjać złemu samopoczucia. Uważaj, by nie zmarznąć, ponieważ Twoim słabym punktem mogą okazać się nerki. Baran i Waga będą dziś idealnymi kompanami do rozmowy.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Drogi Strzelcu, jeśli ostatnie dni spędziłeś na szukaniu ulotnych przygód damsko-męskich, to idealny czas, by pomyśleć o poważniejszym związku. Gwiazdy szeptają, że to będzie początek czegoś zupełnie nowego i ekscytującego w Twoim życiu.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Drogi Koziorożcu, jeśli ostatnio zacząłeś uprawiać sport, by mieć lepsze samopoczucie i zadbać o swoje zdrowie – to świetnie! Gwiazdy ostrzegają byś nie podejmował się wykonywania wszystkich ćwiczeń, warto bowiem zaczerpnąć rad specjalisty. Uważaj szczególnie na swoje kolana!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

To dobry dzień, by docenić siebie za to, co do tej pory osiągnąłeś. Możliwe, że nie zdajesz sobie sprawy ile osób jest Ci wdzięcznych, bądź z Ciebie dumnych. W najbliższym czasie Lew i Skorpion będą Twoimi dobrymi doradcami.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Droga Rybo, od dawna myślisz o zmianie wnętrza swojego mieszkania? Zrób to właśnie dziś. Być może masz już pomysł na nowy wystrój – jeśli nie skorzystaj z rad architekta. Wspólnie stwórzcie azyl, w którym będziesz mogła odpocząć i spędzać czas z bliskimi.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT