Horoskop dzienny 18 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 18 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Drogi Baranie, to dobry dzień na podkręcenie lub zmianę Twojego stylu! Kobieta spod tego znaku lubiąca nosić duże swetry, jeansy i ciężkie buty niech postawi dziś na subtelną małą czarną i szpilki. Mężczyzna, którego znakiem rozpoznawczym jest elegancka koszula – niech wskoczy dziś w luźny dres. Eksperymentuj!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś zaplanuj romantyczny wyjazd ze swoją drugą połówką. Idealnym pomysłem będzie pobyt w SPA, jazda na nartach, bądź kąpiel w źródłach termicznych. Rozkoszujcie się chwilą i zapomnijcie o tym co was trapi.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

To dobry dzień, aby spotkać się z przyjacielem na długo wyczekiwane pogaduchy. Wspólna kawa i ciasto na pewno umilą Wam dzisiejsze popołudnie. Panna i Wodnik będą dziś zarażać Cię pozytywną energią.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Drogi Raku, jeśli poznałeś ostatnio osobę, która może zostać wybranka Twojego serca – nie podejmuj pochopnych decyzji. Zastanów się, pomyśl o przyszłości. Skupcie się przede wszystkim na wierności. Wspaniałego dnia!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Drogi Lwie, dziś nie zaprzątaj sobie głowy wszystkimi sprawami, które wymagają wyjaśnienia i dłuższej chwili zastanowienia. Odłóż to na jutro. Niech dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie wytchnieniem i odpoczynkiem. Miłego dnia!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś gwiazdy szepczą o Twojej nadmiernej dokładności i szczegółowości. Twoi przyjaciele i rodzina mogą uważać Cię za osobę zbyt drobiazgową i uciążliwą, dlatego dziś staraj się przymknąć oko na rzeczy, które są mniej istotne. Takie podejście zagwarantuje swobodę nie tylko innym, ale i Tobie.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago, z troski o swoje zdrowie postaw dziś na ćwiczenia rozciągające i relaksujące. Możesz mieć drobne problemy z dolnym odcinkiem kręgosłupa przez siedzący tryb życia, bądź złą postawę. Pamiętaj, że ból zakłócający Ci codziennie funkcjonowanie musisz skonsultować ze specjalistą.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Jeśli przez ostatnie dni starałeś się przestrzegać ścisłej diety to należą Ci się ogromne brawa i słowa uznania. Natomiast jeśli nadal nie zmieniłeś swojego trybu życia – nie zwlekaj. Pamiętaj, że masz wokół siebie bliskich ludzi, którzy zawsze cię wesprą.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Drogi Strzelcu, Twoje sprawy finansowe będą dziś szły w dobrym kierunku. Możesz spróbować szczęścia na giełdzie lub w grach losowych. Ale czujność nie może Cię opuszczać. W razie potrzeby porozmawiaj z Panną lub Lwem.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Uwielbiasz niespodzianki? Dziś ty możesz zostać zaskoczony przez ukochaną osobę albo ona przez Ciebie! Pomyśl co Twoja sympatia lubi najbardziej, albo czego się nie spodziewa i działaj! Kreatywność jest bezcenna!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Drogi Wodniku, dziś zastanów się jakich ludzi spotkałeś ostatnio na swojej drodze. Gwiazdy szeptają, że nie możesz lekceważyć nikogo, kto niedawno pojawił się w Twoim życiu. Ich obecność może sporo namieszać!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dzisiejszego dnia skup się na swojej pracy. W najbliższym czasie może czekać Cię bowiem duże wyzwanie, dlatego bądź czujna i zbieraj swoje pomysły. Pomyśl również o swoich przyjaciołach, których ostatnio zaniedbałeś. Miłego dnia!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT