Horoskop dzienny 10 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 10 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Ból głowy może zdominować Twój dzisiejszy dzień! Jeśli nie będziesz w stanie pracować –  wróć do domu i połóż się z zimnym okładem na czole lub karku. Jeśli bliscy będą chcieli Cię dziś wyręczyć w domowych obowiązkach, nie miej nic przeciwko.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

To idealny dzień, by odnowić stare znajomości! Odezwij się do kolegi z ławki lub przyjaciela z lat szkolnych. Szukanie może zająć Ci sporo czasu, ale nie zniechęcaj się. Nie będziesz tego żałował! Gwiazdy twierdzą, że odnowione relacje zaowocują trwałą znajomością!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

To dobry czas, by pomyśleć o miejscu, w którym pracujesz. Być może nie jesteś wystarczająco doceniany lub zżera Cię rutyna. To dobry czas na zmiany! W razie potrzeby pomocną dłoń wyciągną do Ciebie ludzie spod znaku Strzelca lub Byka.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Drogi Raku, często bujasz w obłokach i fantazjujesz! Dziś zacznij spełniać marzenia, szczególnie te poruszające kwestie finansowe. Przemyśl dokładnie na co wydasz swoje pieniądze, ale na pewno nie rezygnuj z planów które snujesz już bardzo długo 😉

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś możesz mieć problem z ciśnieniem. Jeśli będzie za niskie – pij dużo wody i postaw na aktywność fizyczną, jeśli będzie za wysokie odpocznij. Pamiętaj, że jeśli złe samopoczucie będzie utrzymywać się dłużej – udaj się do lekarza.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś będziesz niezwykle towarzyski. Zaproś przyjaciół na wieczór i pogadajcie o starych czasach. Zapowiada się bardzo przyjemny dzień! Nie zapominaj także o rodzinie. Rozmowy z Tobą mogą potrzebować bliscy spod znaku Strzelca i Barana.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Myślałeś kiedyś o wyborze ścieżki kariery artystycznej? Jeśli tak, to dobry czas na naukę gry na instrumencie. Pamiętaj, że wytrwałość czyni cuda! Jeśli wolisz tylko słuchać – pomyśl o zakupie biletów na koncert swojego ulubionego zespołu.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Drogi Skorpionie, dziś ktoś może wypomnieć Ci czyny z przeszłości. Staraj się więc pozamykać wszystkie sprawy, nawet te które uznałeś już za nie ważne. Wspomnienia wracają, a razem z nimi pojawiają się też emocje i uczucia. Zrób rachunek sumienia.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelcu, pogoda nie sprzyja naszemu zdrowiu. Dni są chłodne i deszczowe, a noce mroźne. Musisz więc ubierać się ciepło, a co najważniejsze uważać na biodra – mogą być one Twoim słabym punktem, szczególnie wtedy, gdy na dworze ślizgawica. Uważaj na siebie!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

To będzie zimny i dołujący dzień. Popraw sobie dziś humor kubkiem gorącej czekolady, aromatycznej herbaty albo obejrzyj swój ulubiony serial. Każdy sposób jest dobry na walkę z chandrą. Porozmawiaj dziś z Rybą i Bykiem.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Gwiazdy mówią, że twój szczęśliwy kolor to morski. To dobry czas by pomyśleć o nim w kontekście krótkiego urlopu z rodziną nad morzem. Zdecydujcie się na miejsce, do którego uwielbiacie wracać lub takie, które planowaliście odwiedzić. Naładujcie baterie i wróćcie z nową energią!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś uważaj na relacje damsko-męskie, ponieważ możecie dać się ponieść negatywnym emocjom. Pamiętaj, że nawet najlepsze pary pozwalają sobie czasem na ostrą wymianę zdań. Ty natomiast zadbaj o to, by pod koniec dnia spokojnie porozmawiać i wspólnie dojść do porozumienia.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT